Djilas - neuravnotezena licnost?

Vi, kolega, cenite da je trebalo da zatvorimo temu?:confused::lol:

naravno da ne, mi na pdf filateliji i na pdf antikviteti dajemo sav spektar sloboda izjašnjavanja, tako predlažemo i ovde, no toplo sugeriešmo mi sa pdf filatelija da se moderacija pdf politika zadrži po strani zbog vrlo komplikovanih i na prvu loptu nerazumljivih komentara što utiče frustrirajuće na "ugroženu" i "obespravljenu" nam populaciju istog pdf-a.
s čim hoćete,
demonkratski krstan dj kovjenić :mrgreen:
 
Pta :otkacio::otkacio:

Lepo je meni govorio Neško - čuvajte se Adema, taj je lukav... potkupljuje ljude, ljute patriote - bombonama :evil::mrgreen:
Псст ћути :tajna: морам да се улизујем, човек не штеди на бонама, а кад да 15 поена...је 15 поена! :mrgreen: А не ова боранија.. моји српски националисти кад ми дају бону вреди 1 поен :confused: :lol::mrgreen:
 
Đilas opsovao odbornika SRS!


BEOGRAD - Gradonačelnik Dragan Đilas na jučerašnjoj sednici Skupštine Beograda opsovao je odbornika SRS Zorana Ognjanovića zbog ličnih uvreda koje mu je on, navodno, uputio za govornicom. Naime, gradonačelnika je iritiralo to što je Ognjanović naveo da je on na prošloj sednici više podržavao Aleksandra Vučića nego svoj DS i da je to uradio zato što se posvađao sa Srđanom Šaperom.

Na to je Đilas odgovorio sočnim psovkama na račun Ognjanovićeve majke i ostalih članova porodice ("Je... ti mater i sve po spisku!"). Situacija se zahuktala, pa je reagovao i radikal Nemanja Šarović, a zatim je predsedavajući Branislav Belić prekinuo sednicu. Posle petnaestak minuta konsultacija između Đilasa i odbornika radikala, gradonačelnik je izašao za govornicu i povukao sve što je rekao.

- Izvinjavam se gospodinu Ognjanoviću i odbornicima SRS na neprimerenom ponašanju. Nadam se da se ovakve situacije više neće ponoviti - kratko je promrmljao Đilas.

U izjavi novinarima gradonačelnik je kasnije ponovio da je psovke izgovorio nepromišljeno i da ih je uputio zbog ličnih uvreda na svoj račun. Đilasovo opravdanje bilo je da se svakodnevno nalazi pod velikim pritiskom.
"Ја сам бре демократа, фин човек и Европејац мајку вам ***еб сељачку да вам ***ем!:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
..a da im malo pripomognemo?:rumenko:



a115.gif
(:hahaha:)

Ма Ђилас је конфликтна личност исто као и Тадић(сетите се да су и један и други физички нападали неке грађане за време кампање) - такви људи апсолутно нису за било какво озбиљније место у политици. Не би му оставио ни 2 козе да ми причува... а камо ли Београд, град са 2 милиона становника...
 
a115.gif
(:hahaha:)

Ма Ђилас је конфликтна личност исто као и Тадић(сетите се да су и један и други физички нападали неке грађане за време кампање) - такви људи апсолутно нису за било какво озбиљније место у политици. Не би му оставио ни 2 козе да ми причува... а камо ли Београд, град са 2 милиона становника...

Jeste, jeste, ja sam njih dvojicu video kako se tuku sa navijachima posle utakmice zvezda-partizan majkemi :whistling::whistling:
 

Back
Top