Dobijanje radne/boravišne vize u Nemačkoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo ja kazem ban ban ban al me niko ne slusa :-)
Al kad vec sme i dalje da se.baljezga o tome moram i ja nesto da priupitam :-D
Kako iko ocekuje da ce promenom ikakvog zakona pravili cega kod da su ubrza ambasada? Valjda je cekanje proporcionalno broju ljudi koji hoce da ide tj broju podnetih zahteva za termin a ne nekim pravilima...nije da ako bude trebao jedan papir manje da ce po sto ljudi na sat da obradjuju...?
 
Tacno tako, nego ljude mrzi pa onda naložile onog lika a on se isprimo
:) :) :)

Jel se 'isprimo' isto kao kada si ti coveku pre 2 meseca rekao da ce da dobije termin za 10 dana?
Jel se isto tako 'isprimo' kada si pricao da ce se sve resavati 1.1.2019 u Nemackoj?
Drugi su se mozda isprimali na tvoje baljezgarije, ja sam uocio da si nepismen u tvoja dva posta pa mi je bilo jasno da ti nije za verovati.
 
Ali ne mrzim ni ovo Uva i ovog drugog, stvarno. Hvala vam sto postojite jer da nije vas ni ja se ne bih trudio da budem sto dalje od takvih ljudi u svim sferama zivota.
Ukratko, zaista ste mi dobre muze. I dalje cekam da mi se javite da popricamo malo na tim jezicima posto se hvalite da sve razumete, radite decenijama tamo a ja sam jelte lazov.
Dva smekera, kad je frka menja se tema i bezanija sa foruma :)
 
Poslednja izmena:
Ma pusti lozaca nek se dopisuje sam sa sobom,on je pesimista,neznalica ma crnjak od coveka bezi od takvih.

Ma naravno, nego ima ljudi koji slepo prate takve likove bez razmisljanja pa sam pokusao da budem malo glas razuma al dzaba izgleda
Takav smo neki narod volimo vođu pa to ti je

- - - - - - - - - -

A relno nas i ovo cekanje sludelo mekog vise nekog manje
 
Ma naravno, nego ima ljudi koji slepo prate takve likove bez razmisljanja pa sam pokusao da budem malo glas razuma al dzaba izgleda
Takav smo neki narod volimo vođu pa to ti je

- - - - - - - - - -

A relno nas i ovo cekanje sludelo mekog vise nekog manje
Jeste brate upravusi on se uzivio u ovu pricu samo tako hahaha, postavio se kao neki sto sve zna,sou brate,govori za sebe da je kapacitet,da je iznad sviju nas,da je nadprosecno inteligentan,govori nekoliko stranih jezika i to brate pazi tecno,sad je ****** vozac sad je informaticar,ima brate firmu racunara,svakog napada ovde ko god nesto napise,kao ovo je njegova teritorija,a u stvari je nenalica i lozi ljude ovde lozac,kakva lazovcina.
 
Pozdrav svima! Imam probni rad za mesec dana, poslodavac nije trazio nikakav sertifikat za znanje nemackog. Medicinska struka je, e sad da li ce ambasada traziti sertifikat? Npr. iako poslodavac u ugovoru napise da njima ne treba to,da cu svakako ici na kurs tamo. Inace, polozila sam samo usmeni deo B2 nivoa. Ne znam koliko bi mi to u ambasadi znacilo.
Hvala svima unapred
 
Pozdrav svima! Imam probni rad za mesec dana, poslodavac nije trazio nikakav sertifikat za znanje nemackog. Medicinska struka je, e sad da li ce ambasada traziti sertifikat? Npr. iako poslodavac u ugovoru napise da njima ne treba to,da cu svakako ici na kurs tamo. Inace, polozila sam samo usmeni deo B2 nivoa. Ne znam koliko bi mi to u ambasadi znacilo.
Hvala svima unapred

Po kom noksu se prijavljujes?
 
