Devci (Nevini muskarci)

Najveca tragedija je sto danas prosjecni i netalentovani muskarci imaju vise zena nego ikada.Naravno da postoje i muskarci koji su prosjek pa ajde da kazem i ruzni pa nemaju zene al opet ima tako harizmaitcnih lijepih muskarca koji bukvalno nisu seks do 40 imali samo sto zive tiho mirno,toliko klasno zrace da ono izgledaju ko neki filmski glumci i to je danas u 21 vijeku najizrazenije.Nekada celav muskarac to kazu stare generacije muve su bjezale od takvih likova a ne zeneDanas masu njih ima zena (Relja,Cvija,Vin Dizel) takvi muskarci 50,60,70 ne bi ribe gledali
 
Danas je faca npr Di Kaprio,Gosling,Vin Dizel,Relja,Bikovic qq prosjecni likovi,prosjecnog izgleda.Pa jesu li ljudi svjesni kakvi su ljepotani ziveli nekada to su bile hodajuce harizme.Alen Delon sam kaze gadi mu se danasnja era,Sam kaze muskarci bez talenta, harizme dobijaju poslove zene sve.To je tragedija danasnjeg doba
 
Meni kuci kazu npr zavidan si ja se smijem na koga Relju i slicne likove smijesno.Trebao bi da budem npr zavidan na Alen Delona a ja na njega ne zavidim,ja Alena Delona obozavam.I sad mi zene pricaju ne znam sto je sladak Bikovic i slicni a ruzni likovi daaaj,lijep im Dzoni Dep kepec od Meter i zilet.Znaju li ljudi ko je Cineyth Arkin,Robert Redford, Gabriel Corrado,Paul NewmanAlen Delon,Alessio Orano,Gregory Peck... itd itd pa ja prvi sve te likove volim zato sto su elita,talentovani ljudi.A takve muskarce imate i danas u 21 vijeku samo sto zive mirno van svega mnogi ni zenu nemaju pa to je tragedija.Balkanske zene prirodno se loze na seljobere i klosare
 
Poslednja izmena:
Samo jedan primjer glumaca 60 ih 70 ih,Cuneyth Arkin u poznijem dobu izgleda bolje nego 95 posto danasnjih glumaca mediokriteta
 

Prilozi

  • images.jpeg
    images.jpeg
    5,8 KB · Pregleda: 4
  • s-fce733595aa922856dc5efcf95030ed6e76aba87.jpg
    s-fce733595aa922856dc5efcf95030ed6e76aba87.jpg
    67,1 KB · Pregleda: 4
Niti lezim na parama niti mi uopste pada na pamet da placam prostitutke, ona za pola sata zaradi dve moje dnevnice, e pa toliko blesav nisam.
Vidi ljudi generalno misle da kad neki muskarac tako dugo nije imao vezu ili seksualni odnos itd ,da je takav muskarac il ruzan,il cudan,ili je samotnjak itd itd.Znam licno ljude koji izgledaju super,zgodni kao glumci,gradjeni da ih ne znas a ugledas ih mislio bi ovi imaju tone zena kraj sebe.Ocu da ti kazem nema pravila.Cak danas pa aj da kazes zadnjih 30 godina vecinom najvise zena imaju cak ruzniji muskarci ili solidnog izgleda,proslo je vrijeme ljepotana to je bilo tamo 60,70 ih posle opadanje.Danas celavci izvode ribe nekad su bili za ruganje.Pogledaj samo te javne face tu nemas nijednog ljepotana ili facu.Imas ovako neke gradske likove koji imaju neku pricu ok al sve je to 4 Liga.Zamisli da je 60 ih Segej Trufunovic bio faca ili Bikovic il Georgiev kepec od metar i zilet msm lik ok izgleda nista posebno,oni bi tada bili nevinih do 50 e godine, realno.Danas imaju prodju jel je licnost,harizma po strani
 
Ljepotani su marginalizovani u 21 vijeku ne samo kod nas.Danas ces takve likove srest na margini.Ono vidis ga ovaj je Brando za sirotinju,ovaj je Delon za sirotinju itd.A na tv likovi koji im nisu do koljena.Ima tu i ljubomore,kada je neko previse lijep ni zene ga onda nece,pada i njima samopouzdanju jel ne mogu onda da cuvaju svoje kul ledeno lice,nego bi uzdisale otkrile se itd.A onda i posao ces teze nac jel ce manji i ruzniji muskarci na poslu da te miniraju.Dobro je rekao Delon da mu se gadi ova epoha.Ruzni muskarci bez harizme dobijaju sve.I onda to kompenzuju tipa ima tetovazu,il neki nadimak,il je reper itd,biznismen itd
 
Poslednja izmena:
Sad je bitan samo debeo novcanik.
Bitan je i nekad bio.Al se znalo da mediokriteta nemaju prolaz.Danas imas ljude nevidjeno lijepe harizmaticne samo su marginalizovani,masu njih vene to je tragedija.Da gledas Juzni Vjetar danas i one idiote bez ljepote harizme itd.Pazi kada jedan Delon kaze gadi mu se danasnje doba,covjek provalio sve.Ne glumi zadnjih 30 g kaze nemam vise motiv.Vidio seljobere oko sebe,novo vrijeme.Pa ko mu je ravan bio niko a imao sve jake face uz sebe 60 ih
 
Zene tu sada plivaji gledaju da se snadju,usidre nekom nije ni njima lako,nemaju one Iluzija odavno i snova.Vec su pocele da poprimaju osobine muskraca kao u feudalnom dobu da smo.Zao mi je njih a i muske.Ne gledam to sada anti i te fore.Treba gledat uvijek siru sliku
 
Poslednja izmena:

Back
Top