Diskus hernija

Po onome sto sam video jedino moze kiroprakticar pomoci, posle operacije nema pomoci, covek moze ostati invalid zauvek
Naprotiv, kiropraktičar može pomoći samo dok je lezija laka. Ali kad zagusti i kad tegobe postanu nesnosne, kad ih više ne rešava ni fizikalna terapija ni blokade, onda nema bega od noža.
I veruj mi, ne operišu neurohirurzi tek tako te diskuse.
 
Po onome sto sam video jedino moze kiroprakticar pomoci, posle operacije nema pomoci, covek moze ostati invalid zauvek
Giroprakticar moze pomoci dok ne dodje za potrebu za operacijom.Cak i to bude privremeno i kada se bolovi vrate su mnogo jaci svaki put posle tretiranja.Ovo govorim iz iskustva.Ne daj Boze nikom da dodje do toga da kiroprakticar ne moze da ti pomogne.Trodon i lekovi uz Trodon ne deluju vise,a ne smes da operises kicmu.Ni na zemlji ni na nebu.
 
Giroprakticar moze pomoci dok ne dodje za potrebu za operacijom.Cak i to bude privremeno i kada se bolovi vrate su mnogo jaci svaki put posle tretiranja.Ovo govorim iz iskustva.Ne daj Boze nikom da dodje do toga da kiroprakticar ne moze da ti pomogne.Trodon i lekovi uz Trodon ne deluju vise,a ne smes da operises kicmu.Ni na zemlji ni na nebu.
A reci mi kako si ti dosao do toga da imas toliko probleme sa kicmom? Sta si radio to?
 
A reci mi kako si ti dosao do toga da imas toliko probleme sa kicmom? Sta si radio to?
Na poslu,nagazio na slomljeno metalno gaziste i pao niz to gaziste sa visine od 3,5 metara.Stim sto sam odmah pri iskliznucu pao u nesbest i ne zanm tacno,kako sam se nasao dole.Ljudi su me nasli posle 1,5 sat.Tako da mi je veliki problem i u vratnom i lumbalnom delu.
 
Na poslu,nagazio na slomljeno metalno gaziste i pao niz to gaziste sa visine od 3,5 metara.Stim sto sam odmah pri iskliznucu pao u nesbest i ne zanm tacno,kako sam se nasao dole.Ljudi su me nasli posle 1,5 sat.Tako da mi je veliki problem i u vratnom i lumbalnom delu.
Katastrofa. Treba se cuvati uvek jer za par sekundi moze sve u tri lepe da ode
 
Super drago mi je onda da podeli iskustvo gde je to radio,da ne bude kako samo ja mislim da se lekari ponasaju kao auto limari

I sam znas i gde zivim i gde je to mogao da radi pa nema potrebe da po stoti put pisem.
Ma savesni lekari ( neurohirurzi) i sami odvracaju pacijenta od operacije, ali nekada stvarno vrag
odnese salu i mora operacija. Ovaj neurohirurg koji je operisao mog muza u razgovoru s njim je rekao da
od 100 pacijenata sa tom dijagnozom operise 5 i naravno da ga je upozorio i na eventualne posledice,
ali kad ne mozes vise i nista vise ne pomaze onda i ne pomisljas na posledice.
U Srbiji je verovatno problem sa tim privatnim bolnicama, oni zele sto vise operacija i verovatno operisu i
kad bas ne mora. Inace ne sumnjam u njihovu strucnost.
 
Ja sam barem vec deset puta pisala da je moj muz operacijom resio problem, a sigurno da nije jedini na
ovom svetu.
I ja sam resila a oni koji pricaju uglavnom kazu culi su,citali su itd ali nema konkretno nekog da kaze da nije uspelo. Ne kazem da nema takvih ali ipak mislim da je mnogo vise nas kojima je pomoglo. Kod bilo koje operacije postoji mogucnost da nesto ne bude kako treba ali vecina njih pomogne ljudima.
 
