DebeoGlupRuzan

Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog onda je sponzorusa.Jel resenje debeo glup ruzan? :)
jel ovo trik pitanje?..:D..zar zene ustvari ne traze one muskarce kojima je tvrda kita,velika muda i plemenita dusa..:D
 
Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog onda je sponzorusa.Jel resenje debeo glup ruzan? :)

Debeo , ruzan , glup , siromashan , neobrazovan

Pa onda svi jasno vide da je u njemu videla dubinu , da ima dobru dushu , da nije materijalista, da je dobra zena , posvecena kutji i deci...

Daklem nek pricaju sta oce:
Ja volem fino gradjene , obrazovane , inteligentne , ambiciozne , uspeshne u svemu i perverzne!
I obdarene zadovoljavajucom velicinom/tehnikom. :P
 
Daklem nek pricaju sta oce:
Ja volem fino gradjene , obrazovane , inteligentne , ambiciozne , uspeshne u svemu i perverzne!
I obdarene zadovoljavajucom velicinom/tehnikom. :P

... naravno :)

zar to nije sushtina "pozitivne selekcije" ?!?!
Zar to nije jedini ispravan nacin da se odabere kvalitetan muzjak iz chopora?
Kvalitetna zenka iz chopora?
Ako nije tako, svakako ce doci do degeneracije cele vrste, zar ne?

Lets back to the natures laws :)
 
a sto se vi brinete sta ce svet da kaze za vas izbor?
jel volis lepog imaj ga
jel volis pametnog takodje
...
volis debele ruzne nakaze izvoli
nismo valjda zbog sveta sa nekim?
kad ce narod da se oslobodi komsijskog i televizijskog uticaja?
 
Uh Strujo to je stara tema,kada je tadasnji muski tabor na forumu pljuvao po svemu sto su zene pisale da ocekuju od muskarca..tema mu dodje ko sprdnja :)
a ja je digoh iz sentimentalno-nostalgicnih razloga,naravno da me zabole "sta ce svet da kaze"
 
Debeo , ruzan , glup , siromashan , neobrazovan

Pa onda svi jasno vide da je u njemu videla dubinu , da ima dobru dushu , da nije materijalista, da je dobra zena , posvecena kutji i deci...

Daklem nek pricaju sta oce:
Ja volem fino gradjene , obrazovane , inteligentne , ambiciozne , uspeshne u svemu i perverzne!
I obdarene zadovoljavajucom velicinom/tehnikom. :P


Daklem, hem,... prijatno i sretnooo.
Opa, pa da i jeste.

Nego ko nisko gleda lupi galvom u banderu pa ima cvorugu, ko visoko gleda, posle mu siju bradu... gledati ispred sebe i u svojoj visini... to je pravi talenat.
 
Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog onda je sponzorusa.Jel resenje debeo glup ruzan? :)

da! i da cesto prdi,podriguje,cacka nos i ispusta neke neartikulisane zvuke prilikom uobicajene konverzacije ;)
 

Back
Top