Je l neko imao iskustva sa lekovima Actapax I Rissar?
I mami se s vremena na vreme trese cela ruka, al uvek razlicita I samo jedna u tom trentku. Sinoc je dobila I temperaturu 39 , dala sam joj febricit I sad joj je malo vise od 37. A ne kasljie I ne boli je grlo.
Ne znam za te lekove, a to sa rukom verovatno je simptom Parkinsona... Ali temperatura nije za zezanje, sigurno postoji neka akutna upala, treba lekari da nađu gde i da je saniraju što pre.
- - - - - - - - - -
Demencija se javlja kod obolelih od Parkinsonove bolesti, tako da sam ja u početku verovala da mu je postavljena prava dijagnoza. Postalo mi je sumnjivo kada mu se oduzela leva strana tela. Bilo kako bilo, od Parkinsonove bolesti došli smo do velikog tumora na mozgu koji je u stvari davao simptome karakteristične i za demenciju i za parkinsonizam.
Užas! Dakle stvarno - uvek ima gore od goreg... Drži se, Sremice!
Poslednja izmena: