DOBAR DAN! DA LI STE SE DANAS OKUPALI?

  • Začetnik teme xpajamacax
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znate sta? Meni pre bilo uzasno eprijatno, pa sma se snebivala i suzdrzavala da se ne ispovracam, a sad izbacujem ljude iz ordinacije...Lepo pitam "Gde zivite, u stanu ili kuci ili...?" Pa ako kazu u stanu ili kuci, onda pitam imaju li vode i struje? e ako i za to kazu da imju - fino im pokazem vrata: ajte lepo kuci pa se brate okupajte pa dodjite! Takve nehigijene i prljavstine u zivotu svome nisam videla nego od kad radim u drzavnoj ustanovi! Skanda, i sramota.

A javnim prevozom se hvala Bogu vozim samo jednom u dve nedelje, inace svuda idem kolima. A i to kad se vozim autobusom jednom u dve nedelje - presedne mi!
 
merilin:
Verujem da ovde ima ljudi čiji znoj miriše na poljsko cveće,i kojima se nikad nije desilo da,ne daj Bože smrde! :twisted:
Jao, što ti od srca želim jednu vožnju "Beovozom" :lol: :wink:
Jeste, svima nam gowno smrdi, ali većina zna gde se ***** :roll:
Pa štroku koju sam ja videla u životu sumnjam da sam ikada otresla sa cipele.
Naročito je uzasno videti je na svom poznaniku, nekome za koga važi da je "normalan"...
Štroku, ne znoj, ne vonjave čarape, prosto - prljavštinu.
Da li je neko primetio koliko mladih, uglavnom muškaraca, ima prljave uši? Onako, da se vidi :oops:
:evil:
 
Lexa:
Khm, dakle, mi smo ovde da radimo, a ne da pričamo :lol:

kako ko :!: ja cu da vam ubijem zelju za delovanjem
pa organizujte se ko ilegalci i raznim zvrckama terajte ljude da mirishu. samo to ne moze jedan u autobusu jer ce da dobije batine. ja cu da se radujem odavde. nadam se da sam vam unishtila sve ideje i kolektivni duh
ali pazi ovde je kao neka inteligencija koja se kupa ne radi to svako. doduse mozda i vi nekom smrdite. ja ne smrdim nikome, ali razumem smrtnike
 
EVO: Da žene idu ulicom i ubacuju primerke, za koje vide da im treba kupanje, u ogromne bubnjeve koji bi bili na svakom ćošku, kao nekad telefonske govornice i poštanski sandučići. Na kraju meseca, na adresu gradonačelnika, pošalju potvrdu iz automata za kupanje nečistih sugrađana. Sakupiš pet fiskalnih računa iz automata za ulično kupanje – ulaziš u nagradnu igru. Nagrada – paket kozmetičkih proizvoda u težini dobitnice! :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top