DNEVNIK

Ja sam pisala u 7.i 8.razredu,i opet u 2.srednje skole..P

Posle ostala bez sveske,pa me mrzelo da kupujem:p

...I sad bih mogla opet da pocnem..

A to iz osnovne je ze smejanje...Otprilike,pogleda nas decko,i drugarica i ja u komu istog trena...:lol:

A danas shvatamo kako je decko ruzan,gde su nam bile oci...:p:roll:
 
dnevnik iz 2001.

11. april
``Dragi dnevnice,
danas sam se posvadjala sa Miljanom i Bojanom. Napale su me na odmoru i ovo mi govorile : `Sta ti mislis?Mladja si od nas a stalno nam naredjujes.I prestani sa tim `dobro` i tim tvojim glupavim fazonima.Nemoj sad da te klepim ovom frulom!`. Bila sam bas tuzna. Mislila sam da su mi najbolje drugarice,ali su ustvari nista. Ceo dan mi je u glavi ona izreka `s kim si takav si`. Ja sam 3 ili 4 godine puno sa njima ali nisam kao one. Nikad ne bi mogla da uradim tako nesto nekome koga znam od zabavista. Milos i mama su videli da nesto nije u redu pa su dosli u moju sobu i pustili `Tide is high` pa smo zajedno pevali. Idem na spavanje.
Tvoja Z.P.``
 
Ja sam zadnji put pisala pre mozhda mesec dana...
Aj' da mi se u zhivotu nishta ne deshava, al' meni se desi tolko stvari u jednom danu, da me mrzi sve da napishem,,, a i treba izvaditi svesq koja je na dnu fioke, uzeti olovq, pa dok napishem, pa me boli ruka... lakshe bi mi bilo na kompu da pishem, ali ne mogu, jer znam da tje neko da mi prochita, jer mi svi preturaju po kompu...
 

Back
Top