Demokratska Stranka moze vrlo lako da bude najveci gubitnik ovih izbora

Vasington je vec rekao da ne bi nista imao protiv ucesca SNS-a u vlasti ali bez DSS-a . Videcemo sta ce na kraju biti.

Sve kombinacije su u opticaju.

pa to sam i napisao, samo je pitanje ko ce, sps-ds (sto mi je verovatnije) ili ds-sns (sto je manje verovatno), sto bi menjali, nek zavrse ono sto su zapoceli pa da proglasimo bankrot i nek nam zvanicno uvedu prinudnu upravu iz neke belosvetske organizacije da nam pootimaju jos privatna imanja sticana godinama rada nasih dedova i roditelja.
ovo zvuci kao teorija, ali bojim se da ce ta teorija biti u praksi.
 
Ja bih to volela,iskreno:Dda budu luzeri...

Tadic da moze, najradije bi udavio Dacica:lol:
Ja mislim da on vise njega ne moze ni da gleda ocima:lol:
Tomu jos manje...:lol:

- Nikolić meni da govori o poštenju?! To je s one strane pristojnosti – kazao je Tadić:lol:
- Oni imaju kuće i stanove, a ja imam knjige, svoje i svojih roditelja. To je moja imovina – kazao je Tadić
Siromashak:lol:'aj se skupimo da mu pomognemo:lol:
 
SNS, DSS, SPS su stranke koje kontrolisu masoni, pa te stranke podzava Amerika. DS, LDP i URS su stranke koje kontrolise Vatikan, tako da te stranke podrzava EU, odnosno Nemacka. Borba izmedju DS i SNS je sustinski borba za uticaj izmedju Amerike i Evropske unije. Zbog te borbe je stradao i pokojni premijer Zoran Djindjic.

Sta si ti sad ovde napisao:lol:
Nasmeja me, hvala:lol:
DSS sigurno ne kontrolisu masoni, DSS je pravoslavne vere:)
za ostale ne znam:)

Htela sam da kazem da stranke koje kontrolisu masoni, izbegavaju puno da pricaju o svojoj veri i uglavnom shire pricu da su sve vere iste,slicne,itd.
To se ne moze reci za DSS, jer DSS istice svoju veru, bez ustezanja.
 
Poslednja izmena:
Ja bih to volela,iskreno:Dda budu luzeri...

Tadic da moze, najradije bi udavio Dacica:lol:
Ja mislim da on vise njega ne moze ni da gleda ocima:lol:
Tomu jos manje...:lol:

- Nikolić meni da govori o poštenju?! To je s one strane pristojnosti – kazao je Tadić:lol:
- Oni imaju kuće i stanove, a ja imam knjige, svoje i svojih roditelja. To je moja imovina – kazao je Tadić
Siromashak:lol:'aj se skupimo da mu pomognemo:lol:

:rotf:
 
DS je stvarno prosao najgore .

jednako se boje i tadic i nikolic i dacic

dacic se zaneo za premijersko mesto pa kad je shvatio da moze biti vrlo lako opozicija, smirio se, sad ce kao satro da uporedjuju programe
DSS je najveci dobitnik, oni nemaju sta da izgube, ovim ostalim bulja pulsira.:D

e sad koliko je to tacno NE ZNAM ali sam cuo od necu da ga imenujem iz dss-a da je kostunica rekao tomi, mozemo zajedno samo ako se raskine ssp
 
Evo i kako .

Sve zavisi od toga sta ce uraditi SPS tj sa kim ce SPS

Ako SPS dobije vise od SNS-a tj odluci da formira vladu sa SNS-om i DSS-om uz neku stranku manjina na primer zukorlicevog jednog poslanika DS ce izgubiti vlast i u republici i u Beogradu.

Jer u Beogradu takodje na izborima SNS-SPS-DSS mogu da formiraju vlast .

Sad jesu najveci gubitnici procentualno gledano , radikali, jer nisu presli cenzus, ali generalno gledano to moze da bude Demokratska Stranka,jer radikali nisu imali nista, a DS je imao i kontrolisao sve, i odlaskom u opoziciju izgubili bi sve funkcije, moc , medije koje danas kontrolisu i njih bi preuzeli SNS i SPS.

Sta mislite o ovome ?

U teoriji da u praksi ne. Koalicija DS-SPS je 100% sigurna
 
Ta koalicija ih je vec kostala oko 750 000 glasaca! DS u koaliciji sa SPS vrsi politicko samoubistvo! Na kraju ce proci kao SPO, ostace samo vrh stranke i malobrojna uza rodbina!
Ideja je bitna , a stranka manje . I SNS i Socijalisti polako prihvataju ideje DS .
Tako Srbija polako postaje normalna drzava .
Stranke sa klerikalnim i nacionalistickim idejama polako nestaju .
 
Ideja je bitna , a stranka manje . I SNS i Socijalisti polako prihvataju ideje DS .
Tako Srbija polako postaje normalna drzava .
Stranke sa klerikalnim i nacionalistickim idejama polako nestaju .
Zato te tvoje stranke propagiraju bratstvo i tesno ekonomsko povezivanje sa Hrvatskom u kojoj je klerofašizam prema Srbima na vrhuncu.Očekujem da će takve veze imati posledice na one koji ih propagiraju i to je prava stvar.
 

Back
Top