Dodik izvređao porodicu Djokovic

Ово је чиста намештаљка , човек није сировина , него говори оно што мисли .то треба да се поштује и уважава .

наравно да неће у току програма то да изнесе , али да се овако сними на кварно је заиста доказ окупационе политке РТС
To nije bitno.
On je sirovina.
30 godina je u toj pricci.
Trebalo je da zna gde dolazi i pazi sta prica.
To je poenta ove teme...
 
To nije bitno.
On je sirovina.
30 godina je u toj pricci.
Trebalo je da zna gde dolazi i pazi sta prica.
To je poenta ove teme...

То је урадила режија јер је он мислио да није озвучен а и новнар му је наместио ..требао је да зна ,али Србин као Додик када долази из Републике Српске а тамо се бори са непријатељима он сматра да је дошао код својих и спушта гард .
 
То је урадила режија јер је он мислио да није озвучен а и новнар му је наместио ..требао је да зна ,али Србин као Додик када долази из Републике Српске а тамо се бори са непријатељима он сматра да је дошао код својих и спушта гард .
U politici nema svojih.
Sada je valjda shvatio.
A posle ovog i onoga sta su uradili Orbanu u Sarajevu...
mnogi politicari ce da zatvaraju labrnje malo visse.
 
opet, ne kazem ni da su noletovi otac i braca divni...

prosto , ciganisali su politicari prvi to je sigurno a potom su djokovici ztegli... pa je bilo opsteg ciganisanja u kojem dodo ocito nije uzo maslaca i sve je moralo iz nnjegovog dzepa...


pljuvanja ce se nastaviti a srdjan djokovic ce morati da shvati da on nije neki bauk (jer je tu prevashodno zbog uspeha sina) da mora da spusti rogove i da su politicari banda koja ne moze tek tako da ostane bez dela kolaca...

to je poenta price , prosto
Да за Срђана сам чуо из више извора да је потежак као човјек.За остале Ђоковиће не знам стварно нити ми је нешто битно какви су.
 
U politici nema svojih.
Sada je valjda shvatio.
A posle ovog i onoga sta su uradili Orbanu u Sarajevu...
mnogi politicari ce da zatvaraju labrnje malo visse.

Можда је Додик помислио да је РТС државна телвизија у служби српског народа а да је Београд ослобођен од окупатора , можда је помислио да је Београд српска престолница

еби га , спустио гард , погрешио .
 
eto ga...

dakle da se djokovici malo spuste , da ne posluju posteno i po svetskim standardima, vec da moraj uda znaju da vecide kolaca ide politickim bajama u srbiji i r srpskoj sto mu dodje isto...

ne daju ovi da ih politicki cigani namagarce i da kradu kako su navikli pa su zato cigani?

sve je jasno. trebalo je samo povoda kako to da krene i onda su smislili , da kao dodo nesto kaze protiv porodice noletove (ne licno i njega) i to prije emitovanja u etar...a znamo da to ne moze da iscuri nikako iz rts koji je pod cenzurom aktuelne vlasti koja vedri i oblaci tim javnim servisom i uredjuje njegovu semu...



dakle dodo je odradio trazeno a sada krece podrska!!!



sve je to patka iz beograda ....


djokovici ne mogu da rade ovde ako misle da zaobidju veliki deo kolaca i za gospodu politicare...
Evo kako familija Djokovic posluje:

1682592172655.png


https://www.021.rs/story/Info/Srbij...-novi-kvadrati-uz-ustupke-gradske-vlasti.html
 
opet, ne kazem ni da su noletovi otac i braca divni...

prosto , ciganisali su politicari prvi to je sigurno a potom su djokovici ztegli... pa je bilo opsteg ciganisanja u kojem dodo ocito nije uzo maslaca i sve je moralo iz nnjegovog dzepa...


pljuvanja ce se nastaviti a srdjan djokovic ce morati da shvati da on nije neki bauk (jer je tu prevashodno zbog uspeha sina) da mora da spusti rogove i da su politicari banda koja ne moze tek tako da ostane bez dela kolaca...

to je poenta price , prosto
Ja mislim da je Dodik veci kriminalac od Srdje. Zato Srdja i cuti kao mali mis. A ovamo je pljuvao premijera Australije i vredjao ga....e moj Srdjo junacino.
 
Да за Срђана сам чуо из више извора да је потежак као човјек.За остале Ђоковиће не знам стварно нити ми је нешто битно какви су.
Dovoljna je izjava da mu je sin drugi Isus.
I da je najvazniji Srbin u istoriji.
To niko normalan ne bi izjavio.
 
