Dinamo Zagreb

Molim te da se manete politike. U najmanju ruku je smesno vase qrcenje ko NEKO SRPSTVO kada vas je osnovao penezic Krcun zvani LIKVODATOR DRAZE MIHAILOVICA. GLAVNI UBICA UDBE I COVEK KOJI JE UCESTVOVAO U HAPSENJU DRAZE, i njegovom egzekucu...

Gorih satrapa po srbe nije bilo od leke i krcuna koji su na desetine hiljada srba pobili i poslali na goli otok...

Plus titoisticka petokraka vam glavni simbol grba...

Tako je kako je, to jesu srpski klubovi iz bg a kakvo je vreme bilo je drugi par carapa...

Sta god da je bilo vi krcunovci ste daleko bili od srpstva bar tada...

Sto se skola fudbala tice mani se, od vase je bolja i skola surdulice...

Kakvi su vam dunsteri vodili ko direktori omladinsku skoli i ne cudi, recimo dostanic...

Vi ste klub koji dovodi igrace, tako ste uzeli i kup šampiona 1991, sa legijom jugo igraca, prosinecki, sabanadzovic, belodedic pancev savicevic....


U košarci da ne pricamo...

Seti se petorke koja je prva isamarals drim tim...

Divac djordjevic paspalj danilovic savic rebraca... Gde je to igralo?

U zvezdi?

I sad sa majmunom loppvskim covketom hocete da se poredite?


Mi smo i u zadnjim godonama dali BOGDANOVIĆA a vi?

Branka lazica!!!


Zato mani istoriju politiku, skole...
Buraz necu svake sedmice da se ponavljam isto zvezda i partizan su braca komunisticka od osnivanja....Razlika je sto je sire mase otisla poruka da je Zvezda srpski klub navodio sam razloge....I funkcionisanje kluba nije imalo veze sa tim...Ali je takva bila precepcija pa u okolino Sarajeva od Srba ako nadjes 8 Grobara ono evo ti orden kao i u Krajini...O tome ti je Nele Karajlic piso....
I ponavljam se opet....
VI ste u basketu instucija otkad ja pamtim...Ima imate svest velicine i radili ste nemoguce...Nije mi problem to priznati....Imas starije Cigane koje pamte kad je Zvezda bila pojam u basketu kontinetalno za Partizan i jaci brand ja to nepamtim i malo ko pamti od nas tako da boli me uvo...

Al nece ti vi meni pricati sta je u fudbalu Zvezda kad cu ti ja nabrojati 25 velikim tekmi pre mog vremena koje wam gledo imas na youtubu...Pa samo u moje vreme gde je uspeh medjunardni mizeran....Opet imamo vise utakmica velikih za pamcenje nego vi za 70 godina...

Problem nastaje kada ja vama kazem da je u fudbalu Zvezda spram sviju nesto nedodirljivo...Onda se to omalovazava i fudbal nosi jaci emociju kraj price iako obazavam basket i docek primarno 95% ljudi kod nas vidi fudbal kao broj 1....

Zato je recimo u najmanju ruku smesno i glupo omalovazavati Dinamovu skolu jer ako Dinamo ima nesto to je onda skola ****** majku...Sta sad trebam biti ludak i pljuvati po tome jer ih nevolim?
 
Poslednja izmena:
LAZEŠ!

Evo sva ucesca partizana u evropi i dokle je dogurao...


https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/ФК_Партизан_у_европским_такмичењима

Evo i dinamo


https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/ФК_Партизан_у_европским_такмичењима


Evropsko prolece video vise od partizana?


Pa da vam nije NEPRIZNATOG OD UEFE velesajamskog TAKMICENJA ucesca bi skoro i zaboravili. 49 god nisu videli prolece u evropi.