I ja sam resila a oni koji pricaju uglavnom kazu culi su,citali su itd ali nema konkretno nekog da kaze da nije uspelo. Ne kazem da nema takvih ali ipak mislim da je mnogo vise nas kojima je pomoglo. Kod bilo koje operacije postoji mogucnost da nesto ne bude kako treba ali vecina njih pomogne ljudima.
Pisao sam ranije,da imam kolegu s posla koji je operisao lumbalni deo kicme i da mu je kratko vreme bilo dobro,a da je pocelo kasnije da ga boli i da se oduzima vise nego pre operacije.Ne mora svakome biti isto.Ne bih da te plasim,to je samo istina.Posto sam dosta proveo zbog kicme po bolnicama,bilo je i onih koji su pricali da im je bolje,a kako im je kasnije bilo to oni znaju.Ako se uradi kako treba i ako nije mnogo lose stanje ispod i iznad,gde treba da radis operaciju,zasto ne bi bilo dobro.Samo se cuvaj i pazi i trebalo bi da ti bude bolje.Vise njih poznajem koji su operisali i dok im je bilo bolje poceli su ponovo vise da rade teske poslove i to ih je dovodilo do vecih problema.Samo se dobro pazi i bice sve u redu.
 
Pisao sam ranije,da imam kolegu s posla koji je operisao lumbalni deo kicme i da mu je kratko vreme bilo dobro,a da je pocelo kasnije da ga boli i da se oduzima vise nego pre operacije.Ne mora svakome biti isto.Ne bih da te plasim,to je samo istina.Posto sam dosta proveo zbog kicme po bolnicama,bilo je i onih koji su pricali da im je bolje,a kako im je kasnije bilo to oni znaju.Ako se uradi kako treba i ako nije mnogo lose stanje ispod i iznad,gde treba da radis operaciju,zasto ne bi bilo dobro.Samo se cuvaj i pazi i trebalo bi da ti bude bolje.Vise njih poznajem koji su operisali i dok im je bilo bolje poceli su ponovo vise da rade teske poslove i to ih je dovodilo do vecih problema.Samo se dobro pazi i bice sve u redu.
Ja se stvarno cuvam. Znam kako je imati probleme sa kicmom. Vratni deo sam operisala i nadam se da ce mi biti i u buduce dobro. Lumbalni boli decenijama,sad sve vise i vise,cesto sam na ivici placa ali jos nisam snimala. Naravno,zbog tog lumbalnog bola ja odavno pazim na pokrete tela. Teski poslovi...kad sam probala da usisam vec su poceli neki bolovi tako da se zivot menja i mnogo mora da se vodi racuna.
 
I ja sam resila a oni koji pricaju uglavnom kazu culi su,citali su itd ali nema konkretno nekog da kaze da nije uspelo. Ne kazem da nema takvih ali ipak mislim da je mnogo vise nas kojima je pomoglo. Kod bilo koje operacije postoji mogucnost da nesto ne bude kako treba ali vecina njih pomogne ljudima.

Ma bre kod svake hirurske intervencije moze da bude problema, a ove price i odvracanja od operacije cujes
uglavnom od ljudi koji je nikada nisu ni imali pa zato i ne znaju kako je coveku koji danima, nedeljama, ima
bolove koji su na nivou porodjajnih ili onih kad izlazi kamen iz bubrega, kad ti ne pomazu ni opijati protiv bolova.
Bas ces tada da razmisljas sta ces i kako ces ako ti trne leva ruka ili desna noga.
 
Sve sam ja to prolazio svake godine i ortak koji je isao povijen do struka i nije isao pod noz,ne samo za ovo odvracao bih svakog od bilo kakvih intervencijama ako postoji alternativa,ne zato sto je bolja nego zato sto su lekari losi
 
Sve sam ja to prolazio svake godine i ortak koji je isao povijen do struka i nije isao pod noz,ne samo za ovo odvracao bih svakog od bilo kakvih intervencijama ako postoji alternativa,ne zato sto je bolja nego zato sto su lekari losi
Upravo si rekao,ako postoji alternativa a kod nas koji smo se operisali nije postojao drugi vid izlecenja. Pa nisam valjda luda da tek tako bez probanja drugih vrsta lecenja ili sa minimum bolova idem pod noz i to za tako ozbiljnu operaciju gde pogresan potez moze da dovede do paralize nekog dela tela? A ti lekari,na neurohirurgiji pri klinickom centru su vrhunski strucnjaci. Ne jedan,nego vise njih,ne znam odakle ti to da mi imamo lose lekare.
 

Back
Top