Dešavanja u Nišu

ШТО ЈУЖНИЈЕ...ТО ТУЖНИЈЕ ...:(:(:(

NIŠLIJE NA OPREZU: U naseljima se formiraju noćne straže da alarmiraju dolazak “pauka” :sad2:

Udruženje predsednika skupština stanara saopštilo je da meštani u dva niška naselja organizuju takozvane noćne straže koji u večernjim časovima vode računa da im automobile ne odnese “pauk” Parking servisa.

Parking-servis-PAUK.jpg


Остало на линку ► http://www.niskevesti.info/nislije-...aju-nocne-straze-da-alarmiraju-dolazak-pauka/
 
Pametno. Parkiranje u gradu nije dobro isplanirano pa sad građani ispaštaju. Zgrade su se pravile i prave se bez ikakvog rezona i urbanističkog plana pa se sada stanari parkiraju po trotoarima i zelenim površinama jer nemaju predviđeno mesto za parkiranje svog vozila. Pauci vrebaju i otimaju sve što ima padne šaka. Tumače zakon kako im odgovara a to znači da svuda gde nema znaka za Parking je zabranjeno parkiranje i mogu da podižu vozila. Dok nekome ne odleti glava a to je obično neko ko je zadnja rupa na fruli a ne neki rukovodioc JKP Parking Servisa grad i država se neće ozbiljno pozabaviti ovim pitanjem.
Tek kad padne prva žrtva napuniće se novine i postaviće se pitanje zakonitosti poslovanja ovog lopovskog udruženja. Najžalosnije od svega je prećutno odobravanje vlasti o legalizovanoj pljački naroda. Što se mene tiče ja ću na sledećim izborima glasati za bilo koga ko će obećati da će stati na put ovim lopurdama.
 
Poslednja izmena:
Pametno. Parkiranje u gradu nije dobro isplanirano pa sad građani ispaštaju. Zgrade su se pravile i prave se bez ikakvog rezona i urbanističkog plana pa se sada stanari parkiraju po trotoarima i zelenim površinama jer nemaju predviđeno mesto za parkiranje svog vozila. Pauci vrebaju i otimaju sve što ima padne šaka. Tumače zakon kako im odgovara a to znači da svuda gde nema znaka za Parking je zabranjeno parkiranje i mogu da podižu vozila. Dok nekome ne odleti glava a to je obično neko ko je zadnja rupa na fruli a ne neki rukovodioc JKP Parking Servisa grad i država se neće ozbiljno pozabaviti ovim pitanjem.
Tek kad padne prva žrtva napuniće se novine i postaviće se pitanje zakonitosti poslovanja ovog lopovskog udruženja. Najžalosnije od svega je prećutno odobravanje vlasti o legalizovanoj pljački naroda. Što se mene tiče ja ću na sledećim izborima glasati za bilo koga ko će obećati da će stati na put ovim lopurdama.
Misliš stvarno stvarno žrtva?
Ne bi me čudilo, počesmo da se ubijamo za komad hleba.
 
Tuče su učestale sa radnicima Parking Servisa. Pre neku godinu je čovek ušao u kavez gde su mu ostavili auto i probio je ogradu a predhodno je nokautirao dva radnika PS. Samo je pitanje vremena kada će naići na neku tešku budalu sa nožem ili pištoljem.
 
Zbog proslave Dana policije, po nalogu MUP-a posečeni lampioni u centru Niša

800x600_lampion-foto-JV-stefanmarkovic.jpg


Skoro svi lampioni na Trgu kralja Milana, bilbordi, pa čak i tek postavljeni semafor koji pokazuje vreme dolaska autobusa, posečeni su, a rupe zabetonirane. U "Gradskom zelenilu” i Gradskom veću kažu da je to učinjeno po nalogu Ministarstva unutrašnjih poslova, koje će u Nišu organizovati proslavu Dana policije.

Л У Д И Л О :zblesav: https://forum.krstarica.com/showthr...-nalogu-MUP-a-posečeni-lampioni-u-centru-Niša
 
šiptari već godinama kupuju nekretnine po nišu
našli rupu u zakonu, kao pozajmljuju novac prodavcu nekretnine , forma umesto klasične kupo pordaje, pa kad istekne rok za vraćanje para oni aktiviraju hipoteku i uknjiže se kao vlasnici iste
 

Back
Top