Desperate Housewives

ne znam zasto, ali imam osecaj da ce kraj biti najgori kraj u istoriji serija :( (nadam se da nisam u pravu)
ali kako se cini, nece biti srecan kraj kao sto smo se nadali

p.s. da li vam se svidjaju bri i advokat kao par?
 
ne
palo mi je na pamet da bi mogao da se vrati onaj Keith i da oni budu zajedno
možda nije realno al bi bilo najbolje
misim osim ako ne ode na neku robiju
al mislim da će priznati svi
mislim nemam pojma jedva čekam ponedeljak
a vraća se i ona ziljava Ketrin, ne znam zašto
 
Sto me nervirate:evil:
Ne znam ni kad cu stici da skinem ni kada da odgledam, ni koji br epizode da skidam ako je poslednja koju sam gledala ono kada Bri pristaje na kraju da ide na veceru sa advokatom valjda 20-ta:besna:
nista bre ne znam :(
 
Ako je nekome dosadno nek mi napise na pp sta se desavalo od 8 sezone(cini mi se da sam to poslednje gledala) neka 12-13 epizoda bese poslednja posgledana a nema sanse u skorije vreme da cu imati vremena da gledam.

Ranije sam gledala na nekim sajtovima, bez prevoda gledam. Ali zadnjih puta sam jedva iskopavala na nekim desetim.
Ako neko ima ideju gde mogu da gledam a da ne moram skidati nek napise? prevod mi ne treba
 
:zurka::zurka: odgledala, odlgledala la la la la la
malo mi je bilo ko nemi film da gledam, kocio mi net iskakali mi oni prozorcici: koliko ruku vidite? O vi ste 10000000 posetilac kliknite ovde i tako to ali elem, pre svega hvala dragoj Tsy :heart:sto me je prosvetlila. Kad bi znali cime se moj muz i kum bave, i koliko tehnike i svega ima na sve strane oko mene, moja sramota bi bila jos veca, al sta cu kud cu, kad mi uvek sve serviraju na tacni, od sad samo watch online:cool:

E sad, sudjenje tj presuda- meni skorz ok, ja sam na bakicu zaboravila (kod nas na trafici radi zene pljunuta gdja Meklaski, kad sam je prvi put videla, sve se mislim odake znam zenu:eek:), ona Bri mi je tako lepaaa...svidja mi se vencanica ona druga koju je Rene nosila (sto nije kljucno za seriju,al sta cu kad mi se svidja)..ostalo, pa da kazem ocekivano, lepo, sve mi je nekako ok, bas ce mi nedostajati..

Jexy i duhovi: Da, ljuti su producenti na Idi...al fali jos likova dosta, mada su oni epizodni,a Idi je bila carica.

Nemesis:heart:
 
pa meni se ne svidja kraj, ali uopste! :( zasto smo 8 godina gledali njih i njihovo prijateljstvo koje je bilo toliko jako i prolazilo kroz sve, ako na kraju nece ostati zajedno? :(
msm ceo dan sam bio bas tuzan zbog toga, tako sam zavoleo seriju i uvek mi je bilo lepo da gledam koliko je sve lako uz prave prijatelje i na kraju ih sve razdvoje -.-
a da ce biti tesko, bice... 8 godina smo cekali nove epizode, po celo leto ih cekamo, a sad je gotovo :(
stvarno se nadam da ce snimiti film.
 
pa meni se ne svidja kraj, ali uopste! :( zasto smo 8 godina gledali njih i njihovo prijateljstvo koje je bilo toliko jako i prolazilo kroz sve, ako na kraju nece ostati zajedno? :(
msm ceo dan sam bio bas tuzan zbog toga, tako sam zavoleo seriju i uvek mi je bilo lepo da gledam koliko je sve lako uz prave prijatelje i na kraju ih sve razdvoje -.-
a da ce biti tesko, bice... 8 godina smo cekali nove epizode, po celo leto ih cekamo, a sad je gotovo :(
stvarno se nadam da ce snimiti film.

E da ga ne snime
pa da u.seru k'o sto su u.srali sex i grad
 

Back
Top