Domaći Rep

Po meni je DeNir najbolji! Njegovi teksovi bas pogadjaju, kad slusam njegove pesme, u glazi mi se stvaraju slike.... I Marchelo ima extra pesme... Ostali su uglavnom ok, ima pesama koje mi se svidjaju, ali DeNiro i Marchelo su najbolji...
 
Realno to oni mali Shone i Nesha su nalozeni bili tako da to ne uzimajte za ozbiljno...
opste su poznati...a rasta je samo suvise dobar...i to mu je mana valjda...

Rasta ne moze da bude suvise dobar kada mu je glas preradjen i doradjen!ako niste primetili da ovi novi reperi imaju preradjene glasove izmixovane i jako slicne EOma...Rasta Tatula Napoleon..svi imaju slicne glasove samo malo drugacije pevaju...tako da nemojte da se zavaravate da su to pravi reperi..:* poozzzz:zper:
 
svi danas promovisu nekog i svi su kao dobri...bez uvrede...zbog ovoliko "repera" pravi reperi se i povlace sa scene...danas kad sam rekla drugu da slusam rep prvo sto me je pitao to je slusas onog napoleona...pa vi vidite dokle smo stigli...
 
svi danas promovisu nekog i svi su kao dobri...bez uvrede...zbog ovoliko "repera" pravi reperi se i povlace sa scene...danas kad sam rekla drugu da slusam rep prvo sto me je pitao to je slusas onog napoleona...pa vi vidite dokle smo stigli...

A šta u stvari ti slušaš? :)


@jamal99
bez uvrede, ali kako stvar koja se zove anđele moj može da ti bude dobra? :/
ne treba suditi o knjizi po koricama, ali i te korice treba da izgledaju koliko toliko normalno. Ja sam čak i uključio ovu pesmu, ali ubrzo mi je splasnula želja za slušanjem.
 
A šta u stvari ti slušaš? :)


@jamal99
bez uvrede, ali kako stvar koja se zove anđele moj može da ti bude dobra? :/
ne treba suditi o knjizi po koricama, ali i te korice treba da izgledaju koliko toliko normalno. Ja sam čak i uključio ovu pesmu, ali ubrzo mi je splasnula želja za slušanjem.

Struku, VIP, BS, Sha, Ilu nekad Denira...to je to odprilike...nekad ubacim jos po nekoga Gru je dobar...Zasto? hocu da kazem da ne mogu da verujem da je asocijacija na srpski rep neko kao sto je napoleon cvija ili ne znam ko...pa oni su grand..bezveze...
 
Struku, VIP, BS, Sha, Ilu nekad Denira...to je to odprilike...nekad ubacim jos po nekoga Gru je dobar...Zasto? hocu da kazem da ne mogu da verujem da je asocijacija na srpski rep neko kao sto je napoleon cvija ili ne znam ko...pa oni su grand..bezveze...

znatiželjan sam samo :)
to što si navela jeste na višem stupnju rep lestvice u Srbiji, ali postoje mnogo bolji izvođači od njih. Nisi ni zagrebala površinu.

A što se tiče cvije i napoleona, slažem se. Ali ***, oni furaju neki svoj fazon koji je prestao da bude rep pre nego što su počeli da se bave "muzikom".
 
Ne postoje bolji izvodjaci u Srbiji od vipa i struke,a tek ne mnogo bolji.Slusam bukvalno sve od domaceg rapa (ako se ne varam mislim da sam i tvoje neke pesme slusao) i stojim iza ovoga sto sam rekao.Od mladih repera najbolji su mi sick touch i fero,mada on da radi sa pogresnim ljudima.
 

Back
Top