Dobijanje radne/boravišne vize u Nemačkoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo jedno pitanje. A za sta si ti kvalifikovan tj za koji posao sa zavrsenom gimnazijom?

To pitaj ljude koji su smislili NOKS. Ja samo čitam šta tamo piše. Pozdrav

IMG_20190305_122941.jpg
 
Poslednja izmena:
Pitanje nema veze sa onim prvobitnim odgovorom na post, a to je da gimnazija stoji pod kategorijom broj 4. Tako da spada u NOKS 3-5. Ne bih dalje da zatrpavam temu postovima od kojih niko nema koristi. Pozdrav

Da objasnim, po 2302429038742834 put u ovoj temi.

Ako vam u ugovoru stoji zanimanje za koje vam treba gimnazija a zavrsili ste istu onda ste 3/5 noks.

Ako ste doktor filozofije a obavljate posao konobara vi ste noks 1/2. Jer za zanimanje koje obavljate nije potrebna skola.

Dakle gleda se vasa kvalifikacija u vezi sa zanimanjem koje obavljate i nikako drugacije.
 
Poslednja izmena:
Pitanje nema veze sa onim prvobitnim odgovorom na post, a to je da gimnazija stoji pod kategorijom broj 4. Tako da spada u NOKS 3-5. Ne bih dalje da zatrpavam temu postovima od kojih niko nema koristi. Pozdrav

Sad je vozacc objasnio. Ali je glupo da neko postavi pitanje " kom noksu pripadam ako imam završenu gimnaziju ". Napises koji posao ces raditi i koju skolu imas i dobices tacan odgovor. A ako ti posao nema veze sa skolom onda si nekvalifikovan, pa tacno harvard da si završio a ides da radis kao pekar ne vredi ti ta diploma.

- - - - - - - - - -

I jos da dodam dosta njih koji pripadaju noksu 1-2 smatra da pripada 3-5 samo zato sto ima zavrsenu neku srednju skolu iako im posao koji ce raditi u Nemačkoj nema veze sa skolom. I tu nastaje problem i zato maltene se noks 3-5 i 1-2 ceka skoro pa isto.
 
Sad je vozacc objasnio. Ali je glupo da neko postavi pitanje " kom noksu pripadam ako imam završenu gimnaziju ". Napises koji posao ces raditi i koju skolu imas i dobices tacan odgovor. A ako ti posao nema veze sa skolom onda si nekvalifikovan, pa tacno harvard da si završio a ides da radis kao pekar ne vredi ti ta diploma.

- - - - - - - - - -

I jos da dodam dosta njih koji pripadaju noksu 1-2 smatra da pripada 3-5 samo zato sto ima zavrsenu neku srednju skolu iako im posao koji ce raditi u Nemačkoj nema veze sa skolom. I tu nastaje problem i zato maltene se noks 3-5 i 1-2 ceka skoro pa isto.
Pa brate nisu toliki debili da ne mogu skontati osnovne stvari tj.taj noks ,ti koji postave tako pitanje se se samo foliraju,itekao oni dobro znaju sta idu raditi u Nemacku i koje kvalifikacije poseduju.
 
Pa brate nisu toliki debili da ne mogu skontati osnovne stvari tj.taj noks ,ti koji postave tako pitanje se se samo foliraju,itekao oni dobro znaju sta idu raditi u Nemacku i koje kvalifikacije poseduju.

Pa boga mi dosta njih ima koji bez i najmanjeg predznanja se upustaju u sve ovo. Malo malo pa na fejsbuku neko napise da se prijavio za 3-5 a treba za 1-2 jer idu nekom svojom logikom.
 
E seljacino jedna. Ako nemas pitanje na odgovor reci nemam kretencino posrana, a ne da nekog ponizavas retardu hendikepirani

- - - - - - - - - -

Gori si od proliva.

- - - - - - - - - -



Nećeš dobiti taj za spajanje pre januara 2020, milion posto. Pa ti izracunaj,ali ja ga ne bih otkazao

E seljacino jedna. Ako nemas pitanje na odgovor reci nemam kretencino posrana, a ne da nekog ponizavas retardu hendikepirani usro
 
Pozdrav svima.Prilikom prijave za termin upisao sam slovo" ć " u prezimenu.U jednom ranijem postu sam pročitao da to nije ispravno,odnosno da je ispravno "c".Sta je ispravno?

Nema problema kako vam je pisalo u pasosu tako ste i vi napisali a bitno je da niste pogresili broj pasosa.

- - - - - - - - - -

Pa brate nisu toliki debili da ne mogu skontati osnovne stvari tj.taj noks ,ti koji postave tako pitanje se se samo foliraju,itekao oni dobro znaju sta idu raditi u Nemacku i koje kvalifikacije poseduju.

Pa jesu zapravo. Vecinu mrzi da se potrudi oko bilo cega. Volim da mislim da ce ta ista ekipa iz svoje nepismenosti da kupuje hranu za macke u marketima u dojclandu. Za sebe naravno.
 
E seljacino jedna. Ako nemas pitanje na odgovor reci nemam kretencino posrana, a ne da nekog ponizavas retardu hendikepirani

- - - - - - - - - -



E seljacino jedna. Ako nemas pitanje na odgovor reci nemam kretencino posrana, a ne da nekog ponizavas retardu hendikepirani usro

Tako mozes sa tvojim tatom da pricas. A drugo, ponizavas sam sebe jer 4 puta za dva dana pitas jedno isto i niko ti ne odgovara.
 
Ja pitam tebe. Koji ti je posao u struci ako si zavrsio neki od smerova u gimnaziji ?

ovo se racuna samo ako cete nostrifikovati diplomu gimnazije i raditi u struci

- - - - - - - - - -

The Embassy of the Federal Republic of Germany in Belgrade is looking for a full-time employee on 1 April 2019 for the Legal and Consular Section (passport and visa section)

Evo nama termina, ambasada zapošljava još jednog šalterskog radnika.
Jeeee

mozda nije jos jedan,mozda samo menjaju jednog :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top