Pa ni tata ti to nije gledo Hahahaha
Mi smo veličanstvenim pobjedama osvojili superjaki KVG, a vi ste osvojili KMT iliti Kup Maršala Tita
 
Ali najbolje kad navijac Partizana kaze nekome da je prodkut sluzbe 🤣🤣🤣 a apsolutno ceo drzavni aparat je po defaultu morao makar deklerativno da navija za Partizan...A na sta se to rad tvoje fudbalske skole svodi zivota ti pitam posto vidim da nesto zameras Dinamovoj?....A vi do juce niste imali monopol na trzistu? Najbolji produkt skole je Stevan Jovetic koji je upravo dosao sa 16....Do juce sem njega uopste nisi imao relevantnog igraca u evropskim razmera na koga mozes da se pozoves uperis prstom i kazes e vidis on je nase dete....To sto ces da mi repliciras sa onom listom na kome je Partizan broj 2 u Evropi nikome ozbiljnom nije relevantno jer je to broj igraca koji se bave pro fudbalom po Evropi koga boli uvo za kvantitet raznorazne Miljkovice Brasance Jojice i Markovice koji zalutaju i oderu nekoga za golemu paru mislim sjajno je to po njihovu familiju jer zbog Partizana se uopste bave fudbalom a nisu na bausteli...Ali pokazivati na takve vedete i tvrditi da je to jedna od najboljih evropskih skola fudbala je smesno...O toj skoli slusam otkada znam za sebe i pratim fudbal a ta skola ne da nije imala jako ime nego u protekle 2ipo decenije nije imala ni jednog igraca koji za reprzentaciju nasu predstavlja bitan sraf bezobzira na njegovu reputaciju u Evropskim okvirima...Uvek sam se pitao pa gde su ti kvalitetni igraci i dobijo bih neku listu na kome nema nijednog kvalitetnog...Do pojave Mitrovica i Bogu hvala da smo napokon dobili nesto lepo od te skole jer zaista bih volio zbog nase reprezentacije da je ta skola jedna od najbolji ali to jednostavno nije tacno na moju zalost...Tek sad se nesto desava Vlahovic je eskplodirao drzim mu palceve kao i Kalabi i Milenkovicu....Poenta je da su ova imena na mapi tek od juce i danas A u Srbiji se od 90te tvrdi kako je Partizanova skola jedna od najboljih broj 2 u Evropi i onda ona lista🤣...Nepada mi napamet Dinamo da zastupam ali samo potpuni duduk moze da zameri nesto Dinamovoj skoli fudbala cak i ako si zlonameran i pokusavas da ih omalovazis uperiti prstom u skolu je pogresno mesto i ispadas smesan...
Имаш информације на нету па провери са колико година највећи таленти Партизана долазе у клуб, а са колико највећи таленти Динама......оно што је занимљиво у целој тој причи је да нисте ни до колена по том питању ни нама ни њима. Има на трансфермаркту опција "јоутх академи плејерс".....па се информиши
Партизан је клуб војске...барем је то био много деценија од оснивања. Ви сте клуб полиције-удбе-озне били од оснивања.....и шта даље да причамо......
Промените име, ставите кокарду место петокраке па онда мирне душе себе прогласите "Стубом Српства" јер овако - смешно је и лицемерно......могли сте као највећи Срби да промените име и грб након распада ЈУ (као што је динамо урадио макар и на кратко)....зашто нисте ? Ако већ нисте "багра југословенска" као што прозивате Партизан.......
И Партизан и Звезда су основани као ултра комуњарски клубови и то ништа не може да промени......проблем је само то ваше лицемерје. Партизан са те стране никад није био лицемеран клуб. Зна своју историју и зна своју садашњост.....Партизан од 50-их има у грбу и ћирилицу и латиницу.....а са друге стране ви покушавате да прекројите историју (и увелико сте почели са присвајањем оне титуле из 46-е).
Промените име у Велика Србија или Српски Мач и скидам вам капу. Док се то не деси за мене сте пародија на Српство и само лаковерни Срби могу ФК Црвена звезда да сматрају симболом Српства.......да вам се клбу зове Цар Лазар опет не би могао да буде симбол Српства јер ни један клуб то не може, Српство је веће од обичне игре. Симболи нису ствари за играње. Нису ону мученици носили заставу макар и по цену живота кроз цео солунски фронт тек онако.
 
Poslednja izmena:
Нису ону мученици носили заставу макар и по цену живота кроз цео солунски фронт тек онако.
Издрпана, поцепана, избледела ал он је не испушта и ако падне други је преузме......то је СИМБОЛ СРПСТВА, а не неки тамо фудбалски клуб са све петокраком....јјебо вас фудбал. Угасио би и Звезду и Партизан само ако би то допринело да се сложимо и да Српство оживи. Клубови се мењају, нису вечни.....данас Звезда и Партизан, а сутра ко зна како ће се звати и дал ће постојати...... Српство је нешто друго. Православље је нешто друго. Са тим нема играња као са фудбалском лоптом.
 
