DebeoGlupRuzan

latica:
Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog onda je sponzorusa.Jel resenje debeo glup ruzan? :)

Za mene je ovo nabrajanje :roll: ! Pogotovo kada sam procitala.... lepo obucenog- NE pozelecu klosara-SVASTA. Inace fraza lepo obucen mi se nimalo ne dopada: zamisljam Titovog pionira sa kravatom umesto sa pionirskom maramom :-D.......
 
Neki nisu ukapirali :) Tema je postavljena ironicno aludirajuci na propagandu danasnjih muskaraca.Kakav god kvalitet da zena trazi ona se okarakterise na odredjeni nacin.Inace ta poredjenja su mi prva pala na pamet,lista se uvek moze prosiriti
 
Bre ples sitnih demona nisam ni mislila na tebe :)
I umalo da zaboravim.Ama gazdarize kad hoce sve te kvalitete u jednom onda je luda sta bre ona zamislja,princevi vise ne postoje,nek je neko spusti na zemlju :)
 
latica:
Neki nisu ukapirali :) Tema je postavljena ironicno aludirajuci na propagandu danasnjih muskaraca.Kakav god kvalitet da zena trazi ona se okarakterise na odredjeni nacin.Inace ta poredjenja su mi prva pala na pamet,lista se uvek moze prosiriti

Shvatila sam da je ironija ali mi se ne dopada jer ispada da njihov izgled i osobine( koje nas privlace kod njih) odredjuju nas karakter!!!
 
Pa glorya upravo o tome i pricam,to oni kazu,nekako moraju da nas potope.:) A valjda i ovi sto su na svim poljima nula moraju da se izvuku,a ovi sto su slabi jako na nekim poljima da zamazu oci
 
latica:
Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog onda je sponzorusa.Jel resenje debeo glup ruzan? :)
Hehe, ne resenje je neki koji ce se lepo ophoditi sa njom - citaj zahebavati je u mozak, koji ce uvek znati da zeli samo nju... ajd dobro bar ce to pomisliti sat vremena u 3 dana... pod uslovom da nije guzva u okolini... Daklem lojalan... I da ne zaboravimo mora biti iskren... jer kakav je to tip koji jedan dan prica ovako a drugi dan onako...

Ispade najveca mudrost znati sta hoces...

PS Latice svi ce ti dati "dobronamerne" savete... pa eto i ja... :wink:
 
Dina81:
Bravo!!!! Eto ja hocu i lepog i obrazovanog i lepo obucenog...i pametnog...i sposobnog...mada malo mi teze ide da ga nadjem :-D poslednji koji je bio po "JUS"-u nije bas bio normalan...u stvari ja hocu normalnog!
Ako ga ne vidis medju muskima, mozda da probas da ga nadjes medju devojkama? Lista nenormalnih na Ljisu se svakim danom povecava...
 
latica:
Kada zena zeli lepog muskarca onda je povrsna,kad zeli osecajnog hoce pe. dera, kad zeli pametnog i obrazovanog ne gleda dusu,kad zeli lepo obucenog i sposobnog :)

Pa jos ako je visok i crn ....mislim ..Ne mora onda da bude obucen..hehe,..:wink:
 
To je samo "figure of speech".....a sta bi ti falilo.....kod njih su plavuse na ceni.....da budes u haremu nekog Sultana....drago kamenje,dijamanti,brilijanti i to....i svi te opsluzuju ko da si kraljica.
 
Kada bi trazila takvog nekog,pametnog,lepog,dobro obucenog,sa parama,itd. morala bi da trazis idealnog,ali posto taj idealni ne postoji,mozda se nadje jedan u 1000 znaci da ces morati duze da trazis,i na kraju bi opet ostala kratkih rukava.
Cesto ljudi kazu onaj ko je lep nije samo tvoj...
Licno smatram da ta lepota nije presudna,sto znaci ne mora biti model,ali ipak i ne mogu biti sa nekim ko izgleda kao grob...svako od nas zna koliko vredi i koliko zasluzuje...
Znaci,kod mene ipak pobedjuje ta unutrasnja lepota...

A u slucaju da je debeo,smrsace valjda haha,da je ruzan,ima i plasticna hirurgija da resi problem,hhih...
 

Back
Top