Devci (Nevini muskarci)

U Japanu ima agencija da zzene - jel Japanke - koje su dal zbog obaveza, karijere i sl frustracija "zaboravile" da negde usput treba da se i yebu, i tako, kao device dochekaju 30 i neshto jache... Onda ih iskusni iz agencije srede (mada naglashavaju da su ti iz agencije izabrani na osnovu umeca, a ne izgleda), chisto da prokrche put za dalje....
E sad, hteti a ne moci je tuzzno. Zato, otvorimo agenciju za devce....
 
Spock:
E ovaj ljuba je poceo opasno da *****...
Ma ajde bre, ko zna sta mu fali...posle da me proganja....chibe bre...

Мала кад ти звекнем дандару биће ти глава ко у Бошка Бухе 3 дана...:lol: :wink:

...иди за тренутак сам помислио да је други ред намењен мени...реко' прсла жеМска скроз:lol:

Snezna_kraljica:

Ма код свих је тако...само не желе да признају...бар код типова (ето видиш Хелен...неће да чека па то ти је...:lol::wink: )...мислим кад се заљубе...не верујем да ће неко упропастити све остало због секса...е сад ако није у питању заљубљеност...сушта супротност...не знам ко би се цимао...Љ уз С је права ствар, али кад нема првог, добар је и С.
 
moj bivsi je bio nevin a onda je upoznao mene... :wink:
meni to nije bio nikakav problem, bila sam zaljubljena do usiju i bilo mi je slatko da vidim da i muskarci imaju tu frku od prvog puta kao i zene, mozda cak i vecu.
prvi sex se dogodio posle par meseci i nije sve u pocetku bilo tako sjajno, trajalo je kratko i bilo prilicno trapavo i nesigurno, ali posle nekog vremena, on se potpuno opustio i prepustio i postao najbolji ljubavnik koga sam ikada imala.
proveli smo lepe 4 godine zajedno i doslo je vreme da svako krene svojim putem...
 
devac devac
nevin mu je pevac :D

... ozbiljno, nezamisliva mi je takva situacija, tj. zamisliva al ne mogu imati dovoljno empatije da bih shvatio. kao shto neki rekoshe, il je tip ekstra ruzhan, ili ima "ozbiljan problem" tipa stidljivost, samopouzdanost, komunikacija..... ja bih josh pridodao sortu ljudi koja se teshko prilagodjava, al to mu dodje i jedan "problem". moj najbolji drug, moje godishte, je takav sluchaj. nimalo nije ruzhan, poprilichno je prichljiv al jednostavno ne mozhe da se prilagodi drushtvu prezrelih klinki sa kojima nesrecjnik ne zna shta da pricha jer ih nishta ne zanima a suvishe je lenj da se potrudi i nadje sebi neku tako retku normalnu. i ja imam isti problem, a manje sam komunikativan od njega, al nimalo nisam lenj.
 
Мени не би сметало, напротив. Више бих волела да је невин, него да је преврнуо пола града. Волела бих да сам некоме прва. Ја сам онај посесивни тип.
 

Back
Top