DNEVNIK

Ma, ja zapravo imam tako nesto!
Kad se moje ideje o gradovima koji gore ukombinuju sa crtezima mog ortaka koji stalno i svuda crta sekire-eto ti umetnosti! 8)
 
jovana_p:
Ja sam pokusala, ali me smorilo. To je glupost. Valjda znam sta osecam i sta mi se desilo. Ionako moj zivot je isuvise nezanimljiv tako da nemam sta da pisem.
Slazem se. Pokusala sam i nisam mogla dugo,mrzelo me je da pisem... :wink:
 
Хмм... дневник. Мала свешчица у којој стоји толико догађаја, осећања и начина размишљања из периода док су још деца откривала нове ствари и тумчила их на свој начин. По мени дневник је сасвим беспотребна ствар, мисим није лоше имати га јер се тако на неки начин испразниш и избациш из себе све ствари које су ти у глави, мада ипак мало ми је глупо. Ако те нешто мучи, ефикасније је да се повериш најбољем другу(другарици) који ће да те саслуша и можда ти да неки иоле паметан савет, а овако само сагледаваш ситуацију из једне тачке гледишта. А што се тиче неког догађаја који вреди запамтити (на пример блама), исто испричаш друговима па кад вас ухвати носталгија, заједно се присећате ствари које сте радили.

У сваком случају неки воде дневник на мало другачији начин...
 
Od 26.11.1995. I da! Slazem se da je super pisati ga....sve dok ne zateknete mamu kako sedi na podu vase sobe i cita ga.... ali,to me je samo opametilo...Da ga sledeci put mnogo bolje sakrijem... :wink:
 
Pisala sam u drugom osnovne. Sad kad to procitam....hahahahaha.......dozivljaji tipa danas sam naucila kuce da sedne i onda 100 strana o tome kako sam ga ucila. Najsmesniji su mi *problemi* koje sam tada imala i koliko su me oni zabrinjavali.
 
Pisem dnevnik svakog dana. Delimicno mi niko ne veruje ali je tako. Dobila sam jednu knjigu pre dve godine za novu godinu ''tajni dnevnik adrijana mola'' i uz nju debelu svesku. Ispisala sam je i imam jos pet slicnih od ranije,kada nisam tako redovno pisala,vec svaki drugi,treci dan i dve redovne,a trecu sam tek nacela. Skoro sam procitala jedan kad sam bila drugi razred i smejala se ko luda,mada sam se iznenadila kako je lep osecaj setiti se iznova kako si se nekada osecao i kako si razmisljao,i kako sam sa 8 godina sve to zabelezila a da nista nije bilo u stilu sta sam doruckovala i kad sam spremila sobu. Meni dnevnik nekad dodje kao najbolji drug-jer on me mozda bolje poznaje nego ja sama sebe!
 
Roby-girl:
Pisem dnevnik svakog dana. Delimicno mi niko ne veruje ali je tako. Dobila sam jednu knjigu pre dve godine za novu godinu ''tajni dnevnik adrijana mola'' i uz nju debelu svesku. Ispisala sam je i imam jos pet slicnih od ranije,kada nisam tako redovno pisala,vec svaki drugi,treci dan i dve redovne,a trecu sam tek nacela. Skoro sam procitala jedan kad sam bila drugi razred i smejala se ko luda,mada sam se iznenadila kako je lep osecaj setiti se iznova kako si se nekada osecao i kako si razmisljao,i kako sam sa 8 godina sve to zabelezila a da nista nije bilo u stilu sta sam doruckovala i kad sam spremila sobu. Meni dnevnik nekad dodje kao najbolji drug-jer on me mozda bolje poznaje nego ja sama sebe!
da u pravu si za to "najbolji drug" ali kako mozes svakog dana da pises.Tebi je izgleda svaki dan pun novih dogadjaja i verovatno zanimljivih cim pises o tome.Ja to radim samo kada mi se desi nesto veoma vazno...sto obicno biva vikendom kao sada :D
 
da, pisem dnevnik od svoje 11 godine. obozavam da ga prelistavam i nekad se tako ismejem>>>
oni koji misle da je to glupo grdno se varaju!
ma, probajte, pa cete videti!
 
Ranije sam pisala veoma cesto, a kako je vreme prolazilo sve redje... Nemam mnogo zanimljiv zivot da bih zabelezavala neke dogadjaje. Tako da sada zabelezavam samo neke ludacke misli koje mi padaju na pamet... To je mnogo bolje nego klasican dnevnik. :wink:
 
pa ja nikad nepisem dnevnik, zar nije suludo stavljati nesto na papir osim ako nepisete romane, pesme ili nesto slicno, jer vecina ljudi se ispali pisuci romane zato sto im neko mazne pa cita, i onda pukne neka bruka, a i NIKAD se netreba okretati ka proslosti vec samo ka buducnosti 8)
 
ja ne pisem bas pravi dnevnik,ono sa datumom i to...nego pisem kad sam jako besna ili tuzna ili zaljubljena i bas zato mi je jako smesno da procitam sve nebuloze koje sam pisala. :oops:
 
Da ! ! ! Volim da pisem u njemu i imam ga od svoje 12-e godine. Smatram da je Ok sto pises u dnevniku. Uvek je zanimljivo citati ga.
 
Ja pishem dnevnik od chetvrtog razreda osnovne.... i ponekad kad imam vremena uzmem i prochitam stare dnevnike pa se onako bash ismejem svojim klinachkim glupostima...:D
 
pishem ga od drugog osnovne... tako zaustavljam vrijeme i ne dozvoljavam da se neke sitnice iz mog zivota zauvijek izgube.
neki kazu da se pamti ono shto je vrijedno pamcjenja,a ja zelim upamtiti i ono shto nije vrijedno..
a 'zatvaranje u sebe',pa shta fali tome? morash imati svoj mir,morash negdje zapisati svoje misli...
 
Skoro sam prestala da pishem dnevnik...a inace pishem od petog razreda...mislim da je to jako lepo..kada nemam shta da radim uzmem te sveshcice da se prisetim proshlih dogadjala pa se smejem..ali nazalost ceshce placem jer su mnoge stranice pune pesimizma,uglavnom sam zapisivala ruzne stvari...
 
Dnevnik.hmmmm..pa pisala sam ga od 5og razreda pa do sedmog....jednostavno me mrzi a lepo je imati ga .......prisetiti se necega lepog............ al trenutno ga ne pisem ...... pozz
 
NE ne mislim ni slucajno na onaj skolski,samo me interesuje koliko vas pise dnevnik i da li se slazete sa mnom da je bas zanimljivo citati i smejati se nekim sopstvenim postupcima? :wink:

A jos je lepse citati a smejati se jer mozes da pretpostavis da su i drugi to citali. Moje skolske knjige i sveske su licile na dnevnike. :-) Smejala sam se u stvari njima, tim nekim drugima koji su to citali sve sto sam ja pisala po knjigama i sveskama.
 

Back
Top