Devojke šta ne volite kod momaka....

joj sto ste razbiljive :lol:

ja se depilirima, celav sam, kriminalac, imam predrasude o zenama mislim da su sve ku.rve i dro.lje , pominjem kevu na sastancima , obavezno sam maskota u drustvu i eto svi me volite
10.gif


'mo ste tako nakaradne . Dajem glavu da sve ovo pada u vodu . Danas se gledam, najvecu procenat devojaka pali na te nabildovane, celave kriminalce, sto jes' jes' a ovamo prosipate filozofiju da ne bude takav i takav . Ne volite da pametuje :confused: Zna se da je muskarac pametniji od zene i to ste navele jer ste ljubomorne :manikir:
 
Musko nije musko ako nema dlake na sebi :mrgreen:
Možete mi reći da sam odvratna, ali tako je. :rumenka:

joj sto ste razbiljive :lol:

ja se depilirima, celav sam, kriminalac, imam predrasude o zenama mislim da su sve ku.rve i dro.lje , pominjem kevu na sastancima , obavezno sam maskota u drustvu i eto svi me volite
10.gif


'mo ste tako nakaradne . Dajem glavu da sve ovo pada u vodu . Danas se gledam, najvecu procenat devojaka pali na te nabildovane, celave kriminalce, sto jes' jes' a ovamo prosipate filozofiju da ne bude takav i takav . Ne volite da pametuje :confused: Zna se da je muskarac pametniji od zene i to ste navele jer ste ljubomorne :manikir:

Nije mi jasno zašto je izmišljen feminizam. Niti zašto je ženama dozvoljeno da nose pantalone i mešaju se u politiku.
Sasvim lepo smo se snalazile diskretno manipulišući muževima u bekstejdžu, a onda je neko morao da smisli pravo glasa za žene, rad u administraciji, učešće u vojsci.
Ozbiljno.
Ne postoji džaba ona Iza svakog moćnog muškarca stoji moćna žena.
 
Možete mi reći da sam odvratna, ali tako je. :rumenka:



Nije mi jasno zašto je izmišljen feminizam. Niti zašto je ženama dozvoljeno da nose pantalone i mešaju se u politiku.
Sasvim lepo smo se snalazile diskretno manipulišući muževima u bekstejdžu, a onda je neko morao da smisli pravo glasa za žene, rad u administraciji, učešće u vojsci.
Ozbiljno.
Ne postoji džaba ona Iza svakog moćnog muškarca stoji moćna žena.

daleko sam od feministkinje
ali ovo je stvarno glupo, izuzev poslednje recenice
ni meni nije jasno sto devojke sede za kompom...ali neee, neka je morala da sedne i da vidi o cemu se radi :roll:
 
right
Možete mi reći da sam odvratna, ali tako je. :rumenka:



Nije mi jasno zašto je izmišljen feminizam. Niti zašto je ženama dozvoljeno da nose pantalone i mešaju se u politiku.
Sasvim lepo smo se snalazile diskretno manipulišući muževima u bekstejdžu, a onda je neko morao da smisli pravo glasa za žene, rad u administraciji, učešće u vojsci.
Ozbiljno.
Ne postoji džaba ona Iza svakog moćnog muškarca stoji moćna žena.

Ni meni :think:
 
joj sto ste razbiljive :lol:

ja se depilirima, celav sam, kriminalac, imam predrasude o zenama mislim da su sve ku.rve i dro.lje , pominjem kevu na sastancima , obavezno sam maskota u drustvu i eto svi me volite
10.gif


'mo ste tako nakaradne . Dajem glavu da sve ovo pada u vodu . Danas se gledam, najvecu procenat devojaka pali na te nabildovane, celave kriminalce, sto jes' jes' a ovamo prosipate filozofiju da ne bude takav i takav . Ne volite da pametuje :confused: Zna se da je muskarac pametniji od zene i to ste navele jer ste ljubomorne :manikir:

Ček ... :eek: Ti sa svojih 11 hiljada i kusur postova i pola svog života provedenog na Krsti nisi shvatio da smo mi forumaši (forumašice) posebna vrsta ljudi. :manikir:

:bye: Razluku u pameti ne bih da komentarišem na ovoj temi, mada ... mi smo mnogo ispred vas ... :bye:

:lol:
 
Hvala Bogu!
Ni ja ne kapiram kako neko moze da voli dlake :/

To ti pricam! :D

To ispod pazuha je vec nesto drugo, to je vec stvar ne izgleda vec licne higijene, a grudi, noge, ruke, to vec necu da radim, pa kojoj se ne svidja sto sam maljav, nek trazi drugog, sta cu joj ja.