Можда је Додик помислио да је РТС државна телвизија у служби српског народа а да је Београд ослобођен од окупатора , можда је помислио да је Београд српска престолница

еби га , спустио гард , погрешио .
Свакако се овакве ствари не износе у јавност.Ово није могло без некога из студија, зашто је ово снимио и пустио у етер надам се да ће показати истрага.
Мање више сви су сагласни око снимке...
https://mondo.rs/Info/Drustvo/a1775719/Drasko-Stanivukovic-o-Dodikovom-vredjanju-Djokovica.html
 
Dodik je razgovarao sa Gorislavom Papićem, voditeljem RTS, pre početka snimanja. Tema je bio nedavno završeni turnir Srpska Open (serija 250).

“Mada su, mogu ti reći, malo ovi Đokovići teški u pi**u materinu, uf… Naši ljudi to doživljavaju na emociju, a kada uđeš u posao auuu.. Ciganija poprilična mogu ti reći… Oni saradnici njegovi, još izgubi…“, govorio je Dodik bez ikakve zadrške u trenutku pre početka emisije na RTS.

-----------------------------------------------
Dodik: Hvala RTS na neprospavanoj noći

Ovim povodom oglasio se i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik koji je za SRNU izjavio sledeće:

"Gostujući u sinoćnjoj emisiji 'Oko' RTS-a izneo sam svoj stav o svim postavljenim pitanjima, otvoreno, jasno, precizno kao i uvek. Moj odnos prema voditelju emisije (Gorislavu) Papiću ostaje pun poštovanja i uvažavanja. Porodica Đoković je časna, ali izložena raznim neprijatnostima i podmetanjima od onog dela Srbije koja ne može da im oprosti uspeh", istakao je Dodik, pa nastavio:

"Žao mi je što sam ovim povodom doživeo razočarenje u RTS. Nastaviću da poštujem i uvažavam uspeh neponovljivog Novaka Đokovića i da kao i do sada poštujem i cenim njegovu porodicu. Završićemo sve dogovore u vezi sa turnirom 'Srpska open'. Drago mi je što sam upoznao menadžerske i rukovodeće sposobnosti Đorđa Đokovića i ostajem veoma zahvalan na činjenici da je turnir ove godine održan u Banjaluci.

Izvinjavam se ako je spekultivni prikaz na mrežama povredio članove porodice Đoković. Mene jeste. Hvala RTS-u za moju neprospavanu noć. Ne mogu da verujem da su to uradili na ovako gnusan način. Kao iskreni poštovalac Novaka Đokovića i kao tenisera i kao čoveka, želim svu sreću njemu i njegovoj porodici. Srđanu i Đorđu uspeh u svemu", poručio je Dodik.

https://www.google.com/amp/s/www.kurir.rs/amp/4151282/milorad-dodik-isprozivao-djokovice

Ko mi vređa Noleta, xxx mu ja sve živo!
 
Bogami bratski...

2891975_vucic--djokovic_ff.jpg
sta hoces da kazes, svrha slika?

pod jedan, nije tu djokovic dosao jer je zeleo i trcao da ga vidi, vec sto ga ovaj zvao, i sto je najbolji teniser svih vremena na svjetu, pa da se slika sa njim kako eto on se grli sa djokovicem...

to je i budali jasno

da predstavi toboz narodu kako je dobar sda vrhunskim nasim sportistima i kako ima podrsku u svim domenima...
 
sta hoces da kazes, svrha slika?

pod jedan, nije tu djokovic dosao jer je zeleo i trcao da ga vidi, vec sto ga ovaj zvao, i sto je najbolji teniser svih vremena na svjetu, pa da se slika sa njim kako eto on se grli sa djokovicem...

to je i budali jasno

da predstavi toboz narodu kako je dobar sda vrhunskim nasim sportistima i kako ima podrsku u svim domenima...
Aha, a ti si rekao kako Djokovici ne dozvoljavaju da se politicari ogrebu o njih? Pogotovo pred izbore, je li? :D
 
Aha, a ti si rekao kako Djokovici ne dozvoljavaju da se politicari ogrebu o njih? Pogotovo pred izbore, je li? :D
pa vucic ga zvao , pogotovo pred izbore zna se i zasto da se slikaju da pusti neku poruku iza redova sa time ko mu je gost...

a djokovici ocito im ne daju puno da se omaste pa ih zbog toga mrze

jer jbg imas uspesne sportiste ljude koji su zaradil itaj novac svoji mtrudom (za razliku od onih koje branis ovde, politicara) pa na primer ne zele da im u poslovima losu sliku o njima dovode politicari... ili da dozvoljavaju politicarima da se ocesu... rade svoj biznis, znaju p osvetskim normama sta i koliko trebaju da urade....
 

Back
Top