Девојке и православље

Девојке у србији су:

  • религиозне и пристојне

  • еманциповане и нерелигиозне

  • далеко од православља

  • подлегле материјализму

  • ни оне саме не знају где су


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
апсолутно никог нисам увредио,што значи да ти сугеришеш неистине и подмећеш ми,а то што се теби не свиђа тема није мој проблем:cool:


pa sad...ono sto jesi uradio i ono sto mislis da si uradio...razlicite stvari...
no, na moderatorima je da odluce...

uostalom, trazio si da kazem sta mislim...o temi...:manikir:
 
pa sad...ono sto jesi uradio i ono sto mislis da si uradio...razlicite stvari...
no, na moderatorima je da odluce...

uostalom, trazio si da kazem sta mislim...o temi...:manikir:

тема је веома актуелна и истинита,не знам у чему је проблем,уосталом мени се не свиђа пола тема на крстарици,па не тражим да се укину:rtfm:
 
тема је веома актуелна и истинита,не знам у чему је проблем,уосталом мени се не свиђа пола тема на крстарици,па не тражим да се укину:rtfm:

tema nema veze s istinom
uvredljiva je; kako za zene, tako i za pravoslavce...oba spola
jedino o cemu...svjedoci je tvoj specifican odnos prema...zenama
znaci, nije bez... sadrzaja, ali tom sadrzaju mjesto na ovom pdf nije...
mada, ruku na srce, ovako kako si srocio...tesko da mu je bilo gdje mjesto...mozda na pdf Zdravlje...pa ako se smiluju da ti preporuce nekog....:confused:
 
Poslednja izmena:
tema nema veze s istinom
uvredljiva je; kako za zene, tako i za pravoslavce...
jedino o cemu...svjedoci je tvoj specifican odnos prema...zenama
znaci, nije bez... sadrzaja, ali tom sadrzaju mjesto na ovom pdf nije...
mada, ruku na srce, ovako kako si srocio...tesko da mu je bilo gdje mjesto...mozda na pdf Zdravlje...pa ako se smiluju da ti preporuce nekog....:confused:

не бих се сложио, ако ти мислиш да однос мушкарца према жени треба да буде беспоговорно шлихтање и прихватање њеног понашања чак и кад је погрешно,онда то није исправно. опет ми подмећеш своје сугестије које су нетачне,нема потребе да се бавиш мојом психом,немој да спамујеш тему безвезе:rtfm:
 
не бих се сложио, ако ти мислиш да однос мушкарца према жени треба да буде беспоговорно шлихтање и прихватање њеног понашања чак и кад је погрешно,онда то није исправно. опет ми подмећеш своје сугестије које су нетачне,нема потребе да се бавиш мојом психом,немој да спамујеш тему безвезе:rtfm:

procitaj boldovano..nekoliko puta ako je potrebno...tj. dok ne skapiras
da je to sto si napisao identicno ovoj temi; rezultat tvoje...projekcije, a ne stvarnost/cinjenice...:)

da se razumijemo; mene tvoja...psiha...sama po sebi uopce ne zanima
medjutim, nisam duzna trpjeti tvoje ili bilo cije uvrede na racun svog spola...tj. zenskog roda
i trazim da se to sto si napisao...skloni...ukoliko moderatori ustanove da za to ima povoda tj. da jesam u pravu
 
Poslednja izmena:
procitaj boldovano..nekoliko puta ako je potrebno...tj. dok ne skapiras
da je to sto si napisao identicno ovoj temi; rezultat tvoje...projekcije, a ne stvarnost/cinjenice...:)

da se razumijemo; mene tvoja...psiha...sama po sebi uopce ne zanima
medjutim, nisam duzna trpjeti tvoje ili bilo cije uvrede na racun svog spola...tj. zenskog roda
i trazim da se to sto si napisao...skloni...ukoliko moderatori ustanove da za to ima povoda tj. da jesam u pravu

истина не може никако да вређа:lol: ти заступаш цео женски род?да се ниси мало преценила:hahaha::hahaha: које да склоним,шта ти се не свиђа?:hahaha::hahaha::hahaha:
 
истина не може никако да вређа:lol: ти заступаш цео женски род?да се ниси мало преценила:hahaha::hahaha: које да склоним,шта ти се не свиђа?:hahaha::hahaha::hahaha:

ne, ja zastupam sebe...kao ljudsko bitje te zenu...
ti rece da nikog nisi uvrijedio...? a ovo boldovano znaci sta...da stojis iza svojih rijeci?
odlicno, cvrsto se ufati za iste u tom slucaju i pusti moderatore da rade svoj posao
 
ne, ja zastupam sebe...kao ljudsko bitje te zenu...
ti rece da nikog nisi uvrijedio...? a ovo boldovano znaci sta...da stojis iza svojih rijeci?
odlicno, cvrsto se ufati za iste u tom slucaju i pusti moderatore da rade svoj posao

ниси у праву,превише си импулсивна...нормално да не вређам,нити бих имао ишта против да се прича о односу момака према православљу,у чему је проблем,значи треба да браним цео мушки род иако има педофила,силеџија,болесника, лопова??нормално да не! а ти то радиш са женама! ниси у праву и престани да смараш:bye:
 
