Dejan Miletić

Što mislite o dotičnom Dejanu Miletiću koji stalno lupeta po režimskim medijima naročito na Pinku i Hepiju i brani Vučića bukvalno kao svog rođenog brata?
Укнула веприна са главуџом која је добра за подварак !! Једном почео да се хвали како џогира и како заводи старије даме. Реко....."која теби да пиччке ја би је ошишао на ћелаво" ! Па онда био гост са неком клинком од 22 године и са Венди и још неко двоје па кренуо да се упуцава овој малој. Мислим.....тотални јадник.
 
Укнула веприна са главуџом која је добра за подварак !! Једном почео да се хвали како џогира и како заводи старије даме. Реко....."која теби да пиччке ја би је ошишао на ћелаво" ! Па онда био гост са неком клинком од 22 године и са Венди и још неко двоје па кренуо да се упуцава овој малој. Мислим.....тотални јадник.
Centar za proučmavanje globizacije

A u stvari za kočenje iste
 
Što mislite o dotičnom Dejanu Miletiću koji stalno lupeta po režimskim medijima naročito na Pinku i Hepiju i brani Vučića bukvalno kao svog rođenog brata?
Не знам ко је дотични али верујем да претендује на неку јаку позицију на државној сиси, можда временом за неког министра... Обзиром да школовани и интелигенција беже из ове рупе звана Србија.
 
Не знам ко је дотични али верујем да претендује на неку јаку позицију на државној сиси, можда временом за неког министра... Обзиром да школовани и интелигенција беже из ове рупе звана Србија.
Neki ovako debeli sa iritantnom bojom glasa i akcentom unutrašnjosti

A kao neki pretty boy stajling frizurica
 
Miletic je jedna od najbizarnijih pojava na laznim televizijama Srbije (mada je ovo *laznim* pleonazam jer su sve takve). Od kad sam ga uocio (pre vise godina) uvek sam se pitao kako neko moze biti tako esencijalno besmislen. Njegovo postojanje nije cak ni samorazumljivo poput onih raznoraznih NATO klovnova (Darko sa i bez brade, Ceda *advokat*, Sutanovac, Sormaz...)
Jednom recju - vrhunski artista, mada nkako da dokucim kako se njegova umetnost zove
p.s. hvala pokretacu teme jer sam i sam pomisljao davno da otvorim temu o doticnoj pojavi al nekako zaboravih
 
Poslednja izmena:
Što mislite o dotičnom Dejanu Miletiću koji stalno lupeta po režimskim medijima naročito na Pinku i Hepiju i brani Vučića bukvalno kao svog rođenog brata?
http://www.ewb.rs/members.aspx

"Prof. Dr. Dejan S. Miletić is a university professor, President of the Center for Globalization Studies (CGS), Belgrade, Serbia, and President of the new citizen initiative, Serbian Patriots for Atlantic Serbia (SPAS). He is Co-Founder and Member of International Counter-Terrorism Academic Community (ICTAC) founded in Athens in 2004, and International Negotiation Teaching and Research Association (INTRA) founded in Athens 2013. He is vice president and co-founding member of the e-Learning Elite Club. Also, he is Professor on the MA studies at the Philology Faculty, Belgrade University."

Zapadnjački agent, koji pomaže Vučićiju u predaji Kosova Šiptarima, kao i svi njemu slični.
 
http://www.ewb.rs/members.aspx

"Prof. Dr. Dejan S. Miletić is a university professor, President of the Center for Globalization Studies (CGS), Belgrade, Serbia, and President of the new citizen initiative, Serbian Patriots for Atlantic Serbia (SPAS). He is Co-Founder and Member of International Counter-Terrorism Academic Community (ICTAC) founded in Athens in 2004, and International Negotiation Teaching and Research Association (INTRA) founded in Athens 2013. He is vice president and co-founding member of the e-Learning Elite Club. Also, he is Professor on the MA studies at the Philology Faculty, Belgrade University."

Zapadnjački agent, koji pomaže Vučićiju u predaji Kosova Šiptarima, kao i svi njemu slični.
Ali Miletić stalno tvrdi da Srbija nikad neće priznati nezavisnost Kosova, često se i naljuti pa viče kada se o tome priča.
 
Ali Miletić stalno tvrdi da Srbija nikad neće priznati nezavisnost Kosova, često se i naljuti pa viče kada se o tome priča.

Misliš... Vučić nikada neće priznati da je priznao Kosovo?
I ne traži se formalno priznanje, već da se dopusti učlanjenje u UN i da se garantuje teritorijalni integritet nezavisnog Kosova (što je još grdje od priznanja).
 
Misliš... Vučić nikada neće priznati da je priznao Kosovo?
I ne traži se formalno priznanje, već da se dopusti učlanjenje u UN i da se garantuje teritorijalni integritet nezavisnog Kosova (što je još grdje od priznanja).

Teško će to da bidne.

Kada USA kad je bila najjača nije ga uvela u UN znači da joj to i nije cilj.
Rusiji i Kini tek pogotovo nije

Ostaju ovi nesretnici iz EU koji će morati polako da kupe prnje sa KiM, zajedno sa Šiptarijom.

Za početak bezvizni režim, nešto kao kad je Arsenije Čarnojević poveo Srblje u Ugarsku, nakon što su se Car i Sultan izmirili pa Sultan rekao ove svoje što su mi buni napravili možeš slobodno kod sebe primiti.
 
Teško će to da bidne.
Kada USA kad je bila najjača nije ga uvela u UN znači da joj to i nije cilj.
Nije ga uvela, jer su Rusi stavili veto (mislim i Kina).
A ne zato što joj to nije bio cilj.
Ostaju ovi nesretnici iz EU koji će morati polako da kupe prnje sa KiM, zajedno sa Šiptarijom.
Naročito sada, kada je Vučić ukinuo sve srpske institucije na severu Kosova, naterao Srbe da izadju na Šiptarske izbore i prepustio sever Kosova specijalcima (čitaj: teroristima) ROSU.
Eno ih, grade baze tamo - gde do Vučićeve vladavine nisu smeli ni da prismrde.

Za početak bezvizni režim, nešto kao kad je Arsenije Čarnojević poveo Srblje u Ugarsku, nakon što su se Car i Sultan izmirili pa Sultan rekao ove svoje što su mi buni napravili možeš slobodno kod sebe primiti.

To što Šiptari odlaze sa Kosova je rezultat toga što je to crna rupa za obične ljude.
A to nema veze sa interesima onih koji vladaju zapadom.
 
Miletic je i ovom prilikom pokusao da otalja botovsku duznost...ali ga je Kalajzic izmasakrirao.
Koga ne mrzi neka odgleda na preskok samo segmente u kojima Kalajzic govori (da je vise takvih ljudi ne bismo bili u sadasnjoj situaciji)

 
Hapy I Pink hoce tog pravobranitelja da AV bude jadan u ocima javnosti.
Grand, tamo nisam bas htela zbog Yu,
RTL, bila sam, ali ti ljudi odatle ne znaju RTL opredeljenje, dosli I na RTS zbog mene, pa ne znaju ni oni.
A vidite mene sada na kom sam mediju??
 

Back
Top