Имаш информације на нету па провери са колико година највећи таленти Партизана долазе у клуб, а са колико највећи таленти Динама......оно што је занимљиво у целој тој причи је да нисте ни до колена по том питању ни нама ни њима. Има на трансфермаркту опција "јоутх академи плејерс".....па се информиши
Партизан је клуб војске...барем је то био много деценија од оснивања. Ви сте клуб полиције-удбе-озне били од оснивања.....и шта даље да причамо......
Промените име, ставите кокарду место петокраке па онда мирне душе себе прогласите "Стубом Српства" јер овако - смешно је и лицемерно......могли сте као највећи Срби да промените име и грб након распада ЈУ (као што је динамо урадио макар и на кратко)....зашто нисте ? Ако већ нисте "багра југословенска" као што прозивате Партизан.......
И Партизан и Звезда су основани као ултра комуњарски клубови и то ништа не може да промени......проблем је само то ваше лицемерје. Партизан са те стране никад није био лицемеран клуб. Зна своју историју и зна своју садашњост.....Партизан од 50-их има у грбу и ћирилицу и латиницу.....а са друге стране ви покушавате да прекројите историју (и увелико сте почели са присвајањем оне титуле из 46-е).
Промените име у Велика Србија или Српски Мач и скидам вам капу. Док се то не деси за мене сте пародија на Српство и само лаковерни Срби могу ФК Црвена звезда да сматрају симболом Српства.......да вам се клбу зове Цар Лазар опет не би могао да буде симбол Српства јер ни један клуб то не може, Српство је веће од обичне игре. Симболи нису ствари за играње. Нису ону мученици носили заставу макар и по цену живота кроз цео солунски фронт тек онако.
Ja i ti smo vec imali ovu diskusiju u celoj prici jedini imaju tezinu grobari kao navijacki pokret on vas je bukvalno izvuki iz kasarani u ucinio prihvatljivim do tada ste bili iskljucivo klub kome je zadatak da cuva brastvo jedinstvo kao zjenicu oka svoga....
Sto se tice skole opet mi je neverovatno koliko ste ostrasceni i nemoguci....Zvezda nema reputaciju neke skole niti se dici time....I njena takva skola nikakva je iznjedrila Vidica i Stankovica za pocetak....
Jedna Vojvodina je stvorila Krasica(nosilac repke kod Antica) Tadica najbolja 10ka od Piksija....Sergej unimat....

A ta famozna skola do pojave Mitrovica nula za 2 plus decenije nula toliko je mocna...
 
Buraz necu svake sedmice da se ponavljam isto zvezda i partizan su braca komunisticka od osnivanja....Razlika je sto je sire mase otisla poruka da je Zvezda srpski klub navodio sam razloge....I funkcionisanje kluba nije imalo veze sa tim...Ali je takva bila precepcija pa u okolino Sarajeva od Srba ako nadjes 8 Grobara ono evo ti orden kao i u Krajini...O tome ti je Nele Karajlic piso....
I ponavljam se opet....
VI ste u basketu instucija otkad ja pamtim...Ima imate svest velicine i radili ste nemoguce...Nije mi problem to priznati....Imas starije Cigane koje pamte kad je Zvezda bila pojam u basketu kontinetalno za Partizan i jaci brand ja to nepamtim i malo ko pamti od nas tako da boli me uvo...

Al nece ti vi meni pricati sta je u fudbalu Zvezda kad cu ti ja nabrojati 25 velikim tekmi pre mog vremena koje wam gledo imas na youtubu...Pa samo u moje vreme gde je uspeh medjunardni mizeran....Opet imamo vise utakmica velikih za pamcenje nego vi za 70 godina...

Problem nastaje kada ja vama kazem da je u fudbalu Zvezda spram sviju nesto nedodirljivo...Onda se to omalovazava i fudbal nosi jaci emociju kraj price iako obazavam basket i docek primarno 95% ljudi kod nas vidi fudbal kao broj 1....

Zato je recimo u najmanju ruku smesno i glupo omalovazavati Dinamovu skolu jer ako Dinamo ima nesto to je onda skola ****** majku...Sta sad trebam biti ludak i pljuvati po tome jer ih nevolim?
U kosarci i vaterpolu smo za vas TESLA!!!
 
