Devojke,masturbacija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U ne secam se sad za to secanje, mozda sam lupio, citao sam nek tekst na netu, bio je vezan za to postoji li pakao ili ne, pa je objasnjavano da su ljudi pre Hrista ili u neki podzemni svet, Ad ili Seol na hebrejskom (mada mislim da Seol znaci grob), kako god ako nadjem tekst javicu ti. :ok:

E sad valjda kad covek umre, ako je dobar ide kod Boga, valjda u raj, ako se moze tako nazvati, ali svejedno kod Boga je. I tamo je verovatno sa drugim ljudima, duhovima, pricaju tamo, slave Boga, sta rade vec. Ako je bio zao, ide u pakao i tamo ga valjda muce secenja, savest ga grize, priseca se propustenih prilika, njegovih gresaka itd, kako god ne pece se na raznju i ne nabada ga djavo na one vile, jer djavo nije u paklu, on je slobodan i on je medju nama, medju ljudima i seta se tako po svetu praveci nevolje.

A i postoji jedna prica u Bibliji, trebalo bi da je Novi zavet, govori o nekom bogatasu i o njegovom sluzi kako ovaj ide kod Boga, a ovaj, bogatas se muci u paklu.
:roll: Na netu.
Pazi citaj samo Bibliju, ostalo je...
Te price se ne tumace bukvalno kao ni ono za smokvu, neko je rekao kao prokleo je smokvu jer nije znao kad radja, a nije rec smokvi, smokva simbolizuje coveka koji treba da donosi plodove.
Mada ima i bukvalnih prica.
samo se drzi Biblije!
 
:roll: Na netu.
Pazi citaj samo Bibliju, ostalo je...
Te price se ne tumace bukvalno kao ni ono za smokvu, neko je rekao kao prokleo je smokvu jer nije znao kad radja, a nije rec smokvi, smokva simbolizuje coveka koji treba da donosi plodove.
Mada ima i bukvalnih prica.
samo se drzi Biblije!

Citam ja Bibliju, nego imam neku, nesto mi je nerazumna, ima neke reci ne razumem, kao da je napisana na staroslovenskom, ima ijekavskog. Mada ti tekstovi su vezani za Bibliju, postoji cela Biblija, svi moguci prevodi, i ima nekoliko lepo odradjenih tekstova. Spominjalo se i ovo za masturbaciju, kako je greh i kako to ne teba raditi.

Evo dacu ti ovde sajt, ako moze, pa ti malo prostudiraj, ako ti nije problem, da li je sektaska ili sta vec, ali ne verujem, sajt je skroz ok po meni. :D

http://siont.net/biblija/
 
Koliko se puta desilo !?
Mali milion.
A žena pored...
Razlozi različiti.
Najčešće - trenutni prekid komunikacije zbog svađe.
Valjda se odnosom izglađuju stvari???
moja to ne radi, i sta sad?
Jes, ti joj držao svijeću pa znaš. :lol:
od 14 vise nis klinke!! :rtfm::rtfm:
sa 14 danas cure gube nevinost uvelike.
paranoia.gif
Koliko ima curica od po 14 godina i još uživaju u tome što su "svačije". katastrofa.
 
:zcepanje: Sineee, u početku si me takooo nervirao sa ovako glupim izjavama, ali se zato sad cepam od smeha... :rotf:
:roll:
Vidiš hrišćanine kako je ova cura iskrena. :per:
:lol: Sta ces, pitam se samo gde je ona sto me je optuzila da sam monah i rkela da ce da dodje jer se pali na na mantiju :eek: :per:
pa, j.b.t. ako ćemo realno... ne postoji devojka koja to ne radi...
druga je stvar to što većina ne priča o tome.

Znas kako je ovov glupa izjava...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top