Динкић - Премијер Цветковић ништа сам не одлучује!

Haha.

1948_2.jpg


:hahaha:
ЈАКО!
 
Сад ће да почну да нестају један за другим, док их још нико не пита за опљачкано. А после ће да буде "појео вук магарца".
Дугове неће носити са собом, нису се они лично задуживали него држава.

Јавите Ђури да блокира аеродром, одмах!
 
Dinkić: Premijer ništa ne odlučuje
Izvor: Tanjug

Niš -- Vladajuća koalicija je uzdrmana i u toj koaliciji "ima svađa na svakom koraku", rekao je lider Ujedinjenih regiona Srbije i potpredsednik vlade Mlađan Dinkić.
Mlađan Dinkić (Tanjug)


Dinkić, gostujući u emisiji "Podatak plus" TV 5, je rekao da "premijer (Mirko Cvetković) ništa ne odlučuje i da odlučuje predsednik Srbije Boris Tadić".

"Razgovaram sa onim ko odlučuje, sa predsednikom Tadićem. On zna da donese prave odluke i ja mislim i da će ih i sada doneti", kazao je Dinkić.

On je rekao, govoreći o rekonstrukciji vlade i promeni ukupne atmosfere, pošto je "vlada izgubila autoritet", da je sada pravi trenutak da Tadić "u igru ubaci svoje prave i najsposobnije ljude".

Dinkić je objasnio da je vlada izgubila autoritet, jer smo "videli da neke moje kolege ne znaju da reše problem sa štrajkovima", jer im se, kako je dodao, "ne veruje kao pregovaračima".

Dinkić je rekao da je sa kolegama prestao da priča o tome, jer su mu zamerili da se meša u tuđ posao.

"Kada sam pričao bez javnosti, nije imalo efekta i zato sada o problemima govorim javno", rekao je on i napomenuo da "ne potcenjuje nezadovoljstvo naroda", ali da misli da je "prava opozicija slaba".

Dinkić dodaje da je največa opozicija u trenutnoj Vladi.

"Imamo veću opoziciju u vladajućoj koaliciji nego u pravoj opoziciji, a svađamo se oko gluposti, kao što je napad državnog sekretara Ministastva finansija oko investicije u Zaječaru, što je bilo politikanstvo", rekao je Dinkić.

Dinkić je rekao da želi bolji rezultat vladajuće koalicije i da to želi da postigne sa Demokratskom strankom.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=10&nav_category=11&nav_id=492061

Normalno da su svadje kada je koalicija sklepana od Kurta i Murta :evil:Svi hoce da se ugrade u otimacini Srbije-treba hijene iz 17 strankica da se namire,da obezbede bar 5 svojih generacija unapred,a Boris je bos-Al Kapone,Cvetkovic je marioneta koga boli uvo za sve sem da drpi sto vise love:mrgreen:
 
Сад ће да почну да нестају један за другим, док их још нико не пита за опљачкано. А после ће да буде "појео вук магарца".
Дугове неће носити са собом, нису се они лично задуживали него држава.

Јавите Ђури да блокира аеродром, одмах!

:lol: :ok:
 
Moji partneri umesto da stavljaju samo najbolje ljude, stavljaju poltrone i stavljaju nesposobne ljude, i zato idemo sporo. I onda umesto da radimo samo svoj posao, morate da radite i tuđ posao", naveo je on.
Naažlost ovo je jedina istina koju je on izrekao i verujte mi spreman sam da potpišem tu njegovu rečenicu.
Znam dosta ljudi iz vremena kada je G17 vodila ministarstvo poljoprivrede par godina 2006, 2007 i do pola 2008 , znam da su bili dovedeni mladi i vredni ljudi , aktivni što bi se reklo i da je u ministarstvu tada urađen veliki pomak ka EU i veliki broj njihovih zakona je bio preveden i usaglašen , krenuti su neki projekti i stanje je krenulo bilo nabolje , međutim 2008 DS preuzima poljoprivredu i tada je sve naglo krenulo da propada kada su ti isti ljudi zamenjeni sa vDS mašinerijom , nemojte pogrešno da me shvatite nisam nikakav obožavalac G17 i Dinkića , ali u pitanju poljoprivrede je u p'ravu.
Nažalost moj komentar svega toga je da i on kao mi svi drugi vidimo šta se dešava u komšijskom dvorištu ali u svom smo slepi.
 
Јавно предузеће "Београдски водовод и КАНАЛИЗАЦИЈА" ради замене расходованих средстава,и набавку НОВИХ ,ФИЗИЧКИМ ЛИЦИМА нуди:

МОТКЕ за разбијање талога у СЕПТИЧКИМ ЈАМАМА у количини од 100.000 ком по цени од 5рсд/по ком

За веће којичине дајемо попуст, Заинтересована лица да се јаве УРС (Удружени Региони Србије),или на телефон. Лице за конт.М.Динкић
 
....firma "topalovic " opet radi ,grobar svih vlada ponovo na zadatku ,ako udje i u novu vladu treba ga nominovati za nobela ............:(

Mladja je smradina teska ali mu se mora priznati da je imao 00 da prizna da je morao da laze za 1000 eura akcija da bi Tadic pobedio na izborima a i ovo da nista ne odlucuje uspavani Cvele je tacno
i ako smo to svi znali. Ipak je on to rekao javno. Svakako se treba potruditi da nikad vise ne udje ni u jednu vladu.
 
Mladja je smradina teska ali mu se mora priznati da je imao 00 da prizna da je morao da laze za 1000 eura akcija da bi Tadic pobedio na izborima a i ovo da nista ne odlucuje uspavani Cvele je tacno
i ako smo to svi znali. Ipak je on to rekao javno. Svakako se treba potruditi da nikad vise ne udje ni u jednu vladu.

Због такве лажи морао би да мало омасти букагије.
 

Back
Top