ДОКЛЕ УЦЕНЕ ???

King 7:
Ucene su tu samo zato sto nemamo stav. Znaci, ko se saginje njega i sibaju. Nema koske, zdrave inicijative, nacionalnog ponosa. Prvo, da bi usli u NATO ili EU moramo ispunjavati ko zna koliko drugih uslova od ponudjenih koji skoro da nemaju veze sa bilo kakvim clanstvom. Razmislimo, zasto nema uslovljavanja sa Holandijom, recimo ili Danskom?

I ja isto mislim. Nema STAVA, nema NACIONALNOG PONOSA!
 
analiticar:
Veličina nekog čovjeka ogleda se u tome da može da sagleda ne samo svoje vrline, nego i mane....Nataša Kandić je žena sa vizijom jedne nove, Srbije, Srbije koja će UVIJEK bit povezana sa Europom! 8-) 8-) 8-) 8-)

Nataša Kandić - žena sa vizijom...ha ha ha haaaaaaaaaaa

Kod nas se ne kaže Europa, već Evropa!
 
Zex:
Tacno je da nam je sve to ostavio u amanet onaj SMrad komunjarski. Tacno je to toliko da nemas pojma koliko si u pravu. Samo ne znam sto se radujes tome? Izgleda kao da si jedva cekao da se tako nesto desi! Da nisi ti sa tim SMradom prdeo u istu tikvu? Hajd' nek nametnu nezavisnost Kosovu (jaci su), bas da vidim koliko ces biti srecan? Hoces li lakse da dises? Hoces li da pocupkujes i udaras petama u dupence? Ides odma' u EU na zurke bato, a? Da se loze gandze po Amsterdamu, a? U jeee... Oces kjurac sine! Posle ide Raska oblast, pa jug Srbije, pa Vojvodina, pa vlaska krajina, pa tvoje dupence na dobos (kao i svih nas). Toliko o (g)liberalizmu. :(


1.Nema potrebe za prostaklucima.
2.Ne radujem se tome.
3.Naravno da mi je zao sto je Kosovo izgubljeno zahvaljujuci politici koja je u ovoj zemlji vodjena poslednjih 15-20 godina.
4.Smatram uvredljivim tvoju pretpostavku da verujem ce nam odmah teci med i mleko kad(ako ikad) udjemo u EU.
5.Boldovan deo samo govori o tvojoj paranoji koja je apsolutno bez pokrica.Upravo takvim izjavama je Sloba plasio narod 90-ih koje su i dovele do ratova,a sad radikali cine to isto danas! :roll:
 
Zex:
Citat:
Original postavio analiticar
To nisu ucene već normalni zahtjevi:
1.) Poštovanje prava nacionalnih manjina u Sandžaku i Vojvodini
2.) Prihvatanje riješenja o statusu Kosova koje propiše Kontakt grupa (kako čujem na ovdašnjim vjestima uslovna nezavisnost)
3.) Izručivanje svih ratnih zločinaca Haškom tribunalu



Bas lepo razgovaras sam sa sobom. Nesjebicno.

Molim te,pojasni sta si ovim hteo da kazes?
 
analiticar:
To nisu ucene već normalni zahtjevi:
1.) Poštovanje prava nacionalnih manjina u Sandžaku i Vojvodini
2.) Prihvatanje riješenja o statusu Kosova koje propiše Kontakt grupa (kako čujem na ovdašnjim vjestima uslovna nezavisnost)
3.) Izručivanje svih ratnih zločinaca Haškom tribunalu
episkop2qi.gif

Ало паписта, шта причаш, када ви у хрватској, дате Србима аутономију, јави се
 
marlon:
Brate crow, aj nemoj da citiras Teofila. Ti barem dobro znas kad je ceo cirkus sa Kosovom poceo...jako davno jos posle WWII i sa naseljavam siposa. Sloba je samo zavrsio zadatak koji je dobio. Sta ce od svega da bude, videcemo. Inace ja sam slusao Vladetu, onog sa kikom sam slusao i za Slobinog vremena. Simptomaticno... :lol:

ne secam se da sam slushao ranije onog lika, ni shta je kad pricho...
al sa onim shto sam parafraziro se slazem 100%

a shipci su doshli kad je arsenije III otisho :(

a slobu je boleo... za kosovo, panduri su bili... ko i danas shto su (joj kako me nervira kad kao malopre neki udje u kafic ili pekaru, malo tupi i ne plati :(), niko nije radeo svoj poso...
i izgubili smo ga!
ali - IZGUBILI SMO GA!!!

i ja sad 6 godina kasnije slusham kako je vlada utroshila 99% vremena na brigu o kosovu!
pa na shta to lichi? meni na neki bedni izgovor da se nishta ne radi (bar ne od opshte koristi za srbiju :()
 
