Desperate Housewives

Ja pre neki dan odgledala prvi put celu .... kad je onoj crvenokosoj umro muž ... i bila sam očajna .... Nisam ukapirala ništa - a ova predstavljena kao da je heroj koji je u krajnju ruku našla crknutog miša u sanduku ... Fuj .....

I sve te domaćice su mi malo pomerene ..... nije mi se dopala serija.
 
Poslednja izmena:
ma ja pre neki dan videla, kosta oko 500din, nesto na foru simsa....kao igrac napravi jos jednog stanovnika Visterije lejn i kao otkriva tajne, sredjuje kucu, druzi se sa gabrijelom, linet, suzan i bri...ma sta ja znam...ne deluje toliko lose za te pare, ali se na ulici moze naci za 200-300 din....;)
Imam ja na telefonu igricu,ako je ista,nije losa,kao bacas kockice,prelazis polja,odgovaras na pitanja iz serije,pricas sa njima i zivis tu,tajne pisu u nekim kovertama..
 
Slazem se ;) Ali isto tako mislim da ga malo preterase sa onim vezanim u podrumu... Mada to moze i da se gleda kao sustina cele serije - svi lepi, nasmejani, ljubazni, a u sustini imaju "tajne zakopane u podrumu"

Pa upravo je to poenta serije. Koliko god se trudili da sebe, svoju porodicu, zivot uredimo i prikazemo sjajno, toliko se ono sto smo prilikom tog "spremanja" zagurali ispod tepiha, pokusava da oslobodi.
Najbolja stvar u seriji su mi paralele koje povlaci Meri Alison (valjda se tako zove ona komsinica koja se ubila na pocetku) na pocetku i na kraju epizoda, a koje su prilicno lepo i smisleno sastavljene tako da sasvim imaju smisla.
 

Back
Top