Ja i ti smo vec imali ovu diskusiju u celoj prici jedini imaju tezinu grobari kao navijacki pokret on vas je bukvalno izvuki iz kasarani u ucinio prihvatljivim do tada ste bili iskljucivo klub kome je zadatak da cuva brastvo jedinstvo kao zjenicu oka svoga....
Sto se tice skole opet mi je neverovatno koliko ste ostrasceni i nemoguci....Zvezda nema reputaciju neke skole niti se dici time....I njena takva skola nikakva je iznjedrila Vidica i Stankovica za pocetak....
Jedna Vojvodina je stvorila Krasica(nosilac repke kod Antica) Tadica najbolja 10ka od Piksija....Sergej unimat....

A ta famozna skola do pojave Mitrovica nula za 2 plus decenije nula toliko je mocna...
Провери где је играо Станковић и кад је Видић дошао у Звезду. А то си добро приметио да нисте чак ни друга најбоља омладинска школа у земљи јер је то место резервисано за Војводину. Последњих 10 година скоро да не постојите у том сегменту. Да вам није деиректне и непосредне помоћи државе не би сте били у прва два клуба ни у осталим сегментима.
Највећи трансфер домаћег играча вам је - Радоњић. Не знам зашто уопште водимо ову дискусију.......
 
Ja i ti smo vec imali ovu diskusiju u celoj prici jedini imaju tezinu grobari kao navijacki pokret on vas je bukvalno izvuki iz kasarani u ucinio prihvatljivim do tada ste bili iskljucivo klub kome je zadatak da cuva brastvo jedinstvo kao zjenicu oka svoga....
Sto se tice skole opet mi je neverovatno koliko ste ostrasceni i nemoguci....Zvezda nema reputaciju neke skole niti se dici time....I njena takva skola nikakva je iznjedrila Vidica i Stankovica za pocetak....
Jedna Vojvodina je stvorila Krasica(nosilac repke kod Antica) Tadica najbolja 10ka od Piksija....Sergej unimat....

A ta famozna skola do pojave Mitrovica nula za 2 plus decenije nula toliko je mocna...
Da se imalo razumes znao bi da je KRCUN (uz Leku) bio 100 % jugosloven u krvi, pravi zatupani i na zalost budala jer se tito ustasa resio i leke ubrzo...

Tako da krcun koji je uhapsio drazu i organizovao njegovu likvidaciju sigurno nije CUVAO kokardu kao zjenicu oka svoga vec se na nju samim tim popisao...

Nemoj sokole o glupostima...
 
Издрпана, поцепана, избледела ал он је не испушта и ако падне други је преузме......то је СИМБОЛ СРПСТВА, а не неки тамо фудбалски клуб са све петокраком....јјебо вас фудбал. Угасио би и Звезду и Партизан само ако би то допринело да се сложимо и да Српство оживи. Клубови се мењају, нису вечни.....данас Звезда и Партизан, а сутра ко зна како ће се звати и дал ће постојати...... Српство је нешто друго. Православље је нешто друго. Са тим нема играња као са фудбалском лоптом.
Ja bi odavno imena ugasio i dao nova.
 
Za razliku od Partizana i Zvezde, Dinamo je već pre ovog kola imao plasman u LE.

Takođe prošlogodišnji rezultat Dinama može izazvati samo poštovanje.

Ne treba biti zlurad. Zlo porađa samo zlo nikada dobro.
 
Za razliku od Partizana i Zvezde, Dinamo je već pre ovog kola imao plasman u LE.

Takođe prošlogodišnji rezultat Dinama može izazvati samo poštovanje.

Ne treba biti zlurad. Zlo porađa samo zlo nikada dobro.
Hm, ako želiš objektivno gledati na stvari i smisleno razgovarati o nogometu, na krivom si forumu 😁
 
Idealno za 3+


Dinamo mora ici na bar tri gola razlike u regularnom delu...

Ukoliko do 70 ili 75 min ne budi imali vecu prednost od jednog gola nece cuditi prodaja utakmice zarad kladionice...


Ok ne podcenjujemo vise kauboje, jer realno gledajuci utakmicu u bg nije zvezda ko domacin bila nesto puno bolja od njih..


Ali 3 + se ovde namece...
 

Back
Top