Dobro jutro, dobar dan - 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledajte prilog 460334

~~~~~~~
U PIDŽAMI SA MAČKOM OKO VRATA I CRVENIM KONČIĆEM OKO RUKE

Danas ću da budem vesela
Izbrisaću sećanja gumicom
Ošišaću se
Preskočiću tri stepenika
Pričati sa prijateljima
I uživati
u svakidašnjoj sreći
Mnjaukaću
I šetati u pidžami
čitam dan
Pročitaću nekoliko vatrometa
Nacrtaću pesmu
u obliku osmeha
Napraviću plavu kovertu
Izrecitovaću nešto paprikama
nešto od Vaska Pope
Poslaću onu kovertu
sa vatrometom i osmehom
u svet
Danas ću izbrisati sećanja
Lepo. :heart:
~~~~~~~`

Pa lepo da se i za to zanimas. :)
A ako zelis sebi da okaksas - cokoladnu glazuru mozes kupiti vec gotovu zapakovanu u male posudice, koje posle samo zagrejes u vodi. Mozes ih koristiti vise puta. :)

- - - - - - - - - -

Ovo su moje subarice u kolekciji sa keksicima, koje pravim za katolicki Bozic. Za nas obicno budu kremasti kolaci i torta. :)

Pogledajte prilog 460217
Opa, Bambi! Sjajno izgledaju kolačići. :zag:
~~~~~~

Hari, bravo, za pohvalu su šubarice! :klap:
 
Poslednja izmena:
metlo ajde da otmemo neki brod pun blaga i uteramo ga u luku pa namamimo guvernerovu cerku da dodje na palubu pa je otmemo i posle joj svasta radimo..


uu ajde
gusar.gif

plovicemo od ostva do ostrva, pljackacemo, silovati ...
pirat 2.gif


- - - - - - - - - -

prvo cemo bambi i mo da zarobimo, bacimo u kuhinju da nam mese kolace
 
mene isto uhapsite i za kaznu me zatvorite s bogy
vriskaću

- - - - - - - - - -

a bambi i litlredhed,njih bolje zatvorite zajedno i dajte im drogilice i alkohola,ima da se pošibaju dok si reko piksla,zanimljiv duel će to biti za mene,ličnog vam motača smešnih cigareta za dž...to vas častim
 
gde je bambili,da se nije naljutila što nećete lepo da pričate s njom?
pa da,sram vas bilo,baš ste brezobrazni:lol:
pa ona ne zna da je ovde glavna modesti,a ona mene voli i rekla mi je da ja mogu da budem malo glavni ovdjen i da biram koga želim da pustim u čopor,i sad ja mogu bambiku da proguram,ali neću,mora da prodje neke testevo,uglavnom izdržljivosti i td

- - - - - - - - - -

moras nekako da doprineses zajednici, necemo da hranimo kolacima nikoga za dz :aha:

već evo napisah,rekla vam ja modesti da sam ja zaštićen kao bijeli medjed,a ako ona spremi am am,sigurno da neće biti hepi što mi ne date ništa,znači morate imati i nekog drkadžiju da vam samo smeta i ne radi ništa,to svaka firma ima
 
Dragi publikume koliko ja vidim ja vam vise ovde i ne trebam.. mozete se ovako skupljati ponedeljkom od 8 do 10 i bez mene i igrati se gusara ili kauboja i indijanca.. nije tacno da vam je vise potreban konj.. Imate vi dovoljno maste i sasvim prirodnu kolicinu zivotnog stradanja u realnosti.. Zelim vam puno uspeha...

Puno vas voli vas sin jedinac jednoruki Konjoslav prvi velicanstveni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top