DISKUSIJA

RIMEL RIMEL RIMEL
101% ispunjava SVE želje devojačke :P :P :P


Potrudi se SKVO da ga nađeš!!! (nekad ga je bilo u Gorici :roll: )
a kad nađeš, reci gde ga ima da organizujemo desant na Rimel! :D
 
ja sad imam burjoix volume, il' tako neku...i ona je meni ok...ali se mnogo brzo osusila...
pa sam je razblazila sa vodom...i nije bilo negativnog efekta...
tako sam radila na svakih nekoliko dana, jer se uzasno brzo osusi...dozlogrdilo mi je vise... :D
a iskrena da budem kada sam je kupovala , otisla sam u parfimeriju da kupim cup the theatre bas zbog preporuke anakin, ali je nije bilo u prarfimeriji kad sam ja kupovala maskaru. bila je neka nova dupla od burjoix...prodavacica me je nagovarala, ali ja nekako imam averziju prema tim duplim, pa to ti je...i tu sam izabrala samo zbog anakin...
al' kleta sudba mi ne dade da je uzmem... :D

bas je fina ona kovrdzava prodavacica sto radi u parfimeriji u prolazu ispod doma omladine... :)

a sta rimmel? maskaru? probala i to, 3 vrste ukupno. :lol:
zadovoljna sam prilicno ali sad bih bas neku ekstra...
a pored toga, ja imam neki cudan trip da retko kupujem iste stvari, kada je sminka u pirtanju...
bas volim da eksperimentisem..zato sam valjda i probala sve zive maskare... :D
mislim da sam jedino 2000 kupila dva puta, inace svaki put razlicitu.
e komplikovana sam...skroz...
 
ma meni su sve maskare iste - delim ih na one koje se grumuljaju (2000 kcal) i na one koje se grumuljaju (sve ostale)
uglavnom se odlučim za more lashes - to je to, ma koje da je marke maskara :P
 
Ja sam nesto nameravala da kupim lancome maskaru, posto za njih vazi da su najbolje, ali nekako mi se daje skoro 2000dinara, a mozda mi ne odgovara.
Je*beni studentski budzet....
 
maamu im njihovu!
nauka i tehnologija toliko uznapredovale, samo sto ljude ne kloniraju, a ne mogu da naprave savrsenu maskaru! :D
jesam mozda luda, ali ja i dalje trazim...nada umire poslednja...
e ljudi l'oreal volume shocking - efekat je jaaako primetan...to je info iz prve ruke....samo vazno je dobro je naneti...mada meni rekose da brzo promeni strukturu i osobine i da onda bude bezveze...
 

Back
Top