"Dobro veče... Milošević je izručen Hagu"

Cujem cesto kako neki pircaju da smo dali Milosevica, a za uzvrat ocekivali brzi ulazak ili pare od EU, a kasnije smo se razocarali. Ljudi, da li ste vi normalni? Covek koji ima cast nikad nebi tako razmisljao. Ja ne mogu graditi svoju srecu na nesreci drugih ljudi. Milosevic nije bio Diktator. Narod ga je izabrao i to obedljivom vecinom. Mi Srbi smo jedini narod na svetu koji je legitimnog bivseg predsednika isporociju protivustavno svojim neprijateljima, da mu se sudi zato, sto su nas oni napali i to krseci medjunarodno pravo i UN. Pravi zlocinci za raspad i unistenje Jugoslavije danas setaju slobodno po zapadu.
 
Cujem cesto kako neki pircaju da smo dali Milosevica, a za uzvrat ocekivali brzi ulazak ili pare od EU, a kasnije smo se razocarali. Ljudi, da li ste vi normalni? Covek koji ima cast nikad nebi tako razmisljao. Ja ne mogu graditi svoju srecu na nesreci drugih ljudi. Milosevic nije bio Diktator. Narod ga je izabrao i to obedljivom vecinom. Mi Srbi smo jedini narod na svetu koji je legitimnog bivseg predsednika isporociju protivustavno svojim neprijateljima, da mu se sudi zato, sto su nas oni napali i to krseci medjunarodno pravo i UN. Pravi zlocinci za raspad i unistenje Jugoslavije danas setaju slobodno po zapadu.

Pa i Karadjordja smo ubili a kunemo se u njega....

ipak, fascinantno da su neki izdejstvovali bulevar onome ko je pričao bajke dok je ubijao banke i klao privredu
 
Inače Sloba se zajebao samo u jednome - kapitulacija pred privatnom vojskom Amerike
nisam gavoleo, nisam ga glasao, ali kapitulaciju posle svega istrpljenog... previše...

demokratska stranka je demonstrirala tiho ubianje, tiho i brzo pasamim tim humano te stoka ćuti
onda su kreirali novi isprdak i dostačlanstva je prešlo sa misijom u taj isprdak

ako može koji dinar za prodaju keve i sl. bulumenta
 
Inače Sloba se zajebao samo u jednome - kapitulacija pred privatnom vojskom Amerike
nisam gavoleo, nisam ga glasao, ali kapitulaciju posle svega istrpljenog... previše...

demokratska stranka je demonstrirala tiho ubianje, tiho i brzo pasamim tim humano te stoka ćuti
onda su kreirali novi isprdak i dostačlanstva je prešlo sa misijom u taj isprdak

ako može koji dinar za prodaju keve i sl. bulumenta


Нисмо капитулирали изгубили смо битку .били су превише јаки и окупирали су Косово .


Горе од изгубљене битке јесте њен заборав и заборав на жртве .
 
Под Турцима смо били 500 година .предстоји још 500 од 5.Октобра, све док се не појави неки нови Милошевић .то се рађа ретко у Србији али има једна олакшица

Родио се Путин

500 под Турцима а ко зна колико ће још да нас јашу комунисти и њихови потомци.
 
Ма - имао је он мали МИЛИОН грешака и пропуста - АЛИ ЈЕ ИПАК, ЗА РАЗЛИКУ ОД ОВИХ - БИО СРБин........ а ова стока што је на власти - немам речи... само сам згрожен... не могу некада да верујем шта читам па се све враћам по 5 пута.......... *бем ти живот такав.........

Тај комуниста и Југословен није Србин и Српство му није вредело пишљива боба. Све што је чинио било је у служби држања на власти. Некада је то било компатибилно са српским националистичким циљевима, некада није. Лепо се то осликава у топло-хладно односу њега и Шешеља.

Шта је тај човек урадио за Српство и како га је задужио?
 
Cujem cesto kako neki pircaju da smo dali Milosevica, a za uzvrat ocekivali brzi ulazak ili pare od EU, a kasnije smo se razocarali. Ljudi, da li ste vi normalni? Covek koji ima cast nikad nebi tako razmisljao. Ja ne mogu graditi svoju srecu na nesreci drugih ljudi. Milosevic nije bio Diktator. Narod ga je izabrao i to obedljivom vecinom. Mi Srbi smo jedini narod na svetu koji je legitimnog bivseg predsednika isporociju protivustavno svojim neprijateljima, da mu se sudi zato, sto su nas oni napali i to krseci medjunarodno pravo i UN. Pravi zlocinci za raspad i unistenje Jugoslavije danas setaju slobodno po zapadu.

ko to mi ..smo ga dali...ko pita narod...ni milošević nije nikada pitao narod....a baš nas usrećio....evo ti ga njegov sps i srs i sns....eto ko je bio na vlasti i uništavao Srbiju...a po tebi kao nevini su...krivi su Amerikanci, šiptari i ostali...samo su sloba, mira, komunisti i ostali lopovi bili Srbi i srpske patrote
 
Тај комуниста и Југословен није Србин и Српство му није вредело пишљива боба. Све што је чинио било је у служби држања на власти. Некада је то било компатибилно са српским националистичким циљевима, некада није. Лепо се то осликава у топло-хладно односу њега и Шешеља.

Шта је тај човек урадио за Српство и како га је задужио?

ЈУГОСЛОВЕН!!!! Није пристао да будемо Србија већ СР Југославија.... Хеј Словени, Југословенска левица, петокрака.....
 

Back
Top