ниси у праву,превише си импулсивна...нормално да не вређам,нити бих имао ишта против да се прича о односу момака према православљу,у чему је проблем,значи треба да браним цео мушки род иако има педофила,силеџија,болесника, лопова??нормално да не! а ти то радиш са женама! ниси у праву и престани да смараш:bye:

evo ga opet...:roll:
a sto ti ne bi, sinko, pricao, za promjenu, o nekome/necemu sto poznajes...
ili mislis da poznajes...npr.muskarcima...?
nego si fino doso i postavio klasicnu pljuvacku temu o zenama i nastavljas, bez pardona...:lol:

uostalom, kakve veze imaju "djevojke" i pravoslavlje...?
osim sto su neke pripadnice zenskog roda pravoslavne vjere...
to je najsugavija moguca generalizacija, a ovo ostalo su obicni ispadi zenomrsca...amatera :lol:
 
тема је веома актуелна и истинита,не знам у чему је проблем,уосталом мени се не свиђа пола тема на крстарици,па не тражим да се укину:rtfm:

мени се не свиђају теме о црногорцима,ел може неко да их позатвара,пошто видим овде испуњавају жеље:hahaha::hahaha:
 
evo ga opet...:roll:
a sto ti ne bi, sinko, pricao, za promjenu, o nekome/necemu sto poznajes...
ili mislis da poznajes...npr.muskarcima...?
nego si fino doso i postavio klasicnu pljuvacku temu o zenama i nastavljas, bez pardona...:lol:

uostalom, kakve veze imaju "djevojke" i pravoslavlje...?
osim sto su neke pripadnice zenskog roda pravoslavne vjere...
to je najsugavija moguca generalizacija, a ovo ostalo su obicni ispadi zenomrsca...amatera :lol:

ти имаш озбиљан проблем са таквим ставом:think: нећеш ни да саслушаш туђа мишљења? :eek: нормално да се подразумева однос девојака у србији према православној вери, незавидна ситуација што се тиче духовног живота у материјалистичком друштву итд:super:
 
ти имаш озбиљан проблем са таквим ставом:think: нећеш ни да саслушаш туђа мишљења? :eek: нормално да се подразумева однос девојака у србији према православној вери, незавидна ситуација што се тиче духовног живота у материјалистичком друштву итд:super:

gledaj, da si to postavio iole razumno
npr. odnos mladih pravoslavaca prema tradiciji, duhovnim vrijednostima, moralu i slicno
u Srbiji, danas...
nema problema

no, procitaj sta ti, coek, piskaras; "djevojke i pravoslavlje" pa onda tirada o posrnulim...djevojkama...:eek:
to nije za pdf religija vec za...nesto drugo...vec ti rekoh...:manikir:
uostalom, sve sto si iznio su generalizacije, projekcije (tvoje...osobne) i obicno olajavanje...najgadnije od svega je sto posezes za pravoslavljem...da bi cinjenicu
da si...u problemu sakrio...koja... patetika, jbte...:lol:

i nije normalno
i ne podrazumijeva se ista od toga sto si natrabunjao...
vec je hrpa pubertetskih budalastina... :thumbdown:
 
Ja ovu temu ne razumem.
Tj, ono sto ja vidim, jeste ono o cemu prica Vragana, ali se nesto nadam da sam pogresno razumela, da nije to bio cilj teme.

Da je doslo do sunovrata drustva, jeste. Ali to se desava i mladicima i devojkama, i mladima i starima. I nema to mnogo veze sa religijom, cini mi se.

PS-Znam mnogo pristojnih osoba koje nisu nimalo religiozne, tako da ne kapiram opcije u anketi.
 
Ja ovu temu ne razumem.
Tj, ono sto ja vidim, jeste ono o cemu prica Vragana, ali se nesto nadam da sam pogresno razumela, da nije to bio cilj teme.

Da je doslo do sunovrata drustva, jeste. Ali to se desava i mladicima i devojkama, i mladima i starima. I nema to mnogo veze sa religijom, cini mi se.

PS-Znam mnogo pristojnih osoba koje nisu nimalo religiozne, tako da ne kapiram opcije u anketi.

слажем се
 
gledaj, da si to postavio iole razumno
npr. odnos mladih pravoslavaca prema tradiciji, duhovnim vrijednostima, moralu i slicno
u Srbiji, danas...
nema problema

no, procitaj sta ti, coek, piskaras; "djevojke i pravoslavlje" pa onda tirada o posrnulim...djevojkama...:eek:
to nije za pdf religija vec za...nesto drugo...vec ti rekoh...:manikir:
uostalom, sve sto si iznio su generalizacije, projekcije (tvoje...osobne) i obicno olajavanje...najgadnije od svega je sto posezes za pravoslavljem...da bi cinjenicu
da si...u problemu sakrio...koja... patetika, jbte...:lol:

i nije normalno
i ne podrazumijeva se ista od toga sto si natrabunjao...
vec je hrpa pubertetskih budalastina... :thumbdown:

па ако си толико осетљива на девојке,ти постави тему о момцима немам ништа против,свако има своје мишљење:ok: а где су твоје пројекције њих не рачунаш?:mrgreen:
 
Да ли девојке у србији имало размишљају о пристојности,вери,верности и врлинама које треба да имају? Да ли осим крпица,секса,разних облика блуда и оргијања, остане мало времена да се посвете духовном и интелектуалном уздизању? У овој земљи са поремећеним вредностима стварно је тешко бити пристојна образована девојка:roll:

Kakva tema...a tek pozadina iste...grok,grok....

Ti si pravi primer...tih poremećenih...(vrednosti)...:mrgreen: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top