Doći ću ti u snovima

Sanjam svasta...u zadnje vrijeme macke...`bem ti februar! I losu zvucnu izloaciju... .lol:
...elem, prije se sporije zivjelo, ljubav tretirana suptilnije, pa tako i muzika inspirisana istom... :zaljubljena:
A danas, pa, slicno k`o nekad narodne, s`malo vise ostrine, tako reci, npr..... "Bicuj, bicuj me, bicuj me Stojaneeee"... :mrgreen:
 
tita i jovaknu kako se smeju sa terase a moj deka im zaliva travnjak kiselom vodom, i nesto kune
i duva povetarac te polen u obliku pilecih dzigerica leti na sve strane, a zraci sunca se probijaju kroz guste krosnje kukuruznog brasna
u samom dnu dvorista jez laje na usplahirenog medveda koji kopitama udara u tvrdu ljusku dzema od kajsije te iz njega curi smola i popunjava pukotine izmedju butina slavice krupnikovitj - konj
a ja ulego u debeo mercedes i grickam litarski krompir u nadi da cu da dobijem radnu temperaturu i ponovo postanem avijon :heart:
 
obično ne sanjaš kog treba...:/

...kad smo već kod snova...noćas sam sanjo da sam ja kao pozornik, znaš ono...ujutru sabajle na mufte burek, dok se još nije otvorila ranja...i izađemo ti mi (znam da bio još neko, neam pojma ko) napolje, a ono lepo, toplo, vedro...i od sve strane počele da mrdaju zvezde...neke spirale, kurrci palci, rakete...neki vanzemaljci, neam pojma šta su...
 

Back
Top