Quantcast

Domaći Rep

thruo

Aktivan član
Poruka
1.545
Ne postoje bolji izvodjaci u Srbiji od vipa i struke,a tek ne mnogo bolji.Slusam bukvalno sve od domaceg rapa (ako se ne varam mislim da sam i tvoje neke pesme slusao) i stojim iza ovoga sto sam rekao.Od mladih repera najbolji su mi sick touch i fero,mada on da radi sa pogresnim ljudima.
Dobro. Očigledno imamo drugačije poglede na rep :)
Inače, ako si i slušao nešto od mene to je staro mnogo. Biće novih stvari do kraja godine :)

thruo

Aktivan član
Poruka
1.545
Ja nemam za drugare neke poznatije repere, tako da nema ko da me progura. Niti to želim. Nikad ne bih snimio nešto što ne želim da snimam zarad "rep slave" u srbiji. Ja sam odan repu :)

Mister Sparkle

Aktivan član
Poruka
1.399
Od repa kod nas su dobri jedino BS,Škabo,F4,Marlon Brutal...To je sve ista priča,isti ljudi samo u drugačijim sastavima ili solo...evo nekih pesama:

Nemaju loših pesama,samo dobre-bolje-najbolje...
Osim njih ne slušam nikog sa ovog područja...

WhoCares?

Početnik
Poruka
16
Malo sam pauzirao sto se tice naseg (srpskog) hip-hop-a. Ortak mi je pustao nekih 'iljadu novih underground-era i sta znam... Hrvati su extra mada ja preferiram starije stvari sad sta rade nisam 100%... Volim VIP, svidja mi se PIK, Maaaajka je konstantno ok. MMM audience choice for today is: :eek::eek::eek: PRTI BEE GEE!

rogi-mash

Zainteresovan član
Poruka
451
Domaca rep scena je puna kvazi repera,pogledaj onog djusa recimo.Mesto mu je u grandu,Ali dobro shta ja znam.
Iskreno meni se svidja beogradski sindikat,vikler i mali Marchelo pogotovo od njega kuca na promaji.ima mozda jos par njih sa par pesama i to je to!!! Sve dok Grand,city,zam i ostali kich odredjuje muzicki pravac danashnjih klinaca najeb..ismo

yokai

Elita
Poruka
15.333
Koliko ima nas što slušamo domaći rep? Koga...? Kad, gde? :)
Krećem prvi...

X3M
Marčelo
Struka
VIP
Beogradski sindikat
Juice (mada mi se ogadio prilično od kad je bio u Farmi i Dvoru)
Krang
Frenkie
M.A.X.
MC Monogamija
THCF

Nije po redu. Sigurno sam nekog zaboravio, ali dopuniću se kasnije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.