Delije vredjale Omica jer je musliman! Sovinizam u Srbiji,

U timu za koji ja navijam igra Enver Alivodić iz Pazara, ne računajući par crnaca koji su takođe muslimani. Nemam ja problema sa time, samo pokušavam da razdvojim sadržaj parole od konteksta, odnosno od onoga kome je upućena. To jest, mislim da bi ta parola bila primerena u svakoj prilici koja nema veze sa sportom...

ali je postavljena na sportskoj utakmici i jasno je ipak ko je povod..onaj mladd decko nije to zasluzioo ipak
 
U timu za koji ja navijam igra Enver Alivodić iz Pazara, ne računajući par crnaca koji su takođe muslimani. Nemam ja problema sa time, samo pokušavam da razdvojim sadržaj parole od konteksta, odnosno od onoga kome je upućena. To jest, mislim da bi ta parola bila primerena u svakoj prilici koja nema veze sa sportom...

Ali je bila na utakmici. I treba da ih je sramota.
 
Jedan mlad kosarkas dosao je odigra sezonu u kk Crvena Zvezda, Lepo su ga docekali! Ipak je Partizan gospodski klub, Evo procitajte ,mozda vas bude sramota a mozda ste i vi isti kao Delije, Kakva je ovo drzava?
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2018&mm=01&dd=26&nav_id=1351758
10773512445a6b73776829d550635071_w640.jpg

Чим га не занима нација, значи да је исламски талибан, што је горе од најгорег Бошњака.
 
Necu da mi ogade rodjeni grad neke primitivne budale, Hocu da zivim NORMALNO DA NIKOG NE MRZIM, Drago mi je da je veceras pobedila normalna Srbija i da su nadjacali ove fasiste,

maxresdefault.jpg

:lol:

- - - - - - - - - -

To "prijatelji" iz Kongresa nazivaju kolateralna šteta.

Eh, da. Podvešćemo ga pod kolateral.
 
Nisu Srbi jedini ratovali. Ratovali su i Nemci i Francuzi stoljecima i bilo je i mnogo vise zrtava na Balkanu pa danas zive normalno

Nikad se Nemci i Francuzi nisu sadistički iživljavali nad nevinima, kao što ste to vi radili ovde. Zato i ne treba da kukate za teroristima iz Srebrenice, za njih je metak u čelo bio milost u poređenju sa onim što su oni radili svojim žrtvama.
 

Back
Top