DNEVNIK

Jos uvek pisem dnevnik, ali sam prilicno neredovna u tome, svakih par meseci, kad osetim potrebu da rasteretim misli... Pomaze mi..Volim i da citam stare zapise, da vidim svoja razmisljanja od pre godinu, dve, tri...
 
ja pishem dnewnik kad mi dodje.... mislim ili pishem swaki dan ili ne pishem nekoliko dana pa za onaj jedan dan napishem swe shta se izdeshawalo...
 
[SIZEPa evo i ja cu opet da pocnem ...verovatn obi mi pomoglo u nekim stvarima ....to su one ruzne - a lepe ja cu da pamtim i bez dnevnika ...="5"][/SIZE] pozzzzz
 
Ja pishem elektronski :D
Nisam sigurna koliko je pametno to reci na netu...... :roll:
Nemoj da je neko probao!!! :shock:
Heheheh prekasno...
Ušao, izašao... i naravno uzeo a nisi ni primetila. :twisted:
Nikad ne govori kakve zanimljive stvari imaš na kompjuteru... uvek može da pročita neko sa tamnim veštinama.... buhahahahahaha!

Oće neko dnevnik jedne tinejdžerke?
Možda licitaciju da napravimo...
 
Pisem ga sva 2,3 dana,kad mi se nakupi,pa tad napisem roman:lol:.
Ne citam sta mi se pre desavalo,ali jednom sam procitala dnevnik iz 4. razreda,i...to kao da nisam bila ja!!
Inace,dnevnik je strasno dobra stvar,jer ipak svako ima i najmanje tajne,koje ne moze ni najboljem prijatelju reci,a dnevniku moze.
 
Pisem ga sva 2,3 dana,kad mi se nakupi,pa tad napisem roman:lol:.
Ne citam sta mi se pre desavalo,ali jednom sam procitala dnevnik iz 4. razreda,i...to kao da nisam bila ja!!
Inace,dnevnik je strasno dobra stvar,jer ipak svako ima i najmanje tajne,koje ne moze ni najboljem prijatelju reci,a dnevniku moze.

Tachno tako...
A to da ce neko da ga prochita...ne brinem za to...mamu to ne interesuje...i onako joj sama kazem kad zelim...
A brat i tata...pih,tek njih shto ne interesuje...
A kad chitam shta je pre bilio,i shta sam pisala...shvatam koliko sam sazrela u opnosu na proshlu/pretproshlu godinu...
 
Ja mislim da je dnevnik cool stvar,opustis se,otvoris se.Ja kad pisem dnevnik,pisem ono sto mi je u tom trenutku na pameti.Jako volim da kad prodje malo vremena to citam,a za mnogo stvare koje citam kasnije ponekad ne mogu da verujem da sam ih ja napisala.
 

Back
Top