DOBAR DAN! DA LI STE SE DANAS OKUPALI?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
X

xpajamacax

Gost
imala sam nervni slom :evil:
prvo sam isla nesto do grada busom,i jedva sam disala od opojnih mirisa nasih sugradjanki :evil: naravno i sugradjana,ali zene su me zapanjile!
sve to nosi neku sintetiku pa ko ziv ko mrtav :shock:
onda sam otisla u banku i stajala u redu iza jedne opasno picnute smrdljuse!
da bi usao neki covek nesto da pita...i ostavio trag :evil:
posle sam isla u postu i htela da povratim,em ustajao vazduh,em ga svakomalo neko ''osvezi''....
resila sam da odstampam kratko i jasno pitanje i da ga polepim po gradu!
mislite li da ce da pomogne?
kako se izboriti sa sve opstom nehigijenom?
pa ako ima love za versace cvike,zar ne moze da kupi deo?

dakle
DOBAR DAN! DA LI STE SE DANAS OKUPALI?
ILI IMATE NEKU PAMETNIJU IDEJU DA NAPISEM?
 
:x Sestro slatka, veruj da sam isto doživela i juče ujutru i jutros kad idem busom na posao. Ja imam osetljiv njuh baš ko trudnica i stvarno mi pripadne muka od takvih smradova.U pravu si i za poštu, u koju god uđeš zagušljivo je da ne znam kako oni ljudi rade tamo. Razumem da se nema za parfeme, ali sapun i voda...Poruka ti je jednostavna , dopada mi se.
 
xpajamacax:
inspirion:
Ala ste damice....

ti ljudi mozda nemaju vremena ni novca da bi se istusirali.
Mislite da samo vi znate sta je higijena?
o cemu ti pricas?
nemaju vremena? novca? daj! samo miniras :roll: :roll: :roll:
tebi to smrduckanje ocigledno ne smeta :evil:
i ko je uopste govorio o nasem poznavanju higijene?
hoces reci da je ovo o cemu sam pisala jedan od nacina higijene?

Ma nemaš pojma.

Čijoj ovci svoje runo smeta,onđe nema ni ovce ni runa.
 
Odlicno pitanje, tema, reklamni slogan(nemoj se cuditi ako ga neko upotrebi u marketinske svrhe)!!

Fakat je da ljudi u Beogradu smrde na milion nacina!
Kombinacija muskog znoja , 3 ziliona popusenih drina i 2 l vinjaka koji isparava je br1, a kombinacija br2
je zenski znoj(ma kupala se ona u nedelju,to je od hormona u klimaksu), a bluziche po 10 ti put obuceno bez pranja(iz raznih razloga- da duze traje, `pa nije flekavo`, da se stedi deterdzent, struja i voda )mesan sa nekim (moze i najskupljim) parfemom,i mirisima przenica koje su se tog jutra spremale za decu!
Leti se taj smrad oseca i u `mimohodu` npr u Knezu, a ne samo u zatvorenim prostorijama i prevozu
Nema se VREMENA i PARA za tusiranje?!!!! Ej bre, koje vreme i koje pare ti za to trebaju? Nema opravdanja!
Svinjac -svinjama! Tako nam i treba!
 
inspirion:
Ala ste damice....
Zao mi je za trudnice,ali ti ljudi mozda nemaju vremena ni novca da bi se istusirali...

E Inspirione, nemoj te fore.
Verujem da pajamaca nije govorila o ubogim skitnicama što spavaju pod mostom, nego o ljudima u banci, pošti itd...

