Dijalog posle sex-a..

MA NE BRE,,,najjace je nezno ljubljenje nakon dobrog snosaja,,dok se ne spremis ponovo...nista spika,,pitanja,,*******...to znaci dA je bilo samo sexa i nista vise....neko u zanosu do sledeceg nailazenja uragana...
 
Vesela_zena_beogradska:
Meni ovo pitanje ide na zivce samo ako je seks bio evidentno losh, ako smo se previshe cimali i natezali, on mene vuche u svoje poze, ja njega u svoje, ja ne volim njegovu, on u mojoj ne ume da kara ... i shta je tu dobro! Jedva konachno svrshili. A ako je seks bio extra onda volim da prichamo o njemu, da mi pricha shta mu je radila ribica, kako je prskala, stezala, ja njemu opisujem svoj dozivljaj qrca u sebi i tako se opet napalimo pa ponovimo :)



O, da, ovo opako ume da iznervira. Iako vrishtim on ne ume da razabere ton i nikako da napravi razliku izmedju stenjanja u toku seksa i vrishtanja na kraju. Dobro, posle kad se ushemimo bude mu jasnije.


Ono shto ja ne volim da vidim je pregledanje tela i trazenje ranica od noktiju, a ne volim da chujem: jbg, sa tobom je kao u kavezu sa tigrom, sledeci put navuci rukavice.

To me toliko iznervira da ne mogu da mu ne kazem da se ne hvata u kolo ako ne ume da igra.
Iz svega procitanog zakljucujem da si seksualni gigant.
Ali moram posebno da te pohvalim za izbor reci u sledecoj recenici:
''...on mene vuche u svoje poze, ja njega u svoje, ja ne volim njegovu, on u mojoj ne ume da kara ...''
- gde jasno vidimo da ti umes da se karas u svim pozama, ali pojedine bas i ne volis. Ali ako nesto ne stima u tvojoj pozi, to je stoga sto on ne ume da kara, a ne zato sto mucenik tu pozu ne voli, ili sto si mu prikljestila jaja, ili sto ga hvata grc u stopalu.
 
Vesela_zena_beogradska:
Meni ovo pitanje ide na zivce samo ako je seks bio evidentno losh, ako smo se previshe cimali i natezali, on mene vuche u svoje poze, ja njega u svoje, ja ne volim njegovu, on u mojoj ne ume da kara ... i shta je tu dobro! Jedva konachno svrshili. A ako je seks bio extra onda volim da prichamo o njemu, da mi pricha shta mu je radila ribica, kako je prskala, stezala, ja njemu opisujem svoj dozivljaj qrca u sebi i tako se opet napalimo pa ponovimo :)



O, da, ovo opako ume da iznervira. Iako vrishtim on ne ume da razabere ton i nikako da napravi razliku izmedju stenjanja u toku seksa i vrishtanja na kraju. Dobro, posle kad se ushemimo bude mu jasnije.


Ono shto ja ne volim da vidim je pregledanje tela i trazenje ranica od noktiju, a ne volim da chujem: jbg, sa tobom je kao u kavezu sa tigrom, sledeci put navuci rukavice.

To me toliko iznervira da ne mogu da mu ne kazem da se ne hvata u kolo ako ne ume da igra.

Pa ako je luda, onda ce vristat i kad ne svrsi.
 
Iz svega procitanog zakljucujem da si seksualni gigant.
Ali moram posebno da te pohvalim za izbor reci u sledecoj recenici:
''...on mene vuche u svoje poze, ja njega u svoje, ja ne volim njegovu, on u mojoj ne ume da kara ...''
- gde jasno vidimo da ti umes da se karas u svim pozama, ali pojedine bas i ne volis. Ali ako nesto ne stima u tvojoj pozi, to je stoga sto on ne ume da kara, a ne zato sto mucenik tu pozu ne voli, ili sto si mu prikljestila jaja, ili sto ga hvata grc u stopalu.

Pa, poshto je sigurno i provereno da vecina moze da kara u toj pozi, a sigurna sam da mu nisam nista prikljestila, tojest u tom sluchaju me ne bi okretao u svoju pozu, vec bi ostao u istoj, a malo se komotnije namestio, - mogu samo da kazem da ne ume a sad iz kog razloga ne ume, da li mu je teshka, da li nema dobar oslonac .. u to ne ulazim.
 
Jesi li popravio šporet?
WC je zapušen...
E, malopre sam se setila bivešeg dečka...
A koji bus vodi do tvoje kuće?
Gde ćeš?
Sviđa mi se tvoja košulja/dukserica...
Jel ti se sviđa moja mama?
Šta misliš od deci? :shock: :shock: :shock:
Kako se zoveš?
Mogao si duže...
He, čudno je kako je đokica mali kad nije up...
Šta radiš u mom krevetu...
 
Silent Bob:
Jesi li popravio šporet?
WC je zapušen...
E, malopre sam se setila bivešeg dečka...
A koji bus vodi do tvoje kuće?
Gde ćeš?
Sviđa mi se tvoja košulja/dukserica...
Jel ti se sviđa moja mama?
Šta misliš od deci? :shock: :shock: :shock:
Kako se zoveš?
Mogao si duže...
He, čudno je kako je đokica mali kad nije up...
Šta radiš u mom krevetu...

Izdvajamo...
 

Back
Top