DEMOKRATE MOLE AMERIKANCE


....... biće nam svima daleko lakše kad u svojim glavama spoznamo činjenicu da je Milošević potpisao kapitulaciju, bez obzira na to kako se taj sporazum zove i šta u njemu piše. A u tom poslu su mu svesrdnu podršku dali radikali. Koštunica sad može da se ljuti na Tadića i na ceo svet ..........

А је л' ти стварно верујеш у ове СТАМБОЛИЋЕВСКЕ МАНТРЕ и оног смрада Живорада Ковачевића и Богдана Богдановића - или само овде АГИТПРОПУЈЕШ???

Не само што је глупо и бесмислено - него је и потпуно контрадикторно и неистинито. О ЧЕМУ ОНДА СВИ ДРВЕ ГОДИНАМА АКО ЈЕ МИЛОШЕВИЋ
ПОТПИСАО КАПИТУЛАЦИЈУ??? И шта ми онда уопште који мој има даље
да потписујемо ако је то истина??? :twisted::twisted::twisted:
 
А је л' ти стварно верујеш у ове СТАМБОЛИЋЕВСКЕ МАНТРЕ и оног смрада Живорада Ковачевића и Богдана Богдановића - или само овде АГИТПРОПУЈЕШ???

Не само што је глупо и бесмислено - него је и потпуно контрадикторно и неистинито. О ЧЕМУ ОНДА СВИ ДРВЕ ГОДИНАМА АКО ЈЕ МИЛОШЕВИЋ
ПОТПИСАО КАПИТУЛАЦИЈУ??? И шта ми онда уопште који мој има даље
да потписујемо ако је то истина??? :twisted::twisted::twisted:

Molim te, ali zaista te molim da se ne dereš. Nemam drugi izraz za taj caps lock. Zaista te neću udostojiti odgovora. Zašto razgovarati sa čovekom, kome je jedini argument urlikanje?
 
Molim te, ali zaista te molim da se ne dereš. Nemam drugi izraz za taj caps lock. Zaista te neću udostojiti odgovora. Zašto razgovarati sa čovekom, kome je jedini argument urlikanje?

Ал' си нашла АРГУМЕНТ...

Ја не стављам велика слова "ЗБОГ РАДИ ДРАЊА" него због ЛОГИЧКОГ АКЦЕНТА, али ти слабо бараташ и са логичким акцентима а и са логиком уопште.
 
А је л' ти стварно верујеш у ове СТАМБОЛИЋЕВСКЕ МАНТРЕ и оног смрада Живорада Ковачевића и Богдана Богдановића - или само овде АГИТПРОПУЈЕШ???

Не само што је глупо и бесмислено - него је и потпуно контрадикторно и неистинито. О ЧЕМУ ОНДА СВИ ДРВЕ ГОДИНАМА АКО ЈЕ МИЛОШЕВИЋ
ПОТПИСАО КАПИТУЛАЦИЈУ??? И шта ми онда уопште који мој има даље
да потписујемо ако је то истина??? :twisted::twisted::twisted:

E vidiš to je ono što mi svi ovde pokušavamo da vam objasnimo a to je da stvarno koji moj se više bakćemo oko Kosova kada je to Sizifov posao i praktično neostvariv cilj......
 
E vidiš to je ono što mi svi ovde pokušavamo da vam objasnimo a to je da stvarno koji moj se više bakćemo oko Kosova kada je to Sizifov posao i praktično neostvariv cilj......

Лепота није у налажењу траженог, већ у нашој одлуци да трагамо......Стварно су ови моји преци дебили, што се нису потурчили колко би им живот био лакши, нема данка у крви, јаничара, сакаћења деце да не би била одведена у исте, Ћеле Кула не би била изграђена......Добро је што су се њихови "потомци" опамтили па ће продати и мајку и оца, и икону, и крсну славу, и Космет и душу за добијање шенгенске визе.......
 
A šta to tebe briga kad i ne živiš u Srbiji a nisi ni srbin?
I koji su ti "mi svi ovde".Nabroj ih.

Slušaj ti ....ne znam kako da te okarakterišem osim onom gornjom životinjom na tvom avataru: Ja sam Srbin i rođen sam ovde i živim i radim ovde a šta si ti osim samo još jedan od klonova retard.ir.anih jedinica centralne otadžbinske uprave.....Nemoj da me prozivaš jer ja tebe nisam....Obrati malo pažnju na neke stvari a to je da ako se neko ovde ne slaže sa tvojim mišljenjem to ne znači da treba da ga vređaš......Ja znam da su vas tako naučili iz srs-a ali to je nekulturno......Ali dobro kod našeg naroda se kaže prema svecu i troparac....ako me razumeš.........
 
