Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

decko od 14 godina vezuje 50 slobodnih bacanja

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Ako cemo da se hvalimo,moj rekord na utakmici je 15-17 od toga za tri 4-5 ;) :D :D :D Sutirao sam ko blesav i dao 34 poena.I tad sam sebi rekao -ako nastavis ovako bice od tebe nesto.I naravno,nisam nastavio,mislim,ko bi i mogao? :D
A rekord za trojke mi je 21 vezana.I to tek od 12,13 je poceo brat da mi vraca nazad lopte.Bilo jeneko leto '99 ili 2000 oko 1 posle ponoci,uh al je lep osecaj dati tolike trojke :D :D :D
A od slobodnajka-52 vezana ,isto je bila 99 ili 2000,i niko mi nije vracao.

I sto bi rekao Svetislav Pesic: "Imal' ko jaci?" ;)

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
@Slam Dunker ma ne zezaj...samo 12000 mozes za redom...
ja pricam uvijek iskreno...nema tu cile mile...slobodna su zakon...davao sam i vise od 100 za redom...uostalom kada pogadjas lopta ti se vraca...tako da nema tu neke muke, ne moras puno da se kreces...
@Srle dobar si;-) iza ledja sam samo davao sa trojke...eeee ali ja mogu iz horoga sa preko pola terena...aj sad da vas cujem;-)

mali je za 14 godina majstor!!!

nick_the_quick

Primećen član
Poruka
524
@Slam Dunker ma ne zezaj...samo 12000 mozes za redom...
ja pricam uvijek iskreno...nema tu cile mile...slobodna su zakon...davao sam i vise od 100 za redom...uostalom kada pogadjas lopta ti se vraca...tako da nema tu neke muke, ne moras puno da se kreces...
@Srle dobar si;-) iza ledja sam samo davao sa trojke...eeee ali ja mogu iz horoga sa preko pola terena...aj sad da vas cujem;-)

mali je za 14 godina majstor!!!
Ja ti ne verujem...Nema nista protiv tebe,ali da vezes sto za redom,na pravom kosu i pravim uslovima...90% profesionalaca ne moze to da uradi

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Ja znam da kad sam vezao ona 52 slobodnajka niko mi nije vracao loptu,ali ona je stalno uearala u obruc sa donje strane pa mi se vracala u ruke,verujte mi...Ne bas svaki put,ali od 52 suta,nek se vratilo tako 40 lopti,malo li je?
o imenjace... :) ja sam jednom na ulicnom kosu uzeo da sutiram slobodnjake (obruc je bio naprsao pa je bilo malo vibracije koja je mozda pomagala lopti da udje)... kakogod, vezao sam 42 komada posle cega sam promasio, ali umesto da odem kuci- nastavio sam da sutiram do 101- i nisam promasio vise ni jednom :D 100 od 101... preko 99% sa tim brojem suteva je bio vise nego dovoljan da konacno prekinem. i takodje, dosta mi se lopta vracala sama posle pogodka, ali sam morao i dosta puta da sam idem po nju... ;) e sad- ko hoce- neka mi veruje (nemam razloga da lazem)... ali dobro- ipak je to ulicni kos- mozda je slobodnjak nesto blizi a kos nesto nizi (mada svakako da nije mnogo; ako i jeste)... a inace, slab sam kosarkas (trenirao sam 1 godinu u interspeed-u ali shvatio da nema nista od profesionalne karijere) ali valjda imam dobar "mrtvi" sut (sto nista ne vredi ako u igre opada na samo solidan)... posebno sam valjda uvezbao slobodnjake da bih uvek picio basket kada nas je previse, pa se sutira za to ko ce prvi igrati :)

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Ooooo gde si imenjace :D Sa tenisa na basket,nema zezanja,lopsta je okrugla ;)

Taj mrtvi sut i nije tako losa stvar ako racnas samo na opusteni basket,ovako je to jako tesko izvesti u uslovima igre.JA sam sve svoje igrace vezbao gotovo iskljucivo iz situacije da sutoraju.Povremeno bi im dao kao relaksaciju tako opusten sut,ali ne volim to.Realno,koliko puta tokom meca imas kao pojedinac cist sut? Mozda par puta tokom meca.Zato sam uvek radio situacioni sut,iz trka,iz bloka,tralala...:D

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
hehehee... ma slazem se... al' sta cu ;) mislim, sut mi je i u igri najjaca strana (naravno da ne moze biti ubitacan kao i mrtav sut), ali problem nastaje kada naidjem na 10+cm viseg igraca! :lol:
kakogod- samo sam hteo da kazem da pogadjanje iz mesta ne vredi i verovatno nije nista toliko posebno koliko mozda deluje- i da je cak i meni poslo za rukom nesto slicno (ako ne i jace od ovoga sa klipa), iako sam daleeeko od nekoga ko bi mogao da zivi od kosarke ;) dobro je i dok igram basket :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.