Pa crow, mislim da je malo glupo da se vracamo na arsenija, da je ove druge bolelo, jeste i broza je isto bolelo, da su sipci placali i kurtu i murtu za svoj program ...jesu, da li je Kosovo izgubljeno, mozda za sada...sacekaj da vidimo...sto kazu gotovom poslu mane nema jel' tako?
Sadasnja vlada kao ni prethodna kao ni SM vlada nisu odlucivali o tome. Odlucuje brate neko drugi koji ima mnogo vece interese i od tebe i od mene i siptara...Ja sam i ranije slusao onog LIKA kad je pricao, jos za vreme SM-a. ******, svi seru...svi sve znaju...svi su pametni. Ali vreme je jedini neumitni pokazatelj svega.
 
Kada krene pitanje prava nacionalnih manjina sav se najezim. Kada zele da otmu neciju zemlju princip je potpuno isti kao i u srednjem veku samo sto prvo idu nekakva "prava". Pravda je nesto drugo. Pravda je Bozija i ona stize kad - tad. Prava su oruzje za levake i idiote. Kakva je pravda kad ti poturaju prava Madjara posle svega sto su Srbi doziveli u Bosni i na Kosovu? Gde su njihova prava? Zato - stize pravda, gledajte samo Francusku.
 
King 7:
Kada krene pitanje prava nacionalnih manjina sav se najezim. Kada zele da otmu neciju zemlju princip je potpuno isti kao i u srednjem veku samo sto prvo idu nekakva "prava". Pravda je nesto drugo. Pravda je Bozija i ona stize kad - tad. Prava su oruzje za levake i idiote. Kakva je pravda kad ti poturaju prava Madjara posle svega sto su Srbi doziveli u Bosni i na Kosovu? Gde su njihova prava? Zato - stize pravda, gledajte samo Francusku.


U,covece,BRZO!!Trci do najblizeg psihologa,please!!!!
 
King 7:
Kada krene pitanje prava nacionalnih manjina sav se najezim. Kada zele da otmu neciju zemlju princip je potpuno isti kao i u srednjem veku samo sto prvo idu nekakva "prava". Pravda je nesto drugo. Pravda je Bozija i ona stize kad - tad. Prava su oruzje za levake i idiote. Kakva je pravda kad ti poturaju prava Madjara posle svega sto su Srbi doziveli u Bosni i na Kosovu? Gde su njihova prava? Zato - stize pravda, gledajte samo Francusku.
МА то ови либерали, њима је битно само шолде(Србски далматински) да добију, или ти
динге(Србски Вардарски)-НОВАЦ, продаће све, то су бивших комуниста функционера деца.
 
analiticar:
To nisu ucene već normalni zahtjevi:
1.) Poštovanje prava nacionalnih manjina u Sandžaku i Vojvodini
2.) Prihvatanje riješenja o statusu Kosova koje propiše Kontakt grupa (kako čujem na ovdašnjim vjestima uslovna nezavisnost)
3.) Izručivanje svih ratnih zločinaca Haškom tribunalu
Ne, to nisu normalni zahtevi. O kojim pravima pričaš? Šta to ne sme neka od nacionalnih manjina, a Srbin sme?
Drugo, rešenje koje nudi svet i Evropa su apsurdni, zar ne?
 
Бл:
МА то ови либерали, њима је битно само шолде(Србски далматински) да добију, или ти
динге(Србски Вардарски)-НОВАЦ, продаће све, то су бивших комуниста функционера деца.
Naravno. "Tekovine danasnjice" se prenose na nova kolena kao stafeta. Sto su stari poceli oni bi da dokusuraju. Niko pouku da izvuce iz rasprodaje zemlje, ukidanja granica i drzave Srpskom narodu i poklanjanja najboljih delova Srbije dusnmanima. Kakvo god zlo da se dogodi uvek se lako upakuje u prava i humanizam kao slatkis. nekom slatko a nekom gorko.
 
King 7:
Naravno. "Tekovine danasnjice" se prenose na nova kolena kao stafeta. Sto su stari poceli oni bi da dokusuraju. Niko pouku da izvuce iz rasprodaje zemlje, ukidanja granica i drzave Srpskom narodu i poklanjanja najboljih delova Srbije dusnmanima. Kakvo god zlo da se dogodi uvek se lako upakuje u prava i humanizam kao slatkis. nekom slatko a nekom gorko.
Мене забрињава како увек некажњено прођу
 
