DEVOJKE SE PALE NA DUGU KOSU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moon Child:
bleach:
Moon Child:
da ovaj post ne bi bio potpuni spam.....kako ubediti musku osobu koja ima diiiiiivnu kosu malo duzu od ramena da se ne shisha ni slucajno? :?
nemam pojma... :roll: a kako ubediti nekoga da ne brije bradu? ili da se ne osisa na celavo?... :cry: ah, ovo ce biti strasno... :cry:
na celavo?!?! :shock: :shock: :shock: :shock: noooooooooooooooooooooooooooooooo :shock:

A kako ubijediti nekoga da ima diiivnu dugu kosu, i da mu ta duzina savrseno stoji, i da bi bila praaaava katastrofa da je pusti do ispod ramena (nemam ja nista protiv kose do ispod ramena, naprotiv, bas je volimali kad nekome ne stoji...) :shock: :shock: :shock:
 
LPhoklica:
Shinoda:
Кулиража:
LPhoklica:
sofffy:
ej,a ko od momaka sa foruma ima duzu kosu? :lol: :wink:
кулиража 8)
E kad bi neki saznali od kud ti to znas, zadavili bi me :?
E sad si se izdao!!!
Priznaj!!! :evil:
Nije fer sad ste me zaintrigirali!!! :cry:
ok shinoda znam da si se slikao sa markom jaricem u avionu 8)
Kakve sad to ima veze s tim!?!?!?!?!?! :? :shock:
 
Obozavam Stashuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu (8


helena_LP-freak:
A kako ubijediti nekoga da ima diiivnu dugu kosu, i da mu ta duzina savrseno stoji, i da bi bila praaaava katastrofa da je pusti do ispod ramena (nemam ja nista protiv kose do ispod ramena, naprotiv, bas je volimali kad nekome ne stoji...) :shock: :shock: :shock:
zasto? ja sam uvek za to da svako nosi ono sto voli, bez obzira kako mu stajalo ;)

Kuliraza:
E kad bi neki saznali od kud ti to znas, zadavili bi me :?
hm ... zasto li naslucujem??? :roll: :? :? :evil: (8
PoZ

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
mortishaaa:
Shinoda:
Tish:
hm ... zasto li naslucujem??? (8
PoZ
Jel se to meni cini ili samo ja ne kapram u cemu je ovde fora!!! :? :oops: :?:
LoL mislim da nisi jedini :p ja samo nagadjam (8

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Neka na tome i ostane
 
ja bas volim dugu kosu! ravnu, kovrdjavu, zavazanu-sve samo da je duga... i cista... i da mu dobro stoji... retko kad mi je sladak neko ko nema dudu kosu. kod mene u skoli ima par likova sa fenomenalnom kosom, pa sam ih ja prozvala:sladak lik sa dugom kosom br. 1, br. 2, br.3, itd...
 
jovana121:
ja bas volim dugu kosu! ravnu, kovrdjavu, zavazanu-sve samo da je duga... i cista... i da mu dobro stoji... retko kad mi je sladak neko ko nema dudu kosu. kod mene u skoli ima par likova sa fenomenalnom kosom, pa sam ih ja prozvala:sladak lik sa dugom kosom br. 1, br. 2, br.3, itd...
sto li me to podsjeca na mene ja imam u skoli samo 2 slatka sa dugom kosom.u jednog od njih sam strasno zatreskana.


a i on u mene
 
sofffy:
jovana121:
ja bas volim dugu kosu! ravnu, kovrdjavu, zavazanu-sve samo da je duga... i cista... i da mu dobro stoji... retko kad mi je sladak neko ko nema dudu kosu. kod mene u skoli ima par likova sa fenomenalnom kosom, pa sam ih ja prozvala:sladak lik sa dugom kosom br. 1, br. 2, br.3, itd...
sto li me to podsjeca na mene ja imam u skoli samo 2 slatka sa dugom kosom.u jednog od njih sam strasno zatreskana.


a i on u mene

ahhh, i ja sam bila tako zatreskana u jednog sa maslo duzom kovrdzavom kosom..
ali sad vise nisam.. ah, moj decko nema dugacku kosu.. ali bar ima zulufe koji mu super stoje!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top