Шта је важније, идеологија или родољубље? Добро је да одлучимо!

Да ли бисте издали српство због социјализма или демократије или неке треће идеологије ?

  • Издао бих, није важан народ, него земља !

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    6
  • Ova anketa će se završiti: .
Zamalo da pogodiš ! Ne radi se o naciji (to su svi građani jedne države) već o narodu (krvno srodstvo bre !)



To je nešto drugo, otvori tu temu, mada odgovori te neće ničem naučiti. Moja tema je nešto potpuno drugo !
Opet umišljena kategorija. Misliš da ti je neko iz Banja Luke u krvnom srodstvu samo zato što se naziva Srbinom? Ne pada ti na pamet da je i tebe i njega neko indoktrinirao da poverujete da ste isti. Genetika će ti reći da verovatno nemate ništa zajedničko osim imena.
 
Opet umišljena kategorija. Misliš da ti je neko iz Banja Luke u krvnom srodstvu samo zato što se naziva Srbinom? Ne pada ti na pamet da je i tebe i njega neko indoktrinirao da poverujete da ste isti. Genetika će ti reći da verovatno nemate ništa zajedničko osim imena.

E Tomo, Tomo ... Ma samo da nisi Juda !
 
Neki takvi kao ti busali se u grudi Srpstvom pa uradili DNK test porekla i otkrili malo drugačije korene.

Uu, ja bih se odmah prilagodio ! Ako nisam srpskog roda, jesam član srpske nacije, srpski građanin !

Znači Srbija je moja rodna kuća i rodna gruda, moja firma u kojoj zarađujem za život, moja igraonica u kojoj se sa bliskim osobama igram po ceo dan.

Lajava mi je isto što i tetkine kume komšinica. E pa njena frizerka ... 😉
 
Uu, ja bih se odmah prilagodio ! Ako nisam srpskog roda, jesam član srpske nacije, srpski građanin !

Znači Srbija je moja rodna kuća i rodna gruda, moja firma u kojoj zarađujem za život, moja igraonica u kojoj se sa bliskim osobama igram po ceo dan.

Lajava mi je isto što i tetkine kume komšinica. E pa njena frizerka ... 😉
A najvaznije u njoj je stranka koja ti omogucava sve to da budes tako srecan i veseo 🥪🥪
 
Ценим госн Крстан што си се укључио у тему, после ћу да читам.
Надам се да ћеш гласати !
Već glasao, naravno, a i poznat sam po ovome, to mi deluje baš onako ponosno:

Nikad neću izdat` svoju braću
Pesnik jesam i vrludam često,
Al` ne krešem Amere za plaću -
ne skrnavim Krst, Oltar i Preesto.
Zato u moju rodnu Srbiju dolaziću često ...

A i ova:

Za Rusiju majku ratovaću,
a Srbiji svoju dušu daću!
SRBIJA I RUSIJA U GRUDIMA.jpg
 
Немаш ти појма, такав је сваки тоталитарни режим, као рецимо Северна Кореја или рецимо амерички утицај на Европу или Путинов режим или Кина.
Ништа од та три режима немају везе са фашизмом, али тебе су учили Вулин и те комуњаре да свуда видите фашизам.
Док је Хитлеров фашизам владао Европом ЛГБТ је био у логорима, а сада у твојој Вучић-Србији они имају своје параде, медије, имају своје објекте и заставе на јавним местима.
У време твог Гитлера ЛГБТ су били његова ударна песница!

https://en.wikipedia.org/wiki/Röhm_scandal
 
Родољубље наравно!

А види како Шидер манипулише са тим :
https://www.danas.rs/vesti/politika...o-bojim-se-da-ima-mnogo-stvari-koje-se-kriju/

Прво нам намеће идеологију
и наше државно руководство критикује због недемократског понашања:

Шидeр одговара да су у „ЕП свeсни свих злоупотрeба прeмијeркe Брнабић,
удара на дeмократију и понашања прeдсeдника Вучића“.


А онда нас као подржава у родољубљу, и каже:

Наравно, ми прво позивамо на смиривањe њиховe рeторикe,
а друго да схватe да су они Влада Србијe и да морају да радe у интeрeсу српског народа“, рeкао јe он.


Шидер је можда политички недошколован,
а можда мисли и да је врхунска родољубива ствар следити демократију ?!
 

Back
Top