Ma ljudi mu postave pitanje nece da se muce,u guglas brate i dobijes odgovor na sve,idi bezi,na kraju ce poceti pisati da ide voziti za Bundestag.

Ovo sranje o odlasku 1.01.2019. Je bilo i prosle godine za 1.01. Ove godine pa april ove godine.Koliko vidim svi ste jos u Srb...Zato neserite vise sa tim.Nenapadajte vozaca kao neke orlusine.Nego pomozite ovoj deci koja zeli da ode savetima.Neulivajte im neku laznu nadu za odlazak tamo negde...
 
Ovo sranje o odlasku 1.01.2019. Je bilo i prosle godine za 1.01. Ove godine pa april ove godine.Koliko vidim svi ste jos u Srb...Zato neserite vise sa tim.Nenapadajte vozaca kao neke orlusine.Nego pomozite ovoj deci koja zeli da ode savetima.Neulivajte im neku laznu nadu za odlazak tamo negde...

Nastavlja se prepucavanje u nedogled..ovih par ljudi napalo Vozacca a covek uvek i svakom pomogao ovde na forumu. Nije covek ni pesimista ni crnjak(sta god to bilo) ,jednostavno realno gleda na stvari vezane i za vizu i za novi zakon a njima to smeta.. mislim da je dosta napadanja.
 
Nastavlja se prepucavanje u nedogled..ovih par ljudi napalo Vozacca a covek uvek i svakom pomogao ovde na forumu. Nije covek ni pesimista ni crnjak(sta god to bilo) ,jednostavno realno gleda na stvari vezane i za vizu i za novi zakon a njima to smeta.. mislim da je dosta napadanja.
Svako ima pravo na svoje misljene tu nema sta,ali ni oni a ni vozac nisu zlatni,taj zakon nije ni izasao ni ozvanicen a oni vode raspravu kao neke zene na pijaci,svi se prave pametni.
 
Bice opet kako je vozacc rekao i to ne zato sto je vozacc tako rekao nego zato sto je dogovor postignut u vezi novog zakona. Bar u vezi glavnih tacaka.
A ova prozivanja lazov itd, to se da lako proveriti evo nek se jave na pp, dobiju broj, da popricamo malo o tim jezicima, informatici, da dodju u servis itd.
Nego ih nema nesto.
 
Poslednja izmena:
​neki lik zavrsava hrvatski pasos za 3500 evra ljudima koji nisu u eu, sta mislite da li je to moguce?
Moguce je da ti uvali falsifikat pa ces da imas problem za zakonom, legalno se zna kako se dobija Hrvatski pasos.Tu razradjenu semu imaju gradjani Moldavije, oni su susesdi Rumuna koja je Eu clanica oni kupuju za manje pare Rumunske pasose i mnogi padaju u Nemackoj,ima ih masa po Nemackoj u velikom broju.
 
Moguce je da ti uvali falsifikat pa ces da imas problem za zakonom, legalno se zna kako se dobija Hrvatski pasos.Tu razradjenu semu imaju gradjani Moldavije, oni su susesdi Rumuna koja je Eu clanica oni kupuju za manje pare Rumunske pasose i mnogi padaju u Nemackoj,ima ih masa po Nemackoj u velikom broju.

Znam za jedan slucaj iz prve ruke,Madjarski pasos. . .robija,zabrana ulaska,novcana kazna. . .
 
I druge članice EU daju državljanstvo legalno. Čini mi se da je za Grčku minimum 2 miliona evra da se uloži i daju pasoš. GB daje boravak (doživotno) za 5+ miliona. Tako da ko ima - može :)

Ah da, svi ti naivni bogataši su se grdno zajebali pošto će od 1.1.2019 svima davati vize :P

- - - - - - - - - -

Po Noks 3-5 za medicinare treba ti položen jezik. Tvoj poslodavac je tu nebitan već ambasada koja izdaje vizu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top