A ovo s kevom, ja sam vezan za onu svoju, cak sta vise u podsvijesti zelim da ONA bude nalik nje, ali ne pricam o njoj.

Pa ja samo ispod pazuha brijem... :mrgreen:

Ja sam negde procitao da svaki muskarac trazi devojku koja je slicna njegovoj majci... :P

Musko nije musko ako nema dlake na sebi :mrgreen:

Ne, tad je ckapi u dusi...:mrgreen:

'mo ste tako nakaradne . Dajem glavu da sve ovo pada u vodu . Danas se gledam, najvecu procenat devojaka pali na te nabildovane, celave kriminalce, sto jes' jes' a ovamo prosipate filozofiju da ne bude takav i takav . Ne volite da pametuje :confused: Zna se da je muskarac pametniji od zene i to ste navele jer ste ljubomorne :manikir:

Ovo je stvarno istina... samo na forumu devojke pricaju kako ne vole nabildovane, a imam druga koji je nabildovan i sve ga devojke jure...bedak :lol:
 
:huh:
Dosta mi je jedna keva :lol:

Baš to. Kapiram muškarce koji žele da majka njihove dece bude, možda, nalik njihovoj majci.
To je odraz poštovanja majčinog žrtvovanja. :)
... ali, ne kapiram one koji u svom životu žele ''2 majke'', u smislu da devojka brine o njemu kako brine i njegova majka ...

... nikada svog dečka/muža ne bih gušila pričom: ,,Dragi, obuci džemper - biće ti hladno'' ...
... muškarac u vezi je već formirana ličnost i odnos sa devojkom nikada ne sma da podseća na onaj sa njegovom majkom ... :ok:
 
Ček ... :eek: Ti sa svojih 11 hiljada i kusur postova i pola svog života provedenog na Krsti nisi shvatio da smo mi forumaši (forumašice) posebna vrsta ljudi. :manikir:

:bye: Razluku u pameti ne bih da komentarišem na ovoj temi, mada ... mi smo mnogo ispred vas ... :bye:

:lol:
Vidim sve same zene su u redu za nobelove nagrade :kafa:
To ti pricam! :D



Pa ja samo ispod pazuha brijem... :mrgreen:

Ja sam negde procitao da svaki muskarac trazi devojku koja je slicna njegovoj majci... :P



Ne, tad je ckapi u dusi...:mrgreen:



Ovo je stvarno istina... samo na forumu devojke pricaju kako ne vole nabildovane, a imam druga koji je nabildovan i sve ga devojke jure...bedak :lol:

ma lupaju gluposti, sad se kao izvlace .... :roll:
 
... ali, ne kapiram one koji u svom životu žele ''2 majke'', u smislu da devojka brine o njemu kako brine i njegova majka ...
Ne, oni ne žele, njima je tako nešto potrebno i neophodno, pošto nisu naučili sami o sebi da se staraju, a glavni krivac za to je upravo njihova majka.
Jer ti kad nekoga od prvog dana tretiraš kao debila i tako ga tretiraš i kad ima 20 godina, pa šta će drugo na kraju ispasti nego debil?
 
ne volim kad su ljubomorni i kada žele da znaju s kim sam u svakom trenutku

još manje volim da mi šalju ljubavne poruke i oslovljavaju me sledećim nazivima: riba, malena, duša, anđeo, sreća, maca, kuca, jagnje, pile, mačka... bljak! imam ja svoje ime!

nervira me takođe kada su zatvoreni za neke meni sasvim normalne ideje, npr. uvek insistiraju da plate piće, žele klasičan izlazak (šetnja, piće, poljubac, kuća, sms zahvalnosti), nisu direktni i stidljivi su...

najviše mi smeta zapravo kada se u muškom prisustvu ne osećam prijatno i opušteno, onda znam da ne mogu s tom osobom.

...
 

Back
Top