Liberal 100%:
1.Nema potrebe za prostaklucima.
2.Ne radujem se tome.
3.Naravno da mi je zao sto je Kosovo izgubljeno zahvaljujuci politici koja je u ovoj zemlji vodjena poslednjih 15-20 godina.
4.Smatram uvredljivim tvoju pretpostavku da verujem ce nam odmah teci med i mleko kad(ako ikad) udjemo u EU.
5.Boldovan deo samo govori o tvojoj paranoji koja je apsolutno bez pokrica.Upravo takvim izjavama je Sloba plasio narod 90-ih koje su i dovele do ratova,a sad radikali cine to isto danas! :roll:

1. Nema prostakluka. Politicki prostakluk je mnogo gori.
2. Ne bi se reklo. Takav ti je nasup, kao da te cujem kako se kliberis dok pises o mukama Srbije. Izvini, kazem takav je utisak.
3. Zao ti je? Predlozi nesto konstruktivno a da nije predaja?
4. To se izvodi kao zakljucak! Zasto mislis da ce prestati sa ucenama? Ako ti, recimo, neki tip koji ti se svidja kaze - ma bio bih ja sa tobom ali samo kad bi skinula tih par kilograma viska (ne odece, nego sala), pa onde sledece bude - samo kad bi promenila frizuru, pa - samo jos kad bi naucila da kuvas sarmu, pa - samo kad bi sarma bila lepsa, pa- kad bi ti volela moje roditelje malo vise, pa... Jel ga ne bi poslala u 3 Q na kvadrat?!
5. Nadam se da si u pravu za to sto pises. Samo, da te pitam nesto - koga ces da krivis ako ipak dodje do ostvarenja moji paranoja? Naravno, krivices opet te neke radikale, Slobu, vladu, mene, sve druge samo ne one koji su pokrenuli ceo proces. Veruj mi, ako se ispostavi da si ti u pravu, ja cu ulicama Bgd nositi sendvic-tablu na kojoj ce pisati "paranoid".
 
Zex:
1. Nema prostakluka. Politicki prostakluk je mnogo gori.
2. Ne bi se reklo. Takav ti je nasup, kao da te cujem kako se kliberis dok pises o mukama Srbije. Izvini, kazem takav je utisak.
3. Zao ti je? Predlozi nesto konstruktivno a da nije predaja?
4. To se izvodi kao zakljucak! Zasto mislis da ce prestati sa ucenama? Ako ti, recimo, neki tip koji ti se svidja kaze - ma bio bih ja sa tobom ali samo kad bi skinula tih par kilograma viska (ne odece, nego sala), pa onde sledece bude - samo kad bi promenila frizuru, pa - samo jos kad bi naucila da kuvas sarmu, pa - samo kad bi sarma bila lepsa, pa- kad bi ti volela moje roditelje malo vise, pa... Jel ga ne bi poslala u 3 Q na kvadrat?!
5. Nadam se da si u pravu za to sto pises. Samo, da te pitam nesto - koga ces da krivis ako ipak dodje do ostvarenja moji paranoja? Naravno, krivices opet te neke radikale, Slobu, vladu, mene, sve druge samo ne one koji su pokrenuli ceo proces. Veruj mi, ako se ispostavi da si ti u pravu, ja cu ulicama Bgd nositi sendvic-tablu na kojoj ce pisati "paranoid".

Sloba i radikali i JESU pokrenuli taj proces pocetkom 90-ih!Tuzno je sto ljudi jos uvek ne kapiraju!
Da,imam predlog:Nezavisnost Kosova,sto NIJE izdaja ili predaja,vec NEMINOVNOST ! To je neizbezna posledica politike koju je vodio Sloba... Ako imamo izbor: nezavisnost ili rat za Kosovo, svaka normalna osoba ce izabrati ovo prvo!
Bas me interesuje da li bi TI isao da ratujes za Kosovo i da li bi slao SVOJU DECU da GINU za nesto sto je izgubljeno? I don't think so... Lako je biti junak na recima...Pola vas koji hoce da se "bore do poslednje kapi krvi" nikad nisu ni krocili na Kosovo...Cisto licemerje...
 
Koji bre radikali pocetkom 90-tih ja kolko znam tada je udba cuvala vuka dok je u novom pazaru pricao kako ce seci ruke svakom ko digne turski barjak a sad prodao veru za veceru.
Vas u beogradu boli uvo za sve Srbe van njega,zato bi bas voleo da neka teroristicka grupacija muslimana napravi na sred grada masakr od recimo 300 ljudi pa da vidimo dal ce te tad pozivati na rat il na mirno resenje.Svako ko je barem jednom bio na Kosovo i Metohiju ili Rasku zna zasto se treba boriti.Ako su knez Lazar i ostali srpski vitezovi polozili svoje zivote da bi smo mi postojali,to cu rado uciniti i ja kako bi moji potomci imali drzavu i buducnost
 
Бл:
Како решити Србине, дали их затворити као Пиноче, или као Франко како се каже реформисати у установама
Ne znam, posteno. Nisam kompetentan da dam pravi odgovor ali mislim da desnica, Hriscanska rec i nauka medju Srbima moraju imati ozbiljnijje mesto kao i crkva. Moraju zavladati cast i postenje mnogo vise jer su proterani kao najsramotnije nesto iz ovog naroda. Takvim delovanjem, jacanjem temelja, Pravoslavlja i crkve jacace ovaj narod pa ce i Bog dati i zemlju i drzavu i mir. Ovakvi nece imati mesta medju nama i lutace u grupicama kao hare - krisna a kerovi ce ih ujedati putem.
 
