Dobijanje radne/boravišne vize u Nemačkoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra dan zanima me do kojeg datuma se stiglo sa noks 3-5,ja cekam 8 punih meseci,zanima me dali ce u skorije vreme ????????????
Ko zna ja cekam vec punih 10 meseci,noks 3-5

- - - - - - - - - -

Ta informacija je vec odavno poznata,ulogovano je ovde pooavno predlog zakona na Nemackom jeziku gde tacno pise sta donosi novi zakon,za nas fakticki nista,sve ostaje isto, jedino se nece proverati imali slobodnih radnika iz eu za to radno mesto,pa bi malo brze trebalo ici,i bice ostriji sto se tice jezika i to je to,i sa tim zakonom su otvorena vrata celom svetu da dodje u Nemacku pod istim uslovima kao sto su do sad i nama bila.
 
Ko zna ja cekam vec punih 10 meseci,noks 3-5

- - - - - - - - - -


Ta informacija je vec odavno poznata,ulogovano je ovde pooavno predlog zakona na Nemackom jeziku gde tacno pise sta donosi novi zakon,za nas fakticki nista,sve ostaje isto, jedino se nece proverati imali slobodnih radnika iz eu za to radno mesto,pa bi malo brze trebalo ici,i bice ostriji sto se tice jezika i to je to,i sa tim zakonom su otvorena vrata celom svetu da dodje u Nemacku pod istim uslovima kao sto su do sad i nama bila.

Prave se da su pametni a zapravo samo pisu sranja da izvinete sa naslovima koji privlace masu legitimnost nije na ceni kada su mediji u pitanju u Srbiji.
Jos i oni spominju prvi januar, da mi je znati zasto ja to ne cujem kada gledam sednicu parlamenta. Sto je neko reko na nekim od prethodnih strana
MAN`TE SE CORAVA POSLA. Sve sto ima .rs u nastavku i dolazi sa nasih portala nije vredno trosenja jednog minuta citanja.

- - - - - - - - - -

Cuj hladan tus, ocekivali su bezvizni rezim sa zemljom EU, sve me oblio ladni znoj posle ovih vesti.
 
Dobar dan. Da li iko moze odgovoriti? Da li je potrebno znanje nemackog za noks 1 2 i koji nivo posao je serviranje, katering, a u ugovoru mji stoji nije potrebno znanje nemackog? I da li se aplicira za noks 1 2 ako je moja srednja trgovacka a posao serviranje, katering?
;)

Za sada nije potrebno, ali u zavisnosti od toga kada si aplicirao i kada ćeš termin da dobiješ, postoji mogućnost da promene to pravilo, možda od tog famoznog 01.01., ali do tada sigurno ne.
 
Da li kopije moraju biti overene

Ja ih nisam overavao, ali na oglasnoj tabli piše da od 10.10. 2018. treba neke kopije da se overavaju i da se sve obavlja uz predhodno zakazivanje. Pošto me nije kačio datum nisam se ni interesovao za šta konkretno treba, da li baš nešto iz dokumenata koji se predaju ili nzm. Neka se javi neko ko je predavao posle 10.10.
 
Pozdrav! Da li neko mozda zna odgovor na ovo pitanje. Ako bi upisao C1 kurs jezika u Nemackoj, koji je dovoljno dug da se za njega dobije viza (za vreme trajanja kursa), da li u tom slucaju, ako nadjem posao tamo, mogu direktno u Nemackoj podneti zahtev za radnu dozvolu ,odnosno radnu vizu? Ili opet moram ici za Beograd?

Znam da su neki studenti nakon studija u Nemackoj, sve buduce zahteve tamo podnosili, a ne u Srbiji. Sto je kako kazu, dosta skratilo sve procese.

Da li isto moze vaziti i za kurseve jezika?

Hvala!
 
ZA NASEG KLIJENTA SA JUGA NEMACKE POTREBNI SU RADNICI SA:
Minimum 5 godina iskustva.Da li u offset,flekso ili sito stampi.

Obavezno znanje nemackog ILI engleskog jezika A2.

Potpuna podrska u preseljenju.Stalni ugovor,privlacna plata.

Ako smo vas zainteresovali molim vas posaljite vas CV na zoricacvetic@gmail.com

ZAHTEVANI NIVO STRUČNE SPREME
Srednja škola
ZAHTEVANI JEZICI
Engleski
Nemački
NAČIN PRIJAVE
Elektronskom poštom

POSAO JE DOSTUPAN OSOBAMA SA INVALIDITETOM
Ne
 
Caoo, imala sam termin za noks 3-5 , zdrastveni radnik. 2.oktobra... Trebao mi je jos Defizitbescheid da dostavim, dostavila sam ga prosle nedelje (nakon 20 dana od termina)... Da li iko zna koliko se ceka na odgovor ambasade? Tamo pise 3 meseca... da li je to tacno...

Hallo,
i ja sam isto medicinska sestra,pa me zanima sta si sve predala od dokumenata,ja cekam vec 7 meseci termin i volela bih makar sa te strane da sam spremna.Ugovor imam,odobren Anerkenung...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top