Dno srpske bede- u redu za pljeskavice. :(

Zalosno je. Ovi nam kroje buducnost, sto se prodaju za pljesku. A beda je sve veca...

Obrenovac: Obesio se devetogodišnji dečak
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=02&dd=18&nav_category=16&nav_id=1360102

Bede ima svuda, u Hrvatskoj koja je clanica EU zena je zaklala supruga pred decom. Pojedinacno samoubistvo nije merilo bede, jedino ako statistika krupnijeg uzorka pokazuje rast u odnosu na druge grupe moze se ispitati da li je vezano sa bedom ili necim drugim.
 
kakvi jadnici sns-ovci

U Splitu se ljudi tukli za besplatan grah, intervenirali policajci i zaštitari

http://www.index.hr/Vijesti/clanak/...tervenirali-policajci-i-zastitari/612732.aspx

praznik_rada105-010512_antecizmic_Cropixxxxx.jpg


Penzioneri su se tukli, provlačili ispod stola, otimali se, da je na kraju intervenisala policija


Nekoliko stotina ljudi potuklo se za prvomajski uranak zbog besplatnog pasulja.
Naime, na izletištu Marjan besplatno je deljeno 3000 porcija pasulja.

Penzioneri su se polomili i napravili toliku haos da je na kraju morala da interveniše i policija.
Ljudi su se tukli, provlačili ispod stolova, a neki su padali i u nesvest.

"Ne mogu da verujem da su ljudi toliko gladni. Žene su hleb trpale u torbe", ispričao je jedan građanin, prenose hrvatski mediji.
 
U Splitu se ljudi tukli za besplatan grah, intervenirali policajci i zaštitari

http://www.index.hr/Vijesti/clanak/...tervenirali-policajci-i-zastitari/612732.aspx

praznik_rada105-010512_antecizmic_Cropixxxxx.jpg


Penzioneri su se tukli, provlačili ispod stola, otimali se, da je na kraju intervenisala policija


Nekoliko stotina ljudi potuklo se za prvomajski uranak zbog besplatnog pasulja.
Naime, na izletištu Marjan besplatno je deljeno 3000 porcija pasulja.

Penzioneri su se polomili i napravili toliku haos da je na kraju morala da interveniše i policija.
Ljudi su se tukli, provlačili ispod stolova, a neki su padali i u nesvest.

"Ne mogu da verujem da su ljudi toliko gladni. Žene su hleb trpale u torbe", ispričao je jedan građanin, prenose hrvatski mediji.

Није то глад, то је недостатак достојанства, научиле генерације да све буде џабе, и онда кад се појави мрва нечег таквог, проради рефлекс.

Сећам се кад сам тек дошао у Београд 1991, или 1992, ломљење чеснице, мислио сам се да ли да идем или не, свечан догађај, верски обред, престоница, еј, појам.
И не одох.
Кад после, кад сам видео слике, отимање парчића, туче онај узео пола чеснице и бежи ови га јуре, рекох ***** ти ја и овај народ и овај празник и ову веру и ову и овакву престоницу.
 

Застрашујуће, туга :(

- - - - - - - - - -

Није то глад, то је недостатак достојанства, научиле генерације да све буде џабе, и онда кад се појави мрва нечег таквог, проради рефлекс.

Сећам се кад сам тек дошао у Београд 1991, или 1992, ломљење чеснице, мислио сам се да ли да идем или не, свечан догађај, верски обред, престоница, еј, појам.
И не одох.
Кад после, кад сам видео слике, отимање парчића, туче онај узео пола чеснице и бежи ови га јуре, рекох ***** ти ја и овај народ и овај празник и ову веру и ову и овакву престоницу.

Марва, па они се гурају и за нафору, ужас
 
Nekad je Srbin jeo samo u kući za stolom i to tek pošto se pomoli .
Danas ovo što se zove građanin i balega i jede gde stigne ko skot .

Stalno prepričavam da i unuci zapamte kako me je baba grdila što sam kao dete tražio da mi kupi pljeskavicu na vašaru.
Naravno da mi je održala takvu oraciju da sam je zapamtio za čitav život.

Samo fukara jede stojeći, parafraziraću.

U Srbji je previše pokvarenog naroda i ne čudi me što pokvareni političari koriste tu okolnost.
 
Poslednja izmena:
90-их је Даница Драшковић бацала из камиона хлеб сиротињи.

SPISAK ŽELJA DANICE DRAŠKOVIĆ Mesečno prima 771.000 dinara, a dobre poslove nalazi i za drugarice, rođake, saradnike...
U Srbiji je izgleda najunosnije biti rođak, saradnik, prijateljica pa čak i muž drugarice Danice Drašković, supruge lidera Srpskog pokreta obnove!

https://www.blic.rs/vesti/politika/...00-dinara-a-dobre-poslove-nalazi-i-za/qt033gt
 
Туга: У Рипњу ред за беплатне пљескавице напредњака
у Друштво 10. фебруара 2018. 15 Коментара

Београд – Слика која говори висе од речи, слика наше туге, слика државе која је економски тигар региона, слика народа који је изнедрио Живојина Мишића и Радомира Путника, слика потомака Косовских јунака, центар Рипња јутрос, напредњаци деле ,,људима” пљескавице,народе СТОКО!!!

Фејсбук, Првослав Момчиловић


ripanj-naprednjaci-pljeskavice-660x330-620x330.jpg


:think:

"O`kl`en novci , moji sinovci" ...?!

Od penzionera , trudnica , od socijalnog davanja za nezaposlene , od zdravstvenog osiguranja i renoviranja i opremanja bolnica , od skolstva ...?
 
Nekad je Srbin jeo samo u kući za stolom i to tek pošto se pomoli .
Danas ovo što se zove građanin i balega i jede gde stigne ko skot .

Stalno prepričavam da i unuci zapamte kako me je baba grdila što sam kao dete tražio da mi kupi pljeskavicu na vašaru.
Naravno da mi je održala takvu oraciju da sam je zapamtio za čitav život.

Samo fukara jede stojeći, parafraziraću.

U Srbji je previše pokvarenog naroda i ne čudi me što pokvareni političari koriste tu okolnost.

А, па ти си на бабу тако паметан...
 
Туга: У Рипњу ред за беплатне пљескавице напредњака
у Друштво 10. фебруара 2018. 15 Коментара

Београд – Слика која говори висе од речи, слика наше туге, слика државе која је економски тигар региона, слика народа који је изнедрио Живојина Мишића и Радомира Путника, слика потомака Косовских јунака, центар Рипња јутрос, напредњаци деле ,,људима” пљескавице,народе СТОКО!!!

Фејсбук, Првослав Момчиловић


ripanj-naprednjaci-pljeskavice-660x330-620x330.jpg

Koji autobus ide do Ripnja?
Mnogo jak Vučić, ni Sloba ni Djindjić nisu delili narodu...

- - - - - - - - - -

e ovakav profil se prima na onim kurton-oglasima za posao...

- - - - - - - - - -

šta ima od priloga? el besplatno? e onda: pavlaka, urnebes, tatarsos, kečap, senf, zelena salata, luka, kupus, tucana paprika, turi još luka...
po duplo sa obe strane...

(nagledao sam se ovakvih bilo da su seljana sudenti onako obučeni po propisi bilo da su kurton Beogradjani isto obučeni po propisi)
 

Back
Top