Depilirano vs...

A sto volim vas sto kakite kako je svo brijanje stvar higijene..Inace te dlake kod zena sluze da zastite otvor od prljavstvstine, infekcija i sl al ajd...
Ranije sam se baktala sa brijanjem pa pustim neke vreme itd al posto mi posle brijanjabpar dana bude ko boginje da sam dobila pola crvenih tackica dok raste dlaka,tom problemu smo doskocili masinicom za sisanje..Problem resen deluje ko da je obrijano pre par dana,ononultra kratko, koza nije iziritirana i mirna backa..
Ako neko ima slican problem s eto mu resenja:ok:
Znaci da rezimiramo glatka cupi nema veze sa higijenom,vec sa uzitkom a sve ostalo je truc i trac...

Dobro cico, samo ti neguj dlake... niko ti en brani.:lol:
 
Brate ne pricam ja sta ko trdba da radi,ja bi mozda i depirila da mi koza nije retardirana(msm mogu al to je paćko kad krene da raste),poenta moje price je u razlogu jer svi pricaju razlog je higijena nije brate higijena tj zdravlje nego je da je lepo i glatko na dodir a to se zove uzitak.
Tj ko sto rekoh samo me to nervira tj te price a svako nek radi sta oce po sopstvenoj radosti..:))
 
Brate ne pricam ja sta ko trdba da radi,ja bi mozda i depirila da mi koza nije retardirana(msm mogu al to je paćko kad krene da raste),poenta moje price je u razlogu jer svi pricaju razlog je higijena nije brate higijena tj zdravlje nego je da je lepo i glatko na dodir a to se zove uzitak.
Tj ko sto rekoh samo me to nervira tj te price a svako nek radi sta oce po sopstvenoj radosti..:))

Sramota ih da kažu prave razloge, pa se vade na higijenu.:whistling:
 
Brate ne pricam ja sta ko trdba da radi,ja bi mozda i depirila da mi koza nije retardirana(msm mogu al to je paćko kad krene da raste),poenta moje price je u razlogu jer svi pricaju razlog je higijena nije brate higijena tj zdravlje nego je da je lepo i glatko na dodir a to se zove uzitak.
Tj ko sto rekoh samo me to nervira tj te price a svako nek radi sta oce po sopstvenoj radosti..:))

Al ne do njihove higijene nego moje ,da ne lizem ostatke urina na dlakama ili kojekakve hemije
 
A sto volim vas sto kakite kako je svo brijanje stvar higijene..Inace te dlake kod zena sluze da zastite otvor od prljavstvstine, infekcija i sl al ajd...
Ranije sam se baktala sa brijanjem pa pustim neke vreme itd al posto mi posle brijanjabpar dana bude ko boginje da sam dobila pola crvenih tackica dok raste dlaka,tom problemu smo doskocili masinicom za sisanje..Problem resen deluje ko da je obrijano pre par dana,ononultra kratko, koza nije iziritirana i mirna backa..
Ako neko ima slican problem s eto mu resenja:ok:
Znaci da rezimiramo glatka cupi nema veze sa higijenom,vec sa uzitkom a sve ostalo je truc i trac...

Mico
ovo važi za period kad smo živeli po pećinama i još nismo znali šta su gaćke.
 
Stvarno, po ovoj vrućini je suludo imati puštenu dugu kosu koja te još dodatno greje, pada po licu, pokriva oznojan vrat ...nije higijenski ni najmanje.:p

937fe3e4ce0d1624090021f99943b0cb--dyed-curly-hair-curly-hair-ombre-blonde.jpg
 
ko u salonima za šišanje pudlica hahaha to bi bio biznis... šišanje mufova pod pravim uglom u kalupima raznih oblika haha
pa kad krene takmičenje za zlatni žbun
al pazi ovu amazon forest :lol:
ykkncqs.jpg


- - - - - - - - - -

da imam kosu ko ova cica trpela bi svaki dan požar u vratu
 
Al ne do njihove higijene nego moje ,da ne lizem ostatke urina na dlakama ili kojekakve hemije
Druze pa ako lizes podrazumeva se da je oprana pre toga,inace ti ista stvar..Moze cupi da bude glatka i da krene sekret il da riba ide u wc itd...Msm ne kapiram podrazumeva se da je oprano..
Msm sad si mi malo zgadio zivot al ajd..
Kada se uzme dobar, zaista oštar, nožić i pravilno brije, nikakvih posledica nema kada dlake nastave da rastu.
Ajmo ovako probala sam sve do btijaca na koji se stavlja zilet..I nije poenta da se iziritiram dok brijem(mada moze i to da se desi)nego posle kad krene da raste raste ubogo i treba mu sto godina i nastanu crvene tackice dok dlaka izbijia i uvek bude uraslih....

Mico
ovo važi za period kad smo živeli po pećinama i još nismo znali šta su gaćke.
Jeste vazi..
U svakom sl ja glasam za sisanje na keca:lol:
 
ko u salonima za šišanje pudlica hahaha to bi bio biznis... šišanje mufova pod pravim uglom u kalupima raznih oblika haha
pa kad krene takmičenje za zlatni žbun
al pazi ovu amazon forest :lol:
Pogledajte prilog 449985

- - - - - - - - - -

da imam kosu ko ova cica trpela bi svaki dan požar u vratu

Kocka je pobedila.Onako minimalisticki fazon.:lol:

- - - - - - - - - -

Jbt kocka koje je poenta kocke..
 
Druze pa ako lizes podrazumeva se da je oprana pre toga,inace ti ista stvar..Moze cupi da bude glatka i da krene sekret il da riba ide u wc itd...Msm ne kapiram podrazumeva se da je oprano..
Msm sad si mi malo zgadio zivot al ajd..

Ajmo ovako probala sam sve do btijaca na koji se stavlja zilet..I nije poenta da se iziritiram dok brijem(mada moze i to da se desi)nego posle kad krene da raste raste ubogo i treba mu sto godina i nastanu crvene tackice dok dlaka izbijia i uvek bude uraslih....


Jeste vazi..
U svakom sl ja glasam za sisanje na keca:lol:

Da jeste sve mi upadale neoprane,svaka koja je uvek cista desi se da ne bude ukusna svaki put,mozda je zurila ili nije planirala da je spopadnem u liftu jbg,tako da se desi da ne bude 100% tip top,e sad sto se tice tvoje teorije o ne/higijeni zbog dlaka ne znam dal ti se desila zgoda sperme u sumi i kako se lako spira
 

Back
Top