Dinamo Zagreb

Dobar ždrijeb za Dinamo, mislim da prolazimo Mađare...

Hajduk je isto dobro prošao s obzirom da je nenositelj i ima izgleda protiv Uniree...bilo bi super da prođu jer daju nekoliko potencijalnih reprezentativaca (za razliku od Dinama:sad2:), posebno radi golmana Subašića, jer smo s golmanima opasno kratki pred početak kvalifikacija...
 
Dobar ždrijeb za Dinamo, mislim da prolazimo Mađare...

Hajduk je isto dobro prošao s obzirom da je nenositelj i ima izgleda protiv Uniree...bilo bi super da prođu jer daju nekoliko potencijalnih reprezentativaca (za razliku od Dinama:sad2:), posebno radi golmana Subašića, jer smo s golmanima opasno kratki pred početak kvalifikacija...
Bez Mandzukica,ja stvarno ne znam ko ce vama davati golove..
 
Dobar žreb.. tako ste rekli i za Šerif..
I dalje ništa niste naučili, i dalje se ponašate ko da ste vrh evropskog klupskog fudbala..
Ne bi me čudilo da vas i ovi izbace.

A šta bi trebo reć da je loš ždrijeb kad smo mogli izvuć PAOK i Temišvar? Smiri se. ;)

Ko da ja ne znam da smo u k.... Pa evo jučer nismo klince iz Varaždina uspjeli pobjediti. Prosuli smo 5 bodova u prva 3 kola ove naše smješne lige.:eek:
 
trenutno stanje BBB-a:mrgreen:
40248_1173525556485_1778437155_336479_1732915_n.jpg

40476_1173525996496_1778437155_336481_3368494_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Dakle, dva kluba u Europskoj ligi!:super:
Veliki uspjeh, iako baš nemam takav osjećaj, valjda zato kaj je Dinamo loš, stadion nam je u k...., a BBB bojkotiraju tekme zbog Mamića.

Ali jedna pozitivna crtica:

- afirmacija mladih igrača Hajduka i Dinama: Vrsaljko, Ademi, Vukušić (U19), Badelj, Oremuš, Maloča (U21) već sada glavni igrači ekipa, Andrijašević, Kramarić (U19), Tomečak, Trebotić (U21), čekaju priliku...Vrsaljko posebno obećava (novi Maminjov transfer od 10 milijuna ;), navodno odbio Marseille sa 4 mil.)...

Nadam se da će Dinamo u ovih par dana dogovoriti jednog dobrog stopera i ofenzivnog veznog. Navodno slovački reprezentativac Salata.

I škartirati barem 3-4 u Lokose (Dodo, Sivonjić, Mesarić, Etto, a ima još kandidata:mrgreen:)
 
Poslednja izmena:
Zenit, Anderlecht, AEK, Hajduk - tovari da su birali ne bi bolje (realno mogu do max 7 bodova, mislim da će biti 4)...

Villareal, Brugge, Paok, Dinamo - nije loše, šteta radi Paoka iz 4. šešira (realno možemo do max 8 bodova, mislim da će biti 4)....

Sve u svemu:super:
 
Pitanje za purgere koji dolaze ovde pre nego li zapalim na tekmu -

Sta radi reklama za pivo na navijackom transparentu ? ...jer vam to sponzor grupe ? ...cemu takva komercijala?


Jer to ultras mentalitet ?

Gori ste od glodara koji svoje ozvucenje i transparente izvlace oklopnim transporterima posle tekmi ...
 
Pitanje za purgere koji dolaze ovde pre nego li zapalim na tekmu -

Sta radi reklama za pivo na navijackom transparentu ? ...jer vam to sponzor grupe ? ...cemu takva komercijala?


Jer to ultras mentalitet ?

Gori ste od glodara koji svoje ozvucenje i transparente izvlace oklopnim transporterima posle tekmi ...

Zapravo neam pojma dal je reklama ili ono kao žuja jedan od simbola grada.
Ma ne bi se čudio i da je reklama, BBB konstantno dobivaju od Mamića karte, putovanja, prostor u centru grada, a zauzvrat vraća tučnjavama, bakljama i drugim načinima koji kao posljedicu imaju visoke kazne od FIFE. Riječ je o dječurliji koja se podijelila u neke šatro frakcije, a najjača im je trenutno fora bojkotirati tekme dok se Mamić ne makne. Mislim realno svakom normalnom je Mamić budala i možda stvarno i nema boljeg pritiska da ga se makne, ali ne smiju takve borbe biti ispred kluba. Mamić je u svim porama društva, kao smrtonosni virus i nemoš ga se riješit.:mrgreen:

Mislim šta bi sad mi koji pratimo taj klub prvenstveno zbog nogometnih razloga trebali? 5 godina zaredom igramo UEFA ligu, a prodali smo igrače za 100 mil. eura. Uvijek ista priča, treba zadržat igrače. Pa kak zadržat talentirane klince da igraju sranje od HNL na ruševnom stadionu, ak te zovu Wolfsburg, Lyon, Tottenham? Ili yebi ga makne Zajeca. Mislim nisam ni ja bio za to, ali brate mili stvarno je loše krenuo, a Vahi ide bolje i to je to, nema puno filozofije.
 
Pa kad igraju dva hrvata na obe strane...

Aj stari prebroji malo, Dinamo u prvih 11 ima 6 ili 7 Hrvata, a Hajduk sve osim Ibričića. Osim ak planiraš krvna zrnca brojati i svakom hrvatskom igraču pojedinačno...

Jedini stranci koji valjaju u Dinamu su Cufre, Sammir i nadam se ova pojačanja Tonel, Bećiraj i Sylvestr, svi ostali su za posudbu u Zaprešić i Sesvete....
 
Dinamo odlicno odigrao...Veoma je moguce da prodjete...

Samo da o tome ne počnu razmišljat jer onda pucamo ziher...inače 7 "domaćih" u prvih 11;)...

I da, žao mi je Hajduka, ovaj AEK nije nešto, ali naivno primljeni golovi:roll:. Posebno nemrem shvatit da Subašić, šatro reprezentativni kalibar, svaku tekmu dobije gol tak da mu ispadne lopta:dontunderstand:. Vejića u mirovinu hitno, a Sharbiniju šamar iz nezalaganja. Ipak mislim da bi na Poljudu bijeli mogli do dvije pobjede, ok su ekipica.
 

Back
Top