Ђилас, дубока државе дубоке државе?!

Poruka
9.288
Једна лична теме, а везана за овај бојкот....
Нешто слично сам помислио када је био онај протест за оне тужитељке,
пре 2 године, када је Ђилас и та струја, успела у сред радног дана у 14ч поподне
да без икакве припреме и најаве извуче 20 - 30 000 људи на скуп подршке тужитељкама...

Тада, ништа ми није било јасно, осим што су ми сви некако изгледали као војска
исто као СНС, само лево крило....
ал опет следбеници ЕУ НАТО политике делују као слободне особе па о томе нисам размишљао даље...

ДАНАС, сам потпуно убеђен и свестан да ми осим СНС војске, имамо још једну страначку војску.
а то је ЕУ+НАТО војска, предвођена Ђиласом и Мариником.
Њихови гласачи су ЗНАЛИ да неизласком дају глас СНС-у, знали су јер су то врлоооо бистри људи! и паметни!
све сами факултети! али ОПЕТ су остали кући у предали Србију СНС-у!
ЗАШТО!

Зато што су они СТВАРНО УЦЕЊЕНИ! нема њих много, ал са породицама, добаце до 10% изашлих, а то је 5% народа
ал довољно да сјебу изборе! мало их је ал су гомна!

Како, чиме уцењени???
па лепо то су све сами културњаци, уметници, научници, просветари, професори....
СВИ СУ ОНИ ПРЕСПОЈЕНИ НА ЕУ ФОНДОВЕ КУЛТУРЕ НАУКЕ И УМЕТНОСТИ!
нема више да добијеш новац ни за филм ни за научно истраживање!
нема ни улогу да добијеш! ни да ти се уплати у НВО!
те НВО су тек посеееебна причица!
И ОНИ СУ ЗАПРАВО ЈАЧИ ОД ДОМАЋЕ УДБЕ! веровали или не!
ОНИ СУ НАМ ПРАВА ВЛАСТ!
само што нису тоооолико баш неморални да се понашају као СНС чланови.
Ипак су они ГОСПОДА!

Ето, то је наш прави проблем, тих 5% образованих а сви на кључним местима
који су заслепљени са ЕУ и НАТО, а сви до једног су чланови тајних удружења...а неки и братстава!

Исто је било и у 19. веку....за светла париза су продали црницу са својих опанака, исто и сада...

ДАНАС, сам потпуно убеђен и свестан да ми осим СНС војске, имамо још једну страначку војску.
а то је ЕУ+НАТО војска, предвођена Ђиласом и Мариником.
Њихови гласачи су ЗНАЛИ да неизласком дају глас СНС-у, знали су јер су то врлоооо бистри људи! и паметни!
све сами факултети! али ОПЕТ су остали кући у предали Србију СНС-у!
ЗАШТО!

Зато што није тренутак за промену власти,
целу ту мрежу поново стварати
а држава је у замаху ...

У каквом замаху ?

У развојном замаху са једне стране,
а у замаху су и непријатељи
и садашњи систем им се супротставља како - тако.

То је као да волан препуног аутобуса
који се сурвава низ неке серпентине горе од оних у ЦГ
предаш у сред вожње неком другом возачу
који је уз пут и неискусан, не познаје пут ни возило ...

Исто је било и у 19. веку....за светла париза су продали црницу са својих опанака, исто и сада...
da te udostojim odgovora:

kao sto je draskovic ostao po strani i nije srusio milosevica, e tako je opozicija trebala da se udruzi i danas i rusi vucica, a djilas bi zavrsio kao draskovic, na margini, izopsten iz politickog zivota

ali, ne, ti se glupiras sa 19. vekom i prebacujes odgovornst kao da srbija uopste ima opoziciju, a vidimo svi da je nema, razbijena je, nece ili ne zna ili je korumpirana [kao mica lazlj.], pa ne moze da se udruzi i srusi aljeka musliua

zamisli da smo mi rekli, ne mozemo, vuk nas sabotirao? e to ti danas radis sa djilasom bo te on

Back