Meni se od neprijatnih mirisa povraća. Bukvalno. Nebrojeno puta sam izašla iz busa ili neke zagušljive čekaonice da ne bih povratila. :roll:
 
takodje sam bila u tim situacijama da mi se povraca od necijeg smrada... :roll: ne znam za druge,ali cak i kada nemam tople vode,ja cu se okupati...gadi mi se osecaj prljavstine na kozi...cim krene toplije vreme kupam se uglavnoom tri puta dnevno,mozda preterujem,ali stvarno ne mogu da shvatim da neko ne moze ni jednom da se istusira :!:
 
Ne razumem sta Inspirion hoces da kazes?
Pola autobusa nije stiglo da se okupa? Ajde molim te...
Cinjenica je da nam je licna higijena nesto na cemu jos mnogo treba da poradimo, i tu izreke koje pominjes ne pomazu i potpuno su promasene za ovu priliku.
Cinjenica je da ima zilion ljudi u gradu koji se osecaju i to tako da mi je jasno da se nisu kupali od prosle subote.
Ne vidim razlog sto si se nasao pozvanim da nesto kao kontriras jednostavnim maltene vapajima "kupajte se ljudi, voda nije skupa"
Ajde, sad mi reci, kakav bi ti utisak stekao o coveku koji ti se predstavi "doktor Petrovic" a smrdi do neba? Da li bi se posluzio gore navedenom poslovicom?
Ili sretnes prelepu devojcicu, upoznate se a kad si joj prisao, samo sto se ne onesvestis od smrada?
I sta pomislis o putniku do tebe u autobusu, kad moras da se pomeras gde bilo, samo da prezivis od njegovih isparenja od prosle subote? To nisu usamljei slucajevi.
Misli o tome...

U pravu si PajaMaco, trebalo bi da se na to mnooogo
vise obrati paznja...
 
:lol: :lol: :lol:
Stvarno dobro zapažanje.... Kad osetim tako nešto, trudim se da ne razmišljam o tome i onda kao proćiće...

Mada, veruj mi, dešava mi se da kad vidim one sardine u prevozu, krenem do kuće pešaka, kroz centar - Bulevarom, sat, dva šetnje čini čudo.


Ali što se žena tiče, e tu si tek u pravu, da ne poveruje čovek!!!
 
inspirion:
Ja vas ne razumem.Možda sam preterao,ali vi...

Ok.Ljudi neprijatno mirišu.Ali ne mirišu baš toliko.Jednostavno neko i ne stigne da se okupa.U svakom slučaju ste preterale.Mislim,da vam se gade.
Sutra idem do grada u jutarnjem špicu,pa ću da vam javim

pa, brate, preterao si...smrad je gde god se okrenes, nekoliko puta sam cak morao da izadjem iz autobusa, zbog smrada koji je apsolutno nesnosan...i da, normalno da mi se gade takvi ljude, kako se kaze 'ne bih bicikl na njnih naslonio'....
inace, nemoj ujutro, bolje popodne :)
 
Sad sam se vratio iz grada.Seo sam pored neke devojke.I ja lepo sedim.Kad mi culo mirisa proradi. Devojka,zapustenija.Ali nije neka klosarka.Fura 2 mobilna.U dzemperu,jakni.

I uzasno bazdi na ustajali duvan.Onaj na koji mirisu hronicni pusaci.Odvratno.Ali,izdrzao sam.

Izgleda da ljudi bazde.Samo nesto nisam obracao paznju.
 
... A dok te bakica mlati po glavi cegerom ne bi li je primetio i ustupio joj mesto? Pa ako ne upali, faza 2 - trijumfalno pada preko tebe? Pa ako to ne upali, faza 3 - stariji gospodin viče ''Sram vas bilo, današnja omladina''

Hehe... meni je to obično smešno (kad nisam nervozna) ali juče... čekam trolu, sedim na onoj metalnoj klupici a pored mene još dva lika. Jadna ONA pokušava da se ugura da sedne između!!!

Naravno, ustala sam.
 
inspirion:
:lol:

A kad vidis nekog matorog komunistu kako zadovoljno se oblizuje sto sedi.Dok se raja gura....Ti su mi za odstrel.

i jos sedi na mestu gde je nalepnica "rezervisano za trudnice i osobe sa decom". ja stojim i ne verujem. onda me pita sta se iscudjavam.(jutros u 17)
jedino sto sam komentarisala je da je super sto je u tim godinama trudan. razumem ga zasto mu ne prija cimanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top