Devojke,sta je to sto vas u danasnje vreme BAS pali kod nas muskaraca?

Aleksej_BASO:
DA da ni jedna ne voli dobre tipove (sa keshom) koji yebu sve od reda....

SVe vole romanitku duhovitost i tako ta sranja....

:smajlikopovraca:
To me potsetilo na jednu situaciju... :-)
Bio ja na nekom putu (sprtista) i izadjem uvece sa nekim lokalcima i njihovim prijateljicama. Mesto nije bilo neko fenseraj al' muzika je OK. I tako, stojimo mi za sankicem a ribe kuliraju, nisu nesto zainteresovane... I dodje konobar i donese pice i ja da platim izvadim iz novcanika novcanicu od 500 eurica (stajala mi uz hiljadarke) i dam konobaru. On uzme novcanicu, pogleda i pocne da se smeje... Kaze, ja stavrno ne znam kako da vam vratim kusur od ovoga. Ja pogledam, cice pogledaju kad ono 500 eurica... Ja mu dam hiljadarku i kazem zadrzi kusur... ******, mogao je ladno da me uradi za 500 eurica...
A cice se odmah oraspolozile... ;-)
Naravoucenije: Pozajmis negde novcanicu od 500 eurica, napravis foru i sve ide kao u snu...
 
alya:
Pa volim kad je muskarac spontan, duhovit, iskren, zreo, simpatican i za pricu...to je prvo sto primetim...a posle...videcmo...
Uopste ne podnosim zenskarose ( ko ih vala voli )...njih nanjusim odma...i totalno mi se gade, odvratni su i ne zelim ih u svom drustvu... :roll:
Evo jedino iskrenog i neiskvarenog stava :wink: nadam se da se tako ponašaš i u realnom životu :wink:
 
sinmbad:
Da uvek ima to "ali" :? pa bili smo daleko jedno od drugog, i nije želela vezu na daljinu jbg :?

Pa zar je tolika daljina u pitanju?..Ee..ja sam zbog svog decka cak stopirala u drugoj zemlji..sad kad pomislim...nebih ponovo..

Ma ja sam spremna sve, da uradim za voljenu osobu, naravno ako mi se iole vraca...ocigledno to i nije bilo to kad te je ostavila samo zbog daljine...

Daljina malu ljubav gasi a veliku raspiruje... :wink: mislim, da tako bese
 
alya:
Pa zar je tolika daljina u pitanju?..Ee..ja sam zbog svog decka cak stopirala u drugoj zemlji..sad kad pomislim...nebih ponovo..

Ma ja sam spremna sve, da uradim za voljenu osobu, naravno ako mi se iole vraca...ocigledno to i nije bilo to kad te je ostavila samo zbog daljine...

Daljina malu ljubav gasi a veliku raspiruje... :wink: mislim, da tako bese
Pa i nije nekih 100 km u jednom pravcu,ali i to što kažeš :roll: ima tu nešto više ali neće da kaže.. Znaš ono divan si sladak si itd aj da ostanemo samo prijatelji :cry: ...mislim jbg :?
 
sinmbad:
Pa i nije nekih 100 km u jednom pravcu,ali i to što kažeš :roll: ima tu nešto više ali neće da kaže.. Znaš ono divan si sladak si itd aj da ostanemo samo prijatelji :cry: ...mislim jbg :?

Pa to nije u pitanju veza na daljinu...sat vremena i ona je kod tebe ti kod nje...to nije nista...ajajaja....
Ma simbade bree....naces ti nekuuu...sigurno si sladak, fin, simpatican...koliko riba u moru ima....

Ja tek sad primecuje sve one zgodne tipove sto se muvaju oko mene..zbog jednog drveta nisam videla sume... :lol: strasno...
 
alya:
Pa to nije u pitanju veza na daljinu...sat vremena i ona je kod tebe ti kod nje...to nije nista...ajajaja....
Ma simbade bree....naces ti nekuuu...sigurno si sladak, fin, simpatican...koliko riba u moru ima....

Ja tek sad primecuje sve one zgodne tipove sto se muvaju oko mene..zbog jednog drveta nisam videla sume... :lol: strasno...
Hvala hvala na komplimentima :-D nadam se :roll: i želim i tebi svu sreću u ljubavi i poslu naravno :wink:
 

Back
Top