Detitoizacija (2)

Josip Broz Tito, njegov lik i delo, za Srbe je bio

  • Potpuno pozitivan

    glasova: 27 20,8%
  • Uglavnom pozitivan

    glasova: 14 10,8%
  • Neutralan

    glasova: 4 3,1%
  • Uglavnom negativan

    glasova: 22 16,9%
  • Potpuno negativan

    glasova: 63 48,5%

  • Ukupno glasova
    130
Druže, veći je komunizam u Indiji nego u Kini.
U Kini je vlast koja je povezana sa moćnicima koji poseduju dobar deo privatne svojine...
To je kao državna mafija.

Šta ti misliš zašto Vučić oduševljeno trči tamo i vraća se sa osmehom kao malo dete kad je videlo sisu.

Управо о томе ти причам. Ти моћници су под контролом КП-а и раде због интереса КП-а.
 
Па они су социјалистичаа држава. Они тек треба да постигну комунизам.

Па и САД је социјалтичка држава .. мало има расних немира.. мало мафије .. мало млате све за јевтине сировине ..

Дајмо шансу Трампу
 
Nisu mi jasne patriote, naime krive za Tita sve...za tih 35godina...
Jedan poredak se menjao drugim...
Koliko bi onda monarhiji trebalo, ubrzan kurs od 100godina...i opet bi krivili Tita.
Postoji krivica Tita u periodu od 1965-1975 u smislu da nije zeleo da rizikuje da mu skinu glavu cim se povuce iz politike kao pocasni predsednik, a ja mislim da mu ne bi skinuli glavu...
Nije imao samopouzdanja u selekcione metode koje bi primenio....
A nije bio obrazovan da moze da zna razne metode u poslovanju...
Da sam ja na njegovom mestu ja bih izabrao omladinca ili vise njih, jer nova generacija ima novu svest to je sigurno...
Lakse je videti sta si uradio ako pustis mlade da ispolajvaju ono sto osecaju kao sustinu zivota...
 
Управо о томе ти причам. Ти моћници су под контролом КП-а и раде због интереса КП-а.

КП је експлоататор ,, понављам .. то није диктарура пролетеријата

већ диктатура над пролеријатом

диктатура пролетеријатом
 
Па и САД је социјалтичка држава .. мало има расних немира.. мало мафије .. мало млате све за јевтине сировине ..

Дајмо шансу Трампу

САД су беслатна здрасвена нега и возови = хардкор социјализам.... :hahaha:
 
КП је експлоататор ,, понављам .. то није диктарура пролетеријата

већ диктатура над пролеријатом

диктатура пролетеријатом

Види не знам шта је. Кинези су веома методични и они НИКАД не раде краткорочне планове.
 
Роботе треба увести у свим пољима како би се укинула робовласничка занимања. Ценим да данас не идеш чезом до града. :D
Zdravlje na prvom mestu.

Avion/ Kola / autobus/ voz za velike distance.
Bicikla i motor za manje.
A dnevne rute do 5km peske...

Ribotizacija će uništiti čoveka, pretvoriće ga u debila.
 
Postoji krivica Tita u periodu od 1965-1975 u smislu da nije zeleo da rizikuje da mu skinu glavu cim se povuce iz politike kao pocasni predsednik, a ja mislim da mu ne bi skinuli glavu...
Nije imao samopouzdanja u selekcione metode koje bi primenio....
A nije bio obrazovan da moze da zna razne metode u poslovanju...
Da sam ja na njegovom mestu ja bih izabrao omladinca ili vise njih, jer nova generacija ima novu svest to je sigurno...
Lakse je videti sta si uradio ako pustis mlade da ispolajvaju ono sto osecaju kao sustinu zivota...

ок ок .. Алцхајмер Паркинсон ..

кардио пнеумо нефро и остала чудеса.. ионако хомо сапијенс није зизајниран да хардверски издржи дуже од четири децније

Већа ј емистерија софтвера .... ево 14 000 година копирања .. са медијума на медијум .. и баш грешке у 'транскришцији


Пре два миленијума један хтео да реформише Хебрејиза, ... кад оно 'измислише''нову''религију '

То је као када би неко хтео да направи штакер за америчку утичницу аааааа добије УСБ
 
Zdravlje na prvom mestu.

Avion/ Kola / autobus/ voz za velike distance.
Bicikla i motor za manje.
A dnevne rute do 5km peske...

Ribotizacija će uništiti čoveka, pretvoriće ga u debila.

Види раније су људи радили у каменолом са пијуцима а данас постоје машине које копају камење саме...

1593886426975.png
 
Mi smo nesrećno zamenili petoletka sa planom od 3 -6 meseci...
Kakva tuga.
Vučić podeli sirotinju od 100e i evo već sada posle mesec dana kaže da država nema pare, nismo u komunizmu 😆

Петолетку смо заменили са пројектом и завршили са животом од данас до сутра надајужи се вечности ....:)
 
To mi govori da su ljudi nekada znali sami da kopaju..
Snadji se bez tehnike u prirodi...tu leži joker.


Мени то говори да су људи раније било робови и да такви послови су душу дали за капитализам. Заправо такви робовски послови и одржавају капитализам.

Продуктивност >>> Екологија
 
Мени то говори да су људи раније било робови и да такви послови су душу дали за капитализам. Заправо такви робовски послови и одржавају капитализам.

Продуктивнос >>> Екологија
To reci mučenicima u foxkonu koji spavaju u fabrici i rade po 16h

A fabrika puna robova...i robota 🙄
 
To reci mučenicima u foxkonu koji spavaju u fabrici i rade po 16h

A fabrika puna robova...i robota 🙄


Радници радиће много лакше послове управо захваљајући роботима. На тај начин моћи ће да проведу дуже време за собом и да поразмисле мало о сврси живота уместо што су стално заглављени у бесконачну рутину као биолошки роботи. Рутина је та која одржава капиталистички систем јер те испере мозак да стално мораш да радиш како би преживео.

Човек је иначе интелигентно биће али је заглављено у ланцима. Наш циљ треба да буде да ПРЕСЕЧЕМО те ланце.
 
Радници радиће много лакше послове управо захваљајући роботима. На тај начин моћи ће да проведу дуже време за собом и да поразмисле мало о сврси живота уместо што су стално заглављени у бесконачну рутину као биолошки роботи. Рутина је та која одржава капиталистички систем јер те испере мозак да стално мораш да радиш како би преживео.

' Европски радник много лењо. Пуно прича мало ради '

Си Жи Пинг
 
Радници радиће много лакше послове управо захваљајући роботима. На тај начин моћи ће да проведу дуже време за собом и да поразмисле мало о сврси живота уместо што су стално заглављени у бесконачну рутину као биолошки роботи. Рутина је та која одржава капиталистички систем јер те испере мозак да стално мораш да радиш како би преживео.
Ja sam za Nordijski model.
Nisam video da Kinez smanjuje radno vreme onim mučenicima..a toliko robota...
 

Back
Top