Dokazivanje nadprirodnih moci, James Randy


Sta je smesno? Uopste se ne smejem.

Ako kazes "nisi niko i nista" znaci da je nesto.

A cak i da nisi tako lupio i da si napisao " jesi nista" upao bi u protivurecnost (opste prihvacenu doduse) Jer ako nista jeste, onda to nije nista vec nesto.

Dakle nekoj da se podsmevas ljudima ovde.. ILi ce da radi prijavljivanje.OK? Ako nisi znao, trougao u donjem levom uglu ima svaki ucesnik foruma verovao ili ne.
 
Ne vishe.Sad je prilichno ochekivano :mrgreen:

Ovde je natprirodna jedino nepismenost nasheg knjizevnika u pokushaju
Po tome je zaista slichan Randiju.
Rigidan.
Mislim, Randi

Ionako tje teshko ukapirati gde lezi zec
Mislim, Randi.


P.S.
Dragi knjizevniche, lazu te ljudi da ono tvoje shvrljanje nechemu vredi. Smetje najobichnije.

To ti kaze pravi prijatelj, koji nema razloga da ti se shlihta.Nemash potrebnu elokvenciju niti erudiciju kakvu zahteva zanat. Sa tim nivoom mozesh da budesh ozbiljan pisac tekstova za narodnjake.
Mozhda????
Cenim, kao "narodnjak", i to teshko:think:
Ili kako rekoshe oni u filmu "Ko to tamo peva";"Necesh ti leba da se najedesh od to pevanje"
 
Poslednja izmena:
Sta je smesno? Uopste se ne smejem.

Ako kazes "nisi niko i nista" znaci da je nesto.

A cak i da nisi tako lupio i da si napisao " jesi nista" upao bi u protivurecnost (opste prihvacenu doduse) Jer ako nista jeste, onda to nije nista vec nesto.

Dakle nekoj da se podsmevas ljudima ovde.. ILi ce da radi prijavljivanje.OK? Ako nisi znao, trougao u donjem levom uglu ima svaki ucesnik foruma verovao ili ne.

Pretis, lazove koji falsifikuje tudje iskaze??

Nemas cime...a sto se tice prijavljivanja samo izvoli i gas.


Buudala, ne bti ljubomoran, OK?
I to radim iz hobija, a ne "leba da se najedem".... :):)
 
Poshto klizimo ka pravljenju josh jedne kafane oftopic a , ocemo da zakljucavamo il da ja svako juto refreshujem ?
Konstatacijom da bi od ove ponude moronskija bi bila jedino:

"MILIONERI SA NEZAKONITIM POREKLOM NOVCA JAVITE SE DA VAS LEGALIZUJEMO"


Voleo bih da vidim broj prijavljenih "kontroverznih biznismena".

Sama tema kao tema dobila je jedan i jedino valjan odgovor i nema mesta ikakvim polemikama o smislu odnosno besmislu ove neverovatno glupe ponude.
Kao i one moje kontraponude:mrgreen:
Mislim da treba pod kljuch

A nemcoi u pozdrav od Bika Koji Sedi:bye:
 
Onaj Dzems Rendi i sve ono sto on predstavalja, toliko mi je odbojan. Postoje takve face slicne njemu u svetu, clanovi njegove sekte koji zovu sebe "skeptici" misleci da svojim sirovim materijlizimom i pozitivizmom mogu da sa visina nazovi "znanja" negiraju sve ono sto ne moze da se uklopi u prosti naucni metod zakljucivanja.Oni ni ne shvataju koliko je njihovo nazovi "znanje" nistavno i apsurdno u ocima svakog coveka koji ume da misli.
Sve sam objasnio u postu broj 10 sto se tice ove smesne ponude.

Takve ponude su regrutne baze za buduce clanove specijalnih parapsiholoskih jedinica CIE ako "srecni dobtnik"Rendijevih milion dolara ima srece..u suprotnom postace jos jedan "nestali".

Prvo Rendi ne bi dozvolio da tek tako neko unisti njegov imidz i biznis skepticke sekte...koji sigurno vredi milione?

Drugo ..cak i kada bi hteo, ne bi smeo to da objavi. Vec sam naveo primer sa otkricma pulsara pre nekoliko decenija gde istrazivaci nisu smeli da objave svoja otkrica bez dozvole vlade, jer su pulsari tada isuvise jasno ukazivali na intelgentna bica u svemiru a sto je zabranjeno objavljivati.

Trece
Svako dokazivanje koje bi opovrglo neku naucnu dogmu takodje ne sme da bude objavljeno. Nije dozvoljeno narusavati ravnotezu teskom mukom preparirane svesti covecanstva nekim otkricima koje bi tu dresiranost mogla da dovedu u pitanje.

Dzems Rendi...
jim_and_randi.jpg


Pada mi na pamet onaj indijac koji eto moze da zivi bez vode i hrane i istrazivaci nisu uspeli da otkriju kako. Zasto mu Rendi nije dao milion dolara? :think:
 
Zatrpaste mi post spamom. :rtfm:

Dakle, zasto Rendijeva fondacija ne pozove onog Indijca koji ne jede niti pije na jedno ispitivanje?

I bas me zanima da li bi se vi skpetici smeli kladiti .. da Indijac ne bi zasluzio tih milion dolara?

Imate znanje proisteklo iz eksperimenata sa pretpostavkom da je to nemoguce. Pa da li kao vernici naucnog metoda imali bi hrabrosti da se kladite u zivot da bi indijac kod Rendija umreo bez hrane i vode?
 

Back
Top