Dodik, Rusija i MI Glas iz naroda zajednicki uspostavlju srpski svet bez granica

A zasto tebi smeta srpski narod i idakle ti takav iracionalni zakljucak?
Please explain

Gde sam ja rekao da mi smeta srpski narod, nije lepo izmišljati i učitavati.

Srbija i RS i trebaju da se ujedine ali na način da se na zapadu nađe podrška za to. To je posao za nekog ozbiljnog i sposobnog lidera. Međutim, ovi pajaci hoće podršku da traže na istoku (koji se na ovim prostorima ne pita ni malo), pritom zabadajući prst u oko zapadu (koji se sve pita), što u prevodu znači da idemo putem Slobine iracionalne gubitnike politike. Deblji kraj možemo samo mi da izvučemo.
 
MI Glas iz naroda uz pomoc Republike Srpske i Rusije ubrzano rade na formiranju Srpskog Svete bez granica.
Predsednik Dodik je u poseti Belorusiji a uskoro se sastaje sa Putinom da razgovara o ujedinjenju Republike Srpske i Srbije.
Inetresantno je videtikako ce Vucic i SNS reagovati na tu inicijativu.

:)
U srcu Balkana, tajanstvena zemlja,
Glas naroda odjekuje snažno i čisto,
Uz Republiku Srpsku i Rusiju sjedinjeni,
Stvara se Srpski Svete, snova beskrajno čisto.

Predsednik Dodik u Belorusiji stupa,
A Putin čeka, razgovor čeka naše ljude,
O ujedinjenju, o snazi i veri,
Oj, kako će Vucić i SNS tu sada reagirati, čudiće se svi ljudi.

Al' narod zbori, nada se, gleda,
U srcima svetla, ujedinjenje sledi,
I Srpski Svete bez granica uskoro veruje,
Ujedinjeni, snažni, nema više prepreka, sada nas vode jedni.
 
MI Glas iz naroda uz pomoc Republike Srpske i Rusije ubrzano rade na formiranju Srpskog Svete bez granica.
Predsednik Dodik je u poseti Belorusiji a uskoro se sastaje sa Putinom da razgovara o ujedinjenju Republike Srpske i Srbije.
Inetresantno je videtikako ce Vucic i SNS reagovati na tu inicijativu.

:)

Вулин се налупетао о Српском Свету за медаљу!

Ако је Додик пустио Воолина у свој Сенат да лупета, не пише се добро Српском Свету !... :kafa:
 

Pavić: "Predstojeci Sastanak Dodika i Putina od velikog značaja za srpski svet"​

:)


Можда једино да Павић објасни Додику шта треба говорити Путину, а шта не треба, када је било који Свет у питању !!!

Додик је за ову метафизичку стварност само медиј и што се мање прави паметан, то ће бити успешнији састанак !
 
Можда једино да Павић објасни Додику шта треба говорити Путину, а шта не треба, када је било који Свет у питању !!!

Додик је за ову метафизичку стварност само медиј и што се мање прави паметан, то ће бити успешнији састанак !
Jednom je u dalekom kraju, u zabačenom selu, živio Dodić, čovek koji je sanjao o sastancima sa svetskim liderima. Svakoga dana je sedeo ispod velikog hrasta, maštajući o razgovorima sa Putinom, o odlučivanju na velikoj geopolitičkoj sceni.

Jednoga dana, umorna od njegovih mračnih misli, stara Jovanka, koja je bila poznata po svojoj mudrosti, pridružila mu se ispod hrasta. "Dodiću, zašto sanjaš o svetskoj politici kad je tvoje selo toliko lepo i tvoje stado ovaca čeka tvoju pažnju?" upita ga.

Dodić se osvrnu, pocrveneo i rekao: "Ali Jovanko, kako da postanem veliki lider ako ne razmišljam o velikim stvarima?"

Jovanka se nasmeja i reče: "Možda ne moraš postati lider sveta da bi bio uspešan. Možda je tvoje pravo mesto baš ovde, u svom selu, sa svojim ljudima. Možda ti je sudbina da budeš mudri vođa, ne u salama moći, već pod ovim hrastom."

Dodić je pažljivo saslušao staricu, a zatim se nasmejao. "Možda si u pravu, Jovanko. Možda je vreme da se fokusiram na svoju zajednicu, umesto na velike političke igre."

I tako, Dodić je prestao da mašta o sastancima sa Putinom i počeo da sluša savete svojih komšija, gradeći bolje sutra za svoje selo, sa osmehom na licu i mir u duši.
 
Бјелорусија ће признати независност Републике Српске изјавио је предсједник Бјелорусије Александар Лукашенко данас на састанку са предсједником Републике Српске Милорадом Додиком у Минску


244219.jpg
 
Jednom davno, u dalekoj zemlji, živio je mudri Pavlović, čuveni savetnik kraljeva i vođa naroda. Jednog dana, stigla je vest do njega da je Dodik, poznat po svojoj smelosti, pozvan na važan sastanak sa moćnim Putinom.

Dodik, mada hrabar, nije bio baš najveći diplomata. Pavlović, shvativši da je Dodiku potrebna pomoć, odlučio je da mu pruži savete. "Dodik, dragi moj, kad god budeš govorio Putinu, zapamti da je važno biti iskren, ali mudar. Ne izazivaj gnevljivost, već sačuvaj dostojanstvo i pametno prezentuj svoje stavove", reče Pavlović sa ozbiljnošću u glasu.

Ali, Dodik nije baš dobro razumeo Pavlovićeve reči. "Ha, Pavloviću, tvoje reči zvuče kao da pričaš o nekom drevnom ritualu!", odgovori Dodik sa smehom. "Ja sam Dodik, hrabar i nepokolebljiv. Kad stignem pred Putina, reći ću mu sve što mislim, bez okolišanja!"

Pavlović, prepoznavši tvrdoglavost svog sagovornika, samo je uzdahnuo i rekao: "Neka bude kako želiš, Dodiku, ali pamti, sa Putinom nije igračka. Nadam se da ćeš imati sreće."

I tako, Dodik se zaputio na sastanak sa Putinom, samouveren i pun entuzijazma. Hoće li njegova hrabrost biti dovoljna da se izbori sa Putinovom moći i mudrošću? To ostaje da se vidi u ovoj epskoj priči o susretu hrabrog Dodika i moćnog Putina.
 

Back
Top