Divac: Tužiću državu

vidis da su se ona dva gibanicara i ona chetnikusha dovukli sa serbiancafe foruma,koji je poznat po naklapanjima gastarbajtera....cudo je koliko oni nemaju pojma sta se desava u srbiji,pa kad je za njih ds i dss isto onda ti je sve jasno...vise cenim i najzadrtijeg radikala nego njih...
 
Serb,
to uopste ne moze biti opravdanje.
Nisu sve izbeglice nerazumne i ovako zatucane.
Sandri se po pisanju vidi da je otisla iz Srbije ko zna kada.
Odaje je nepoznavanje maternjeg jezika i njegovog pravopisa.
E, ne dam da mi takvi pricaju sta je za mene ovde dobro i ko je patriota a ko nije.
 
serb_pagan:
vidis da su se ona dva gibanicara i ona chetnikusha dovukli sa serbiancafe foruma,koji je poznat po naklapanjima gastarbajtera....cudo je koliko oni nemaju pojma sta se desava u srbiji,pa kad je za njih ds i dss isto onda ti je sve jasno...vise cenim i najzadrtijeg radikala nego njih...

ne cini li ti se da si malo prenaglio, kao i doticna osoba(e) koju spominjes...
ovo pocinje da mi lici kao "Tri karte za Holivud"

"bolje je rusko g_ovno, nego americka cokolada"

meni je jos vise cudno kako neki ljudi nemaju pojam sta se desava u Srbiji , a zive u istoj...

bijase jednom ona slicica o poimanju pojma "Tolerancija"


tolerancija.jpg
 
serb_pagan:
ajd brate,ti me nauci sta se desava u srbiji...alo bre,ja sam ziveo po celoj srbiji,bolje od vecine znam kako se zivi gde...nisam preko ko ovi mentoli

a jel' te, pa ti ispade kao neki nomad
sa obzirom da je 6153 naselja u Srbiji,
ti si se mnogo selio brate

a oni "mentoli" preko inace nisu nigdje prije zivjeli, pali su sa marsa vjerovatno
 
diretore:
a jel' te, pa ti ispade kao neki nomad
sa obzirom da je 6153 naselja u Srbiji,
ti si se mnogo selio brate

a oni "mentoli" preko inace nisu nigdje prije zivjeli, pali su sa marsa vjerovatno

Bio je Verdoso, jedan lik na SC, koji je tako psovao i vrdjao dame, da su pobegle, pa i jedan od razloga sto smo mi presli na Krstaricu. Inace tako poslovicno napadaju kada je neko malo vise "Srbin" da drze forum pod kontrolom.
 
...hmm gospodin Vlade Divac bi izgleda trebao da dve-tri torbe zelenih novchica
ostavi ispred terazijske chesme,a onda da se prethodno izvini beogradskim platfusarima
putem placenog oglasa i otputuje u nepoznato....Lova ce garantovano biti upotrebljena u humanitarne svrhe,u vidu donacije za nastavak prezivljavanja beogradskih imbecila,
idiota,nabudzenih eksperata,bolesnih mondijalista,naviklih na tudje jaslice vec sest godinica.....Ma smradovi jedni gologuzi sa kojim pravom vi uopste postavljate pitanje
otkuda Divcu pare i shta ce on da radi sa njom...Gospodo umisljenih mozgova
morate se pomiriti sa chinjenicom a najpre cete to priznati sebi.Da nikada u zhivotu niste nishta radili i stvorili.Uvek ste zhiveli mukte,na laznjaka,vrdalamu i provlacenje.
Sakrili ste se pod prozirne skute mondijalizma i demokratije ali i tu ste debelo
popushili.Provaljeni ste i mozete samo da dahcete i u najbolju ruku da yebete zid,kad nemate shta drugo....
Izvinjavam se konstruktivnim uchesnicima u diskusiji,ali jednostavno nisam mogao otrpeti
naklapanja likova, koje ni najgladnija dzukela nema za shta da ujede.....
8) 8) 8)
 
Alekasandar2:
Bio je Verdoso, jedan lik na SC, koji je tako psovao i vrdjao dame, da su pobegle, pa i jedan od razloga sto smo mi presli na Krstaricu. Inace tako poslovicno napadaju kada je neko malo vise "Srbin" da drze forum pod kontrolom.

otkud ja znam da je ona dama...mozda je neki celavi mentol koji istripovao da je zensko...a i ne ponasa se ko dama,pljuje prostacki po predsedniku moje drzave,po demokratiji u mojoj drzavi,neka pljuje na zapadu zemlju koja je hrani...
 
Ambasador:
...hmm gospodin Vlade Divac bi izgleda trebao da dve-tri torbe zelenih novchica
ostavi ispred terazijske chesme,a onda da se prethodno izvini beogradskim platfusarima
putem placenog oglasa i otputuje u nepoznato....Lova ce garantovano biti upotrebljena u humanitarne svrhe,u vidu donacije za nastavak prezivljavanja beogradskih imbecila,
idiota,nabudzenih eksperata,bolesnih mondijalista,naviklih na tudje jaslice vec sest godinica.....Ma smradovi jedni gologuzi sa kojim pravom vi uopste postavljate pitanje
otkuda Divcu pare i shta ce on da radi sa njom...Gospodo umisljenih mozgova
morate se pomiriti sa chinjenicom a najpre cete to priznati sebi.Da nikada u zhivotu niste nishta radili i stvorili.Uvek ste zhiveli mukte,na laznjaka,vrdalamu i provlacenje.
Sakrili ste se pod prozirne skute mondijalizma i demokratije ali i tu ste debelo
popushili.Provaljeni ste i mozete samo da dahcete i u najbolju ruku da yebete zid,kad nemate shta drugo....
Izvinjavam se konstruktivnim uchesnicima u diskusiji,ali jednostavno nisam mogao otrpeti
naklapanja likova, koje ni najgladnija dzukela nema za shta da ujede.....
8) 8) 8)

uf...ala si svima sasuo u lice...alal vera vuchelicu...kud nestade tvoja poslovicna uljudnost i kultura...
 
serb_pagan:
otkud ja znam da je ona dama...mozda je neki celavi mentol koji istripovao da je zensko...a i ne ponasa se ko dama,pljuje prostacki po predsedniku moje drzave,po demokratiji u mojoj drzavi,neka pljuje na zapadu zemlju koja je hrani...

dama je, znamo se sa SC, bilo bi kavaljerski od tebe da joj posaljes private message sa izvinjenjem.
 
crow:
izvini prijatelju
ali divac i ova dvojica nisu za u isti kosh!

divcu je svaki dolar chist.

Podržavam!
Dodao bih još dva imena:
Slobodan Kačar sa "stomak eliminatorom", plastikom od 10 eura i pevaljku Fahretu Jahić prekrštenu (ajmo sad patriJote) Jelenu Živojinović tj lepu brenu.

To su osobe koje svoje usluge pošteno naplatile jer je stojao rad koji je ovaj narod cenio.
Sad diskutabilan je kvalitet usluge ali eto, voleo narod...

Znamo da je Sloba u gaćama iznosio pare (tada se "zx spectrum 48K" unosio na isti način) i uložio u akcije Koka Kole i Apple računare, a Jeca je kupila šta je kupila.

Kod svih ostalih "privatnika" postoji nešto zajedničko u biografiji: čistio sam kanalizaciju i jeo pačje perje DOK NISAM SREO...
E kad "su sreli" tek su onda jeli...
 

Back
Top