Девојке и православље

Девојке у србији су:

  • религиозне и пристојне

  • еманциповане и нерелигиозне

  • далеко од православља

  • подлегле материјализму

  • ни оне саме не знају где су


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ovu temu ne razumem.
Tj, ono sto ja vidim, jeste ono o cemu prica Vragana, ali se nesto nadam da sam pogresno razumela, da nije to bio cilj teme.

Da je doslo do sunovrata drustva, jeste. Ali to se desava i mladicima i devojkama, i mladima i starima. I nema to mnogo veze sa religijom, cini mi se.

PS-Znam mnogo pristojnih osoba koje nisu nimalo religiozne, tako da ne kapiram opcije u anketi.

zato i kazem...tema je postavljena...tipicno pljuvacki...
tj. to i nije tema vec tirada jos jednog...aj da kazemo, asocijalnog mladog covjeka...:)
 
па ако си толико осетљива на девојке,ти постави тему о момцима немам ништа против,свако има своје мишљење:ok: а где су твоје пројекције њих не рачунаш?:mrgreen:

nisam ja "osjetljiva" ni na "momke", ni na "djevojke"...
vec na glupost i primitivizam...zato i trazim da se ova splacina zakatanci :confused:
 
zato i kazem...tema je postavljena...tipicno pljuvacki...
tj. to i nije tema vec tirada jos jednog...aj da kazemo, asocijalnog mladog covjeka...:)

ти се баш размахала са вређањем:hahaha::hahaha: ајд нећу да те пријављујем избаци тај јад и чемер из себе:rotf: морамо погледати истини у очи и дефинисати где се ово друштво налази,то није никаква пројекција,ни измишљање,него реално стање које је алармантно
 
ти се баш размахала са вређањем:hahaha::hahaha: ајд нећу да те пријављујем избаци тај јад и чемер из себе:rotf: морамо погледати истини у очи и дефинисати где се ово друштво налази,то није никаква пројекција,ни измишљање,него реално стање које је алармантно

more...pogledaj ti gdje se ti nalazis...i jeste, alarmantno je...:roll:
 
Pa ono, ja necu da osudjujem coveka... Ocigledno ga je neko povredio, verovatno se pita zasto je to tako, mozda ne voli tzv. "sponzoruse" itd.

Ali je tema zaista postavljena na nevest nacin i postavljac ne moze da ocekuje neke konkretne odgovore.

pa ako ima problem nek ide i rjesava ga...tamo gdje je mjesto za to...
medjutim, pisati ovakve...baljezgrije i jos se kriti iza neke religije...strasno :neutral:
 
тема је сасвим ок,и актуелна:ok: младима се подмећу потпуно погрешне вредности које уништавају нормално друштво,из тог процепа ,поштовање божанских принципа може пуно да помогне:ok:
 
тема је сасвим ок,и актуелна:ok: младима се подмећу потпуно погрешне вредности које уништавају нормално друштво,из тог процепа ,поштовање божанских принципа може пуно да помогне:ok:

odlicno, onda iskoristi te principe pa si pomozi...:manikir:
 
Да ли девојке у србији имало размишљају о пристојности,вери,верности и врлинама које треба да имају? Да ли осим крпица,секса,разних облика блуда и оргијања, остане мало времена да се посвете духовном и интелектуалном уздизању? У овој земљи са поремећеним вредностима стварно је тешко бити пристојна образована девојка:roll:

ej kulj...geografsko demografska dilema o uzgoju patlidzana pod plastenikom...jerbo produktivni je tako no pod vedrim nebom...uz plodno vlazno tle...poseje se kao podela imovine...vazda aktuelno seme razdora...ili razdora hi-mena...a ne...to je crtac :think:

ovaj...hmm...da...burn the witch...kao sto su stari gasili ugljevlje...nadrimedecina je cudo
zamotana u maramu i kecelju...cuva koze i cita nicea...jesss... :lol:
 
Predlazem da TORQUEMADA poblize objasni sta je zaista zeleo sa ovom temom i anketom. Da li treba da se raspravlja o sunovratu drustva i posledicama po mlade narastaje, ili da se pljuje po svim zenskim osobama koje ne zele da cute & crvene, peru svojim muzevima noge, trpe batine i pomire se sa tim da neke stvari ne mogu rade jer su zenskog pola.

I ne znam zasto je tema postavljena na religiji... Mislim, vidim, treba pricati o pravoslavlju, ali meni ovo vise spada u opstedrustvene teme.
 
ej kulj...geografsko demografska dilema o uzgoju patlidzana pod plastenikom...jerbo produktivni je tako no pod vedrim nebom...uz plodno vlazno tle...poseje se kao podela imovine...vazda aktuelno seme razdora...ili razdora hi-mena...a ne...to je crtac :think:

ovaj...hmm...da...burn the witch...kao sto su stari gasili ugljevlje...nadrimedecina je cudo
zamotana u maramu i kecelju...cuva koze i cita nicea...jesss... :lol:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: :ok:
 
Predlazem da TORQUEMADA poblize objasni sta je zaista zeleo sa ovom temom i anketom. Da li treba da se raspravlja o sunovratu drustva i posledicama po mlade narastaje, ili da se pljuje po svim zenskim osobama koje ne zele da cute & crvene, peru svojim muzevima noge, trpe batine i pomire se sa tim da neke stvari ne mogu rade jer su zenskog pola.

I ne znam zasto je tema postavljena na religiji... Mislim, vidim, treba pricati o pravoslavlju, ali meni ovo vise spada u opstedrustvene teme.

:ok: о томе:mrgreen: суноврат омладине кроз призму удаљавања од православља
 
Predlazem da TORQUEMADA poblize objasni sta je zaista zeleo sa ovom temom i anketom. Da li treba da se raspravlja o sunovratu drustva i posledicama po mlade narastaje, ili da se pljuje po svim zenskim osobama koje ne zele da cute & crvene, peru svojim muzevima noge, trpe batine i pomire se sa tim da neke stvari ne mogu rade jer su zenskog pola.

I ne znam zasto je tema postavljena na religiji... Mislim, vidim, treba pricati o pravoslavlju, ali meni ovo vise spada u opstedrustvene teme.

a naslov?
a "anketa"?
a "uvodni post"?
a postovi poslije...?
to mu se sve omaklo jer je...nevjest...malisan?
kako...slatko

pomozimo djecaku da se preciznije izrazi...:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top