Vagrant:
Koji bre radikali pocetkom 90-tih ja kolko znam tada je udba cuvala vuka dok je u novom pazaru pricao kako ce seci ruke svakom ko digne turski barjak a sad prodao veru za veceru.
Vas u beogradu boli uvo za sve Srbe van njega,zato bi bas voleo da neka teroristicka grupacija muslimana napravi na sred grada masakr od recimo 300 ljudi pa da vidimo dal ce te tad pozivati na rat il na mirno resenje.Svako ko je barem jednom bio na Kosovo i Metohiju ili Rasku zna zasto se treba boriti.Ako su knez Lazar i ostali srpski vitezovi polozili svoje zivote da bi smo mi postojali,to cu rado uciniti i ja kako bi moji potomci imali drzavu i buducnost



Odlicno! Onda idite i ti i tvoji potomci,pa ginite do mile volje!!!!!Ja necu vise da sahranjujem drugove koji su zivot izgubili zbog necega sto nije vredno ni jedne jedine kapi prolivene krvi!
Jani,mali covece....
Evo necega sto ce ti MOZDA pomoci:
http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs265/en/
 
Liberal 100%:
Sloba i radikali i JESU pokrenuli taj proces pocetkom 90-ih!Tuzno je sto ljudi jos uvek ne kapiraju!
Da,imam predlog:Nezavisnost Kosova,sto NIJE izdaja ili predaja,vec NEMINOVNOST ! To je neizbezna posledica politike koju je vodio Sloba... Ako imamo izbor: nezavisnost ili rat za Kosovo, svaka normalna osoba ce izabrati ovo prvo!
Bas me interesuje da li bi TI isao da ratujes za Kosovo i da li bi slao SVOJU DECU da GINU za nesto sto je izgubljeno? I don't think so... Lako je biti junak na recima...Pola vas koji hoce da se "bore do poslednje kapi krvi" nikad nisu ni krocili na Kosovo...Cisto licemerje...

Bla, bla, bla, dramatizacije... Inace spadam u onu drugu polovinu i isao bih u rat za Srbiju. NE za Slobu ili nekog drugog lika nego za SRBIJU, jel' ti jasno? A decu bih OBUCAVAO da se sto bolje pripreme za nedace a ne da se priprema da bude hipik i nije istina da gine svako ko ide u rat! Uostalom, sada i ne mozemo da ratujemo, ALI NE SMEMO DA POTPISEMO BILO STA!!! Nema nezavisnosti bez potpisa srpske strane!
 
Zex:
Bla, bla, bla, dramatizacije... Inace spadam u onu drugu polovinu i isao bih u rat za Srbiju. NE za Slobu ili nekog drugog lika nego za SRBIJU, jel' ti jasno? A decu bih OBUCAVAO da se sto bolje pripreme za nedace a ne da se priprema da bude hipik i nije istina da gine svako ko ide u rat! Uostalom, sada i ne mozemo da ratujemo, ALI NE SMEMO DA POTPISEMO BILO STA!!! Nema nezavisnosti bez potpisa srpske strane!

Ovi LDF-ovci, nemaju nikakav osećaj državotvornosti. Njima je
nemoguće objasniti šta je to država, otadžbina, patriotizam...
Oni samo znaju za lovu i idolopoklonstvo, sada još svoje idole
pokušavaju drugima da nametnu!
 
ma najbolje bi bilo da izvucemo rs,kad ce vec da uzmu kosmet...ali javlja mi se da ce sad neki cedista da nak kaze kako je to "fasisticka tvorevina koja mora da nestane po svaku cenu"

a slazem se da ldp bas nema osecaj drzavotvornosti,uostalom kao ni 95% ostalih stranaka

a nije bas da samo ldp namece idole,o tome sam vec pisao

seselj.jpg




ja mogu samo da kazem da ds nikad nije lepio,plakate ili nosio bedzeve sa djindjicevim likom...to moze da posluzi za nauk nekima...
http://www.srpskinacionalisti.com/img/seselj.jpg
 

Back
Top