Slušaj ti ....ne znam kako da te okarakterišem osim onom gornjom životinjom na tvom avataru: Ja sam Srbin i rođen sam ovde i živim i radim ovde a šta si ti osim samo još jedan od klonova retard.ir.anih jedinica centralne otadžbinske uprave.....Nemoj da me prozivaš jer ja tebe nisam....Obrati malo pažnju na neke stvari a to je da ako se neko ovde ne slaže sa tvojim mišljenjem to ne znači da treba da ga vređaš......Ja znam da su vas tako naučili iz srs-a ali to je nekulturno......Ali dobro kod našeg naroda se kaže prema svecu i troparac....ako me razumeš.........

8-)no comment......
 
Naravno...........Kada je to istina..............Kulturno je nekog vređati ali nije uzvratiti jel tako glasaču glasačke mašinerije srs-a?

Uzvracanje uvrede je kaznjivo po pravilniku Krstarice a vredjanje bi trebali da kaznjavaju moderatori...znas, kada upoznam takve kao ti, bude mi zao sto nisam to sto mislis da jesam 8-) Ali jos mi je draze sto nisam ni u vasim redovima8-)
 
Слажем се да је Курир вц папир, али ово је вероватно тачно:
Ono čega se najviše plaši trojka iz DS, jeste činjenica da bi Tadiću moglo da se dogodi da izgubi Kosovo tek što je seo u predsedničku fotelju.

- Za Dan državnosti 15. februara trebalo bi da bude zakazana sednica parlamenta na kojoj će Tadić položiti predsedničku zakletvu, iako postoji realna mogućnost da dva dana nakon njegove inauguracije Srbija ostane bez Kosova! Scenario koji bi usledio bio bi katastrofalan. Osim raspuštanja Vlade i raspisivanja vanrednih izbora za parlament, Tadić i njegova ekipa bili bi proglašeni za izdajnike. Zato ovih dana kucaju na vrata onih za koje se nadaju da bi mogli da utiču na to da se odluka o nezavisnosti prolongira za mesec dana - objašnjava izvor Kurira.

То би тотално уништило рејтинг ДС-а за предстојеће изборе и то је факат. Још ако не дај Боже дође до насиља на Космету, а Тадић као врховни командант не пошаље војску да интервенише, то ће бити крај ДС-а! С друге стране, такав сценарио (са успешном војном интервенцијом) би устоличио Тадића и ДС за пооодужи период.
 
Uzvracanje uvrede je kaznjivo po pravilniku Krstarice a vredjanje bi trebali da kaznjavaju moderatori...znas, kada upoznam takve kao ti, bude mi zao sto nisam to sto mislis da jesam 8-) Ali jos mi je draze sto nisam ni u vasim redovima8-)

Pa po tebi verovatno glasači srs-a ne bi bili banovani dok mi glasači ds-a bi bili....Nema šta vaša demokratija na delu..................
 
Taman sam mislio nesto konstruktivno da kazem, ali kad sam video da ovo javlja Kurir (jeftini toalet papir) odma mi se prisr*lo.

Ne verujem da se o ovome jos uvek raspravlja....

A i sudeci po 'humoru' odredjenih korisnika ovog foruma, mogu da se otprilike zakljuce i njihove godine, kao i da njihovo razmisljanje verovatno potice od mame i tate.
 
Taman sam mislio nesto konstruktivno da kazem, ali kad sam video da ovo javlja Kurir (jeftini toalet papir) odma mi se prisr*lo.

Ne verujem da se o ovome jos uvek raspravlja....

A i sudeci po 'humoru' odredjenih korisnika ovog foruma, mogu da se otprilike zakljuce i njihove godine, kao i da njihovo razmisljanje verovatno potice od mame i tate.

A B92 je inace objektivan, a i tek njima sto se veruje....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Слажем се да је Курир вц папир, али ово је вероватно тачно:


То би тотално уништило рејтинг ДС-а за предстојеће изборе и то је факат. Још ако не дај Боже дође до насиља на Космету, а Тадић као врховни командант не пошаље војску да интервенише, то ће бити крај ДС-а! С друге стране, такав сценарио (са успешном војном интервенцијом) би устоличио Тадића и ДС за пооодужи период.

шта посијеш то и пожањеш...исто важи и за Шиптаре
 

Back
Top