Desperate Housewives

da, u pravu si za likove.. pola likova samo tako nestane i ne spominju ih... msm kako je to glupo.. isto je nestao i onaj Suzanin sin, MJ (EmDzej) .. i meni je najgluplje sto se vise nista ne spominje o Gabrijelinoj pravoj cerci.. kako je samo tako zaboravila pravu cerku, kao da nikada nije ni postojala? bzvz je to producent odradio..

Tomova cerka je takodje nestala. Poslali su je da zivi sa babom jer nije mogla da podnese Linet..Tom je izgleda zaboravio da ima jos jedno dete. :eek:
 
kako su posele 8 godina upropastili seriju na kraju, ja ne verujem. ne znam sto im je ovo trbalo, zar nije lepo moglo sve da se zavrsi sa happy endom??
pazite sta vam kazem, na kraju ce 100% sve domacice zavrsiti same i ocajne, bez muzeva, i imace samo jedna drugu.. ili druga varijanta je da ce svi likovi zavrsiti u zatvoru jer ih je vec dosta umesano u zlocin.. tj. dosta zna za to, a time su saucesnici..
steta.. :(
 
Ja sam tek sinoc odgledala, i bas su mi mlake ove poslednje dve epizode, mislim mogu oni to i bolje sigurno.
Jedino sto ovde nema sansi da predvidim sta ce biti na kraju, toliko umeju da me iznenade kao ni u jednoj seriji tako da me to raduje..
Jexy, a jel su posledje 2 epizode stvarno po 2h...negde sam procitala i nema sile da se setim gde, mislim mozda cak na abc sajtu